Skocz do zawartości

PŚ 2022/2023


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kubis napisał:

Cała stawka i panów i pań od dziś dokłada treningi wydolnościowe 😉

Cześć

A myślisz, że mogą być jeszcze cięższe niż mają? Przecież pierwszy przejazd tego GS, to nie były tak całkiem normalne zawody...

No ale Kolego Shiffrin w blokach już...

Kurcze tylko ten dziadyga Domański - tragedia komentatorska.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A myślisz, że mogą być jeszcze cięższe niż mają? Przecież pierwszy przejazd tego GS, to nie były tak całkiem normalne zawody...

No ale Kolego Shiffrin w blokach już...

Kurcze tylko ten dziadyga Domański - tragedia komentatorska.

Pozdro

Może on siedzi w bloku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No rzeczywiście trochę zaskakująco słabo Duerr. Nie no Shiffrin. Pierwszy pojechała dość zachowawczo, moim zdaniem. Ale warto pamiętać, że stok jest nasłoneczniony a Shiffrin w drugim będzie jechał ostatnia...

Piotr Habdas nie wystartował w eliminacjach do jutrzejszego SL. Ciekawe co się stało.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!

Tylko teraz powiedzcie mi. Jakim cudem w snowboardzie mamy medalistów, a w narciarstwie tylko (i aż! 🙂 ) Marynę? Tylu trenerów, tylu instruktorów, cuda wianki.

Czy naprawdę cała para musi iść w jakieś absurdalne skoki, których nikt nie uprawia rekreacyjnie? Dyscyplinę w której nieobiektywna ocena i oszustwo jest podstawą funkcjonowania? Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s

22 minuty temu, Kubis napisał:

Rewelacja!

Tylko teraz powiedzcie mi. Jakim cudem w snowboardzie mamy medalistów, a w narciarstwie tylko (i aż! 🙂 ) Marynę? Tylu trenerów, tylu instruktorów, cuda wianki.

Czy naprawdę cała para musi iść w jakieś absurdalne skoki, których nikt nie uprawia rekreacyjnie? Dyscyplinę w której nieobiektywna ocena i oszustwo jest podstawą funkcjonowania? Masakra...

Sukcesy w tej dyscyplinie to powód do wstydu, podobnie jak sama jazda na snowbordzie.😒

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie oglądałem tv ostatnio bo w końcu pojechałem na narty:) val gardena daje radę nadal:) ale o tym napisze w innym temacie. Sl facetów oglądałem sobie na playerze wracając, także Henryczek miał dużo szczęścia że trasa puściła a on spartolił niewiele czasowo 1 przejazd.

Co zrobiła Shiffrin że nie wygrała SL? Taka dziura była?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mlesik napisał:

Kurcze nie oglądałem tv ostatnio bo w końcu pojechałem na narty:) val gardena daje radę nadal:) ale o tym napisze w innym temacie. Sl facetów oglądałem sobie na playerze wracając, także Henryczek miał dużo szczęścia że trasa puściła a on spartolił niewiele czasowo 1 przejazd.

Co zrobiła Shiffrin że nie wygrała SL? Taka dziura była?

 

Jechała jak nie ona i popełniła jeden solidny błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Peter napisał:

Nie, dziury nie było, po prostu w tym dniu St. Germain była nie do pokonania.

Cześć

Też tak myślę, że to nie tyle Shiffrin przegrała co Kanadyjka wygrała, choć drugi przejazd Amerykanki był zupełnie bez walki. Taka płaska jazda.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

był zupełnie bez walki. Taka płaska jazda.

 

Napisałbym raczej, że był  źle skalkulowany, trzeba było więcej zaryzykować ale to wiadome było dopiero po zawodach. Kanadyjce było łatwiej postawić wszystko na jedną kartę, mogła ale nie musiała wygrać, Shiffrin  jak widać nawet z tut. dyskusji musiała wygrać😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...