Skocz do zawartości

Koszałkowo-Wieżyca


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Wiatm, byłem wczoraj i dzisiaj z synem w Wierzycy. Kto się przestraszył pogody za oknem, niech żałuje. Warunki naprawdę przyzwoite, stok trzyma się dobrze, warunki do jazdy super. No i malutko ludzi, śmigaliśmy od 10 do 14 i było naprawdę mało ludzi. Śnieg trochę tępawy, teraz to czuję w kolankach, ale warto było pojechac. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Wczoraj po raz pierwszy byłem w Koszałkowie i przeżyłem szok. Temperatura na Pomorzu od niemal miesiąca w plusie a tam warunki bardzo dobre. Stok szeroki, dwa wygodne orczyki, miła obsługa. Infrastruktura też bardzo dobra- duży parking, dwie wypożyczalnie, restauracje, budki, toalety. Żałuję, że dopiero teraz odkryłem to miejsce. Fakt, że ceny wysokie, ale warto, bo widać, że się przykładają. Przecież w połowie marca to już górskie stoki powoli zamykają interes a tutaj na Pomorzu coś takiego  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Łoj panie .....
Jeszcze Cię tam sstar nie było .... :D
Zamierzasz zjeżdżać czy podchodzić??

Ps.
Wczoraj jechałem prze Koszalin, Trójmiasto i Toruń do Wawy - nigdzie ani grama śniegu, za to deszcze obfite ...

Jako właściciel sześciu par nart będę oczywiście... wypozyczal:-) Jakie polecacie?

Na kamerach jest śnieg. Wieżyca działa. W nocy śnieg. Dziś kąpiel śladami morsa Jara;-) Hotel Chiński na plaży. Lysa Gora nie działa.

Załączone miniatury

  • Screenshot_20190117-210419.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sstar, co byś chciał wiedzieć? Mokry śnieg ale jest. Podjazd ok 2 min, zjazd ok 10 sekund. Pusto będzie bo nam w Gdańsku narty nie w głowie ostatnimi dniami.


Nawet myślałem czy by się nie wybrać.
Jutro przeniesienie do Mariackiego.
PS. Ze mokry widziałem, bo ludzie się mocno odpychali na górze. Może w nocy trochę zmrozi, no i niby ma śnieg padać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...