Skocz do zawartości

Przywidz - ON Przywidz


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobne plany, ale jak zobaczyłem, że wieżyca napisała, warunki „średnie” to odpuściłem. Zawsze pisali, że są „dobre” , albo” bardzo dobre” a jak wjechałem wyciągiem to były „bardzo średnie”, więc jak teraz są średnie to chyba szkoda mi nart :) . Chyba, że faktycznie spadł śnieg za miastem, bo w Gdańsku przez noc spadły z 3 mm :). Pogoda niestety niezbyt optymistyczna;/ Od dzisiaj już deszcz ma padać i 2 stopnie a jutro juz 4 :mad: . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedno wiem napewno, Państwo Krzyżanowscy marketing mają w powijakach. 1. aktualizacje stron - dziś ciemność a sniegu jakies kilka cm przybylo. 2. warto uruchomić chociaż wyciąg na jeden dzień i to ogłosić z necie na stronie, musi być przecież jakieś życie na osiedlu! a jak nie to zatrąbić, że są warunki przynajmniej saneczkarskie ;) przecież to takie proste. a tu ciekawy link meteo z rejonu Wieżycy: http://www.traxelekt..._hst.php?ns=204

Użytkownik krynio72 edytował ten post 25 listopad 2008 - 10:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając info ze strony Przywidza – może zacytuje : „Wyciągi NIE zostaną uruchomione w listopadzie w związku ze złej jakości śniegiem - jest mokry, wolny. Gleba jest zbyt ciepła i pomimo 20 cm pokrywy śnieżnej po jej ubiciu wychodzi ziemia i błoto. W trosce o Państwa sprzęt i komfort jazdy czekamy na prawdziwą zimę. „ Niestety wyciągu nie otwierają ;/ , ale tez świadczy to o tym, że marketing działa w jak najlepszym porządku :) , bo nie otwierają wyciągu za wszelka cenę. Otwieranie wyciągu w warunkach jakich napisali to byłby raczej marketingowy strzał w stopę ;) . Zima rozbudziła nasze apetyty :D może w tym roku w końcu będzie normalną zimą :cool: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tradycyjnie w Wieżycy trwa sezon w najlepsze, w Przywidzu naśnieżone może pół stoku - pożal się Panie Boże! Śmiać się, czy płakać?

No tak tylko, że Wieżyca ma 300m czyli jakieś 15000m2 a Przywidz 600m czyli 30000m2. Dwa razy więcej do nasnieżenia. Skoro połowa górki jest nasnieżona to tyle samo co w Wieżycy - nie rozumiem Twojej logiki kolego. Byłem tam wczoraj przejazdem i widziałem wielkie górki śniegu. Jak ratrak to rozciągnie to powinni ruszyć na dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Tak czy owak w Wieżycy już ludzie śmigają na nartach a w Przywidzu nie!!! To chyba jest główny powód dyskusji? Jakby jeszcze dzisiaj natura pomogła-opady śniegu to i w Przywidzu pewnie by się coś ruszyło :confused: Jeszcze nigdy tam nie jeździłem i chciałbym sprobować tego stoku w Przywidzu-ponoć jest dużo dłuższy? Pozdrawiam

Użytkownik jarecki51 edytował ten post 02 styczeń 2009 - 23:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dyskusja dyskusją :). Ciągle gapię się w kamery na stronkach i stąd te uwagi. Przecież skoro dysponuje się wiekszym stokiem na ogół dysponuje się większą ilością sprzętu do jego utrzymania. To powinno przełożyć się na ilość klientów i dochody... Biznes jest bines ;P Kamery nie kłamią. A przy takich zimach jak ostatnio kto pierwszy ten lepszy. W Przywidzu armatki pracują od czasu do czasu, a na początku obecnych mrozów nie pracowały wcale przez kilka dni /2?/!!! W Wieżycy śnieżyły pełną parą. Przywidz niestety ma ekspozycję południową co nie sprzyja utrzymaniu śniegu w temperaturach w okolicach zera... tu jest przegrany. Przy większych jak teraz nie ma to specjalnego znaczenia. A żale warto publikować bo może czasem trafią gdzie powinny i wszyscy odniesiemy z tego korzyść - czego nam wszystkim życzę. Bo jak widać na kamerkach tłok w Wieżycy nie do opisania :( A teraz cycat: "Kazdy moze prawda krytykowac, a mam wrazenie, ze dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba sie. Wiec dlatego z punktu majac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic zeby tej krytyki nie bylo. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych prawda punktów, które stworzymy." PS. Ktoś był w Trzepowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że ktoś kto zarządza przygotowaniem tego stoku powinien jak najprędzej udać się do lekarza... Nie rozumiem w ogóle systemu naśnieżania tego ON... Kompletna głupota. Jak oni chcą otwierać jutro skoro w ogóle tam nie ma śniegu?! Na dole, podjazd pod bramki jest na trawie... Coś mi się zdaje że mimo padającego teraz intensywnie śniegu, wszystko zakończy się porażką tak jak 2 lata temu, kiedy zamiast śniegu była glina i połacie lodu, a trasa pod liną była zrobiona w 5 minut i to z brył lodu... :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radość odkryłem dopiero po przyjezdzie 5 km dalej...:mad:

Czyli pojechaleś do Trzepowa. Ciekaw jestem tejze gorki bo troche przypomina (ze zdjeć) tę w Przywidzu tyle że krótsza . Jak z parkingiem tam jest no i w ogóle co i jak sie to je bo mam zamiar tam pojechac w czwartek po pracy ?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzepowo porównałbym trochę do Wieżycy, tyle ze stok jest bardziej równomierny i chyba mniej w sumie stromy. W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach z ich strony www. Ma też bardzo długi i prosty koniec co ważne szczególnie dla uczących się... i początkujących szybkościowców. Drzewa na środku też nie rosną. Wczoraj była zaratrakowana lewa część tak do połowy szerokości, ale warunki i ogólne wrażenie o niebo lepsze niż w Przywidzu gdzie trasa wyglądała jak wydeptana ścieżka na wiejskim podwórku zimą. Więcej nie będę narzekał na przywidzki osrodek sportu i rekreacji :D A jeszcze dodam że w Trzepowie mają profesjonalnie oświetlony stok, który nie przypomina alejki z uszkodzonymi latarniami... Oczywiście tam też nie wszystko wyglądało jak z bajki, bo działał tylko jeden wyciąg, a w knajpie zabrakło frytek, herbaty i pewnie pod koniec dnia wody bo studnia zamarzła / -12st./... Mimo wszystko warto tam zabawić i samemu wyrobić sobie opinię. Ja daję tym razem 4 ON Trzepowo. 3- na zachętę w OSiR w Przywidzu. ========================================================== Milicjant: No więc, co to jest teren zabudowany? Kierowca: Co?... Teren zabudowany to jest minimum trzy budynki w odległości nie większej, jak piętnaście metrów. Milicjant: Trzy prawda, w odległości prawda piętnastu metrów! A tu jest czternaście! Weźcie i zmierzcie sami, jeśli nie wierzycie milicji! Żona kierowcy: On wierzy Panie milicjancie, on we wszystko wierzy! Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem! Kierowca: Ale trzy, a nie dwa. Chyba, że tego tam też należy uważać za dom. ===========================================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tam wczoraj i warunki były naprawdę dobre. Lekko zmroził się śnieg po tej odwilży i wymieszał z nowo nasypanym. Pod wieczór widziałem, że Panowie przygotowywali się już do nocnego śnieżenia, wiec dzisiaj powinno być równie dobrze. Niestety nie dojadę tam dzisiaj. Pracować też trzeba :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...