Skocz do zawartości

Atomic x9 rs i atomic fis Sl


Bruner79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na sprzedaż atomic x9 rs - czyli na płycie fis, długość 181cm r16, rocznik 2022. Istna petarda. Papier, gwarancja. Narty prywatne mojego kolegi, na stoku spędziły kilka godzin, stan jest sklepowy. Koszt nowej takiej narty wynosił 5,5k… tutaj 2800pln. Tej maszyny nie trzeba nikomu przestawiać 😉 Do tego slalomka atomica 165cm r12 - rocznik 2023, na stoku również amatorsko kilka godzin, żadne tyczki itp. Stan idealny jak nowe. 2700pln. Również paragon i gwarancja. Buty ze zdjęcia atomic redster 130 tez będą prawdopodobnie na sprzedaż. Kilka godzin na stoku.

FB7A073E-C2C9-4E62-AAAE-029E40900704.jpeg

9705223C-D1EB-4AA5-8D32-39379161F71E.jpeg

C8FA0242-9EB7-4D9A-B94F-954EE99F6392.jpeg

A60468B8-28FD-417C-B9AD-B82E4A725F1A.jpeg

64D32D9E-EF83-4252-9B0F-4003A2F5EC11.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Brunner

Może Ty byś mnie poratował, szukam SL juniorskiej zawodniczej 145-150cm w przyzwoitym stanie. Na szybko i oczywiście w przyzwoitej cenie. Otóż mój syn mnie zrobił w konia i nie … urósł. Ma nowe zamówione, ale niestety w marcu to trudno coś przewidzieć i zamówiłem na wyrost. 156 przy wzroście 155 trochę słabe. Będą na później, gs-y też, bo stare się uchowały jeszcze. Ponadto córka się upomniała o reparację za jej stare narty które jej zajeździłem i qurde kolejna para? Czas mam do końca przyszłego tygodnia, inaczej ostatnim rzutem domówię coś na szybko. Jadą na lodowiec w przyszłym miesiącu i albo tyczki na butach lub w gs-ach, bo wyjścia nie ma.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.09.2022 o 13:30, Marcos73 napisał:

Kolego Brunner

Może Ty byś mnie poratował, szukam SL juniorskiej zawodniczej 145-150cm w przyzwoitym stanie. Na szybko i oczywiście w przyzwoitej cenie. Otóż mój syn mnie zrobił w konia i nie … urósł. Ma nowe zamówione, ale niestety w marcu to trudno coś przewidzieć i zamówiłem na wyrost. 156 przy wzroście 155 trochę słabe. Będą na później, gs-y też, bo stare się uchowały jeszcze. Ponadto córka się upomniała o reparację za jej stare narty które jej zajeździłem i qurde kolejna para? Czas mam do końca przyszłego tygodnia, inaczej ostatnim rzutem domówię coś na szybko. Jadą na lodowiec w przyszłym miesiącu i albo tyczki na butach lub w gs-ach, bo wyjścia nie ma.

pozdrawiam

Teraz przeczytałem, było się odezwać. Byłem w Krakowie (jak wiesz), młody jeździ na narcie FIS SL 150 (to te  dziurawe), w stanie idealnym, tylko rośnie jak na drożdżach. Dokonalibyśmy wymiany, lub wypożyczenia 😉

Edytowane przez moruniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moruniek napisał:

Teraz przeczytałem, było się odezwać. Byłem w Krakowie (jak wiesz), młody jeździ na narcie FIS SL 150 (to te  dziurawe), w stanie idealnym, tylko rośnie jak na drożdżach. Dokonalibyśmy wymiany, lub wypożyczenia 😉

Cze

Ale już opanowane - bo wiesz że ja to szybki jestem - jak coś to mam SL head nówki - 156 niby niewiele większe - ale największe możliwe juniory. To ile Maciek ma wzrostu? Mojemu finalnie kupiłem 144 cm przy wzroście 156cm.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ale już opanowane - bo wiesz że ja to szybki jestem - jak coś to mam SL head nówki - 156 niby niewiele większe - ale największe możliwe juniory. To ile Maciek ma wzrostu? Mojemu finalnie kupiłem 144 cm przy wzroście 156cm.

pozdrawiam

Teraz 172 - tyle, że jest bardzo lekki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie !

Lekki to jest mój, nie tyle lekki co ciężki inaczej 😉

A plecaka to chyba Ci nie wyślę, bo po co Maćkowi? Włoży 1 buta, a z drugim co? będzie w nim chodził?

pzdr.

ps. Obiecałem - to wyślę. Ale nadal czekamy na sprzęt - jeszcze nie dotarł. A co zamierzasz mu kupić? W dorosłe deski startujesz? Tylko pamiętaj nie TOPOLA, bo jak to @starwyczai to Maciek się się czkawki nie pozbędzie, prędzej na stoku się udusi na bezdechu jeżdżąc.

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcos73 napisał:

Rany boskie !

Lekki to jest mój, nie tyle lekki co ciężki inaczej 😉

A plecaka to chyba Ci nie wyślę, bo po co Maćkowi? Włoży 1 buta, a z drugim co? będzie w nim chodził?

pzdr.

ps. Obiecałem - to wyślę. Ale nadal czekamy na sprzęt - jeszcze nie dotarł. A co zamierzasz mu kupić? W dorosłe deski startujesz? Tylko pamiętaj nie TOPOLA, bo jak to @starwyczai to Maciek się się czkawki nie pozbędzie, prędzej na stoku się udusi na bezdechu jeżdżąc.

Dorosła decha przy wadze 43 kg ? Raczej nie. 

Odnośnie gatunków drewna, moja wiedza sprowadza się do tego, iż topoli nie nadążysz dokładać do kominka, grab, dąb czy buk dużo lepsze. Brzoza też się nada. Olcha dobra do wędzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
On 9/28/2022 at 1:34 PM, Bacek said:

Ja się skusiłem końcówką poprzedniego sezonu. Narazie objeżdżone jeden dzień na dość mokrym śniegu ale jest ciekawie

X9 objeżdżone w normalnych warunkach. Super narta. Tylko że teraz powiedział bym że długie narty to wolne narty. Przy tym trzymaniu kontrola prędkości jest bardzo łatwa. Większy promień w stosunku do Head Magnum zupełnie w jeździe nie przeszkadza. Jazda jest dużo stabilniejsza. Jedyne miejsce gdzie czuje zmianę promienia na minus to zsiadanie z orczyka, Magnum postawione na krawędzi szybciej odjeżdżały. Ale w normalnej jeździe nie czuje żadnej przewagi Magnum.

Jak do tej pory trafił się normalny śnieg, kartoflisko, trochę lodu, 15cm puchu na całej trasie i umiarkowane muldy i w żadnym z tych wypadków nie żałuje zmiany wszędzie na plus. Jedynie w paćce nie czułem wielkiej różnicy z Magnumami.

X9 181cm, Magnum 177cm

Edytowane przez Bacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...