Skocz do zawartości

Drei Zinnen/Kronplatz 10-14 grudnia 2022


filinator

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła narciarska Ski-World zaprasza na wyjazd do Włoch: Drei Zinnen/Kronplatz w terminie 10-14 grudnia ( 5 dni na nartach), szkolenie dla osób chętnych.

Jedziemy dużym, 55 osobowym autokarem, ale zabieramy tylko 35 osób. 

Noclegi w centrum miejscowości Sexten.

Ceny karnetów na 5 dni: tylko Drei Zinnen 267 euro, natomiast karnet Drei Zinnen i Kronplatz 276 euro.

Wszystkie informacje:

https://ski-world.pl/oferta/wyjazdy-zagraniczne

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, filinator napisał:

Zostało nam jeszcze 12 wolnych miejsc.

Na tym wyjeździe będziemy szkolić w trzech grupach: początkujący, średniozaawansowani oraz zaawansowani. Wszystkie grupy max. 6 osób.

Na której trasie będziecie robić treningi?

Będę w tym terminie w tym ośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marcos73 napisał:

Piotruś

Wybierasz się?

pozdrawiam

A tak, taki jest plan, zgłoszone, zaliczka zapłacona, klamka zapadła. Teraz byle zima dopisała.

3 minuty temu, filinator napisał:

Piotrek, gwarantuję, że na orczyku dam Wam luz, gorzej na stoku będzie:)

Łaskawca normalnie, nogi wrosną na orczyku nie powiem gdzie, a potem męczarnie. Jak żyć? 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Marcos73 napisał:

Piotruś

Ciesz się że będziesz mógł prowadzić narty na płasko (chyba), bo co jak Filip zapoda pług w ramach ćwiczeń na orczyku?

pozdrawiam

Cześć

Na orczyku jazda pługiem jest zabroniona, chyba że na Pilsku, ale nie wiem czy ten zakrzywiony jeszcze jest.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Chertan napisał:

Szykuje się trochę śniegu i mrozu, ciepłe gacie trzeba zabrać. 

Sella Ronda taka se jest, krótkie te traski i oblegane przez objazdowiczów, pewnie jakoś przeżyję, choć fanem nie jestem. Wolałem na rowerze objechać. 

W każdym ośrodku wokół Sella sa trasy zdecydowanie przyjemniejsze niż sam objazd w lewo czy prawo. No ale raz trzeba...;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chertan napisał:

Szykuje się trochę śniegu i mrozu, ciepłe gacie trzeba zabrać. 

Sella Ronda taka se jest, krótkie te traski i oblegane przez objazdowiczów, pewnie jakoś przeżyję, choć fanem nie jestem. Wolałem na rowerze objechać. 

No trochę zimno będzie, ale to dobrze. A co do Sella Ronda, jak ktoś będzie chciał zostać w Drei Zinnen, to nie ma sprawy 🙂 Można też po drodze wysiąść i zostać na Kronplatz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mig napisał:

40 x na Klepkach to do poludnia.... 😉

Aż takim MIGiem to nie umiem jeździć 🙂.

15 godzin temu, filinator napisał:

No trochę zimno będzie, ale to dobrze. A co do Sella Ronda, jak ktoś będzie chciał zostać w Drei Zinnen, to nie ma sprawy 🙂 Można też po drodze wysiąść i zostać na Kronplatz. 

Nie byłem jeszcze ani w Drei Zinnen, ani na Kronplatzu, więc opinii nie mam, się zobaczy. No i towarzystwo też jest decydujące, tudzież inne plany. Spiny nie ma, grunt to pojeździć, a gdzie to już mniej ważne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chertan napisał:

 

Nie byłem jeszcze ani w Drei Zinnen, ani na Kronplatzu, więc opinii nie mam, się zobaczy. No i towarzystwo też jest decydujące, tudzież inne plany. Spiny nie ma, grunt to pojeździć, a gdzie to już mniej ważne. 

Fajne obydwa ośrodki, byłem tam kilkanaście razy, od poniedziałku będę w Drei Zinnen, może się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...