Skocz do zawartości

Zaczynam


Plus82

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Plus82 napisał:

Drogie koleżanki  i koledzy. To Wasz stary znajomy od lat. Zgubiłem po raz kolejny hasło do forum. Więc się rejestruję od nowa. Zresztą moje pseudo jest bardziej aktualne.

Pozdrawiam

Plus80

Witam. Może napisz do admina (czasem się odezwie na priv i coś zrobi... ;-)) ) o odblokowanie konta i (ewentualnie, jeśli chcesz) zmianę nicku. U mnie zadziałało - pozbyłem sie tego 12345. Zostanie Ci historia postów w jednym ciągu . Warto, bo piszesz ciekawie. 

PozdrawiamM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Plus82 napisał:

Drogie koleżanki  i koledzy. To Wasz stary znajomy od lat. Zgubiłem po raz kolejny hasło do forum. Więc się rejestruję od nowa. Zresztą moje pseudo jest bardziej aktualne.

Pozdrawiam

Plus80

Cześć

Zapewniam Cię, że jaki by Plus nie był Twoja obecność tutaj jest stała i niezbędna więc.

Ja też uważam, że Dynastar SL to jest jeden z Compactów naszych czasów.

Pozdrowienia serdeczne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

A Ty mi niegodziwcze sprzątnąłeś narty u Brunera. Już ja Ci dam!!! 🙂... No chyba, że dasz się karnąć...

Pozdrowienia serdeczne

u Brunera nart dostatek..... Mysle że w tym sezonie wreszcie znów pojeżdze  bez kolejnych sensacji, wiec zapraszam do wspolnej jazdy. 

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan napisał:

Rozumiem że na forum polecamy te modele, które leżą jeszcze u Brunnera na magazynie 🙂

No... niestety tak jest bo:

- kolega Brunner w przeciwieństwie do Ciebie ( i mnie też oczywiście) się na nartach zna.

- ma je zawsze w dobrej cenie i w dobrym stanie

- przez kilkanaście lat bytności na forum jeszcze nie spotkałem aby jakiś narciarz narzekał na zakup od Breunnera

- Brunner sam przygotowuje narty i umie to robić - to chyba największa wartość.

Więc po co się przypierdalać jak ktoś robi dobrą robotę synku?

I koniec

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mitek napisał:

No... niestety tak jest bo:

- kolega Brunner w przeciwieństwie do Ciebie ( i mnie też oczywiście) się na nartach zna.

- ma je zawsze w dobrej cenie i w dobrym stanie

- przez kilkanaście lat bytności na forum jeszcze nie spotkałem aby jakiś narciarz narzekał na zakup od Breunnera

- Brunner sam przygotowuje narty i umie to robić - to chyba największa wartość.

Więc po co się przypierdalać jak ktoś robi dobrą robotę synku?

I koniec

Dzieki Tatuśku że Swoim postem potwierdziłeś to co ja napisałem.

Dobrą robotę zawsze trzeba polecać.

Sam mam zaprzyjaźnionego handlarza i serwisanta nart -

od lat wysyłam do niego krewnych, znajomych i przyjaciół i zawsze wszyscy byli zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 12:25, Plus82 napisał:

Drogie koleżanki  i koledzy. To Wasz stary znajomy od lat. Zgubiłem po raz kolejny hasło do forum. Więc się rejestruję od nowa. Zresztą moje pseudo jest bardziej aktualne.

Pozdrawiam

Plus80

Proponuję notes/kalendarz i zapisać dane logowania i trzymać gdzieś w szufladce w pobliżu komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chertan napisał:

Poza tym Bruner potrafi wcisnąć narty nawet jak już półki i strychy pełne, zawsze przekona, że jednak się przydadzą. I całkiem niedawno przybyły do mnie Blizzard WRC. Czekają na śnieg.  

No ma dar przekonywania 🙂 , nie wiem po co mi kolejna para nart 😉 . Tym razem padło na 

 

 

FFA7DF7B-1D34-4F4A-9259-EF19E093ACE5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Jest taki plan 🙂 , tym bardziej, że na COS mogę podejść z buta. Brak skipassów dla akcjonariuszy ma też swoje dobre strony, będzie więcej jazdy na COS. Jakby tak jeszcze czarna „23” chodziła na sam dół, byłoby pięknie.

Też kocham, tą trasę, przez mosteczek Panie, przez mosteczek. Choć tam jak jest sporo śniegu, to doskonale wiesz że można się bawić i zmieniać warianty tych tras poniżej Dolin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Jest taki plan 🙂 , tym bardziej, że na COS mogę podejść z buta. Brak skipassów dla akcjonariuszy ma też swoje dobre strony, będzie więcej jazdy na COS. Jakby tak jeszcze czarna „23” chodziła na sam dół, byłoby pięknie.

A dodatkowo kupują kolejne armatki, więc kto wie ?

https://bip.cos.pl/3868/dostawa-armatek-snieznych-dla-cos-opo-w-szczyrku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Też kocham, tą trasę, przez mosteczek Panie, przez mosteczek. Choć tam jak jest sporo śniegu, to doskonale wiesz że można się bawić i zmieniać warianty tych tras poniżej Dolin.

Śniegu nie zabraknie 😉 COS ogłosił przetarg na zakup 15 armatek, pewnie na zmodernizowanego Ondraszka 😞 

https://bip.cos.pl/3868/dostawa-armatek-snieznych-dla-cos-opo-w-szczyrku

edit. byłeś szybszy o ułamek sekundy 🙂

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...