Skocz do zawartości

Juniorskie buty dla kobiety do pierwszych kroków na nartach


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ... Czy jest to dozwolone ze względów bezpieczeństwa. Dorosła pani, Sabinka 🙂 , wzrost 170cm, waga około 60kg ma ochotę spróbować jazdy na nartach. Mam buty po córce, leżą na Pani idealnie. Są to Technica jr, te niebieskie. Nie mam teraz dostępu do modelu więc dokładnie nie podam. Czy na pierwszy sezon, do pierwszych pługów Sabinka może w tych butach jezdic? 

Dziękuję. 

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KrzysiekK napisał:

Pytanie ... Czy jest to dozwolone ze względów bezpieczeństwa. Dorosła pani, Sabinka 🙂 , wzrost 170cm, waga około 60kg ma ochotę spróbować jazdy na nartach. Mam buty po córce, leżą na Pani idealnie. Są to Technica jr, te niebieskie. Nie mam teraz dostępu do modelu więc dokładnie nie podam. Czy na pierwszy sezon, do pierwszych pługów Sabinka może w tych butach jezdic? 

Dziękuję. 

Jeżeli ten but sprawi, że dorosła Pani Sabinka, zacznie jeździć na nartach, to jak najbardziej ok. Sądzę, że ten but i tak może trzymać o wiele lepiej niż wyjeżdżony na kilkuset stopach but z wypożyczalni. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kuba99 napisał:

Może na nich jeździć, jeżeli są wygodne nie tylko pierwszy sezon. Tylko problemem jest co rozumiecie przez słowa wygodne i leżą idealnie?

 Nie, nie są za duże 🙂 ... Temat znam. Pozycja narciarska, buty zapięte, pięta w tył, palce prawie na styk, brak ucisków punktowych etc...

Dziękuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...