Skocz do zawartości

Na narty w Polskie Góry Kamperem


wickerman

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, wickerman napisał:

 Widoczne już ceny noclegów w górach skłaniają raczej do wypożyczenia kampera i spędzania czasu pod stokiem . Gdzie najlepiej pojechać w Polsce na narty w tym sezonie,  gdzie jest dedykowany parking dla kamperów z podłączeniem do prądu? Jeżeli znacie takie miejsca podajcie lokalizację. 

Czarna Góra koło Kłodzka posiada infrasrukturę dla kamperów.

Rozmawiałem z pewnym narciarzem w kwietniu tego roku na kanapie w tym ośrodku, regularnie zajeżdża na CG kamperem. Robi sobie turnusy po 5-7 dni. Za dnia nartowanie, wieczorem niekoniecznie. Wydatki: prąd do opłacenia, nie pamiętam tylko co z opłatą za sam kamper.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.09.2022 o 23:49, wickerman napisał:

 Widoczne już ceny noclegów w górach skłaniają raczej do wypożyczenia kampera i spędzania czasu pod stokiem . Gdzie najlepiej pojechać w Polsce na narty w tym sezonie,  gdzie jest dedykowany parking dla kamperów z podłączeniem do prądu? Jeżeli znacie takie miejsca podajcie lokalizację. 

Camperem byłem tylko raz na nartach i nigdy więcej. Najbardziej męczyła ciasnota i nie schnące rzeczy.

https://www.kochamnarty.pl/topic/5887-camperem-na-narty-do-val-d-isere-wspominkowo-z-1991-roku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Janie - kamper to raczej styl życia i trzeba to lubić. W lecie pewnie inaczej - ale zimą na krótkie wypady ok - dłuższy pobyt - chyba mija się z celem, ale mam znajomych z trójką dzieci co jeżdżą tylko w ten sposób po europie i w zimie i w lecie, majętni, ale to lubią i przede wszystkim mają swojego kampera i to takiego przez duże K.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Janie - kamper to raczej styl życia i trzeba to lubić. W lecie pewnie inaczej - ale zimą na krótkie wypady ok - dłuższy pobyt - chyba mija się z celem, ale mam znajomych z trójką dzieci co jeżdżą tylko w ten sposób po europie i w zimie i w lecie, majętni, ale to lubią i przede wszystkim mają swojego kampera i to takiego przez duże K.

pozdrawiam

I to jest klucz do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...