Skocz do zawartości

Kupię Atomic g7 168


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Szczerze... Płakać mi się chce, że lato się kończy.

Pozdrowienia

A ja to chcę miłą jesień. Czekają na mnie Bieszczady i wycieczki rowerowe w normalnej temperaturze (mam problem z termoregulacją) 🙂

Żałuje, że nie udał się wypad pod namioty ... ale w tym zakresie jestem mniej ortodoksyjny i za mało się starałem.

Z nartami jest inaczej. Jak jest śnieg a ja żyję, to jadę 🙂

@Mitek - jak to? Zawsze powtarzałeś, że są różne pory roku i w każdej można robić coś super. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na to niemiłe uczucie nakłada się koniec wakacji i żal, że dzieci muszą wracać do zajęć. Amelka ma w tym roku maturę i już się boi i się jej nie dziwię - oglądałem to co zrobili z j. polskim...

No cóż, kiedyś nie mogłem doczekać się zimy. Teraz trochę zmieniły się priorytety. Kajakami w zimie nie pływamy a jazda rowerem w zimie jest wysoce upierdliwa ze względu na ubiór i konieczność manewrowania nim, wożenia różnych rzeczy itd.

Co do robienia to, za dwa tygodnie spływ, na początku października Izery, a co dalej zobaczymy...

A wracając do nart to muszą być dokładnie te - w sensie ten model - czy mogą być jakieś porównywalne w dobrej cenie?

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Na to niemiłe uczucie nakłada się koniec wakacji i żal, że dzieci muszą wracać do zajęć. Amelka ma w tym roku maturę i już się boi i się jej nie dziwię - oglądałem to co zrobili z j. polskim...

No cóż, kiedyś nie mogłem doczekać się zimy. Teraz trochę zmieniły się priorytety. Kajakami w zimie nie pływamy a jazda rowerem w zimie jest wysoce upierdliwa ze względu na ubiór i konieczność manewrowania nim, wożenia różnych rzeczy itd.

Co do robienia to, za dwa tygodnie spływ, na początku października Izery, a co dalej zobaczymy...

A wracając do nart to muszą być dokładnie te - w sensie ten model - czy mogą być jakieś porównywalne w dobrej cenie?

Pozdro

 

Mitku, narty już mam. Kupiłem u @Bruner79. Właśnie je ogarniam 🤣

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jan napisał:

Jeździsz w hali czy na lodowcu ?

Hahahahahhaha dobre 🙂 

Drogi Janie... narty są dla mojej córki, a że używki, to czasem gdzieś przyniszczone i białe wychodziło na laminacie.

Dostały tam hybrydę ( sic! ). Już tak nie razi. Zobaczymy czy to trwałe. Odrostów raczej nie będzie. 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mitek napisał:

Acha... Wiesz bo ja mam do utwardzenia blaty w kuchni... 😉

Pozdro

Jest tak: zamawiasz manikiurzystka z wizytą do domu, nie mówisz nic o blatach (pomyśli że coś nie teges), przyjeżdża, widzi, że wszystko teges tyle, że ma za mało lakieru... Dalej sobie poradzisz 😄

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poruszyłeś nurtujący mnie od dłuższego czasu temat:

Czy ze studniami urody, manicure i fryzjerstwem jest tak jak z nartami tzn. wystarczy dwa razy pomalować paznokcie aby poczuć się ekspertem?

Pytam bo ilość takich zakładów usługowych jest szokująca. Na mojej niedużej uliczce są 3. A jak jeździmy np. przez Wilanów to jest chyba na naszej trasie z 15.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Poruszyłeś nurtujący mnie od dłuższego czasu temat:

Czy ze studniami urody, manicure i fryzjerstwem jest tak jak z nartami tzn. wystarczy dwa razy pomalować paznokcie aby poczuć się ekspertem?

Pytam bo ilość takich zakładów usługowych jest szokująca. Na mojej niedużej uliczce są 3. A jak jeździmy np. przez Wilanów to jest chyba na naszej trasie z 15.

Pozdro

Tak samo jest jak z instruktorami narciarstwa, zwłaszcza tymi robiącymi kursy on-line https://akademio.online/kurs/kurs-instruktora-narciarstwa/?gclid=CjwKCAjwsMGYBhAEEiwAGUXJaRCNwtChaE9jWJq4V4_txrg_DR_5xShannJQfd93exiUEIPXzPwn6hoCrwUQAvD_BwE 

Pomalować, pofarbować czy nałożyć krem to nie problem, gorzej dobrać fryzurę do klienta lub farbę do włosa, podkład do paznokcia czy krem do skóry. Teraz sam możesz sobie odpowiedzieć na pytanie 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Beata. napisał:

👀😡😔 Boże widzisz a nie grzmisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Beata. napisał:

Teraz wiesz dlaczego i do którego "salonu" warto jechać na narty 😉 tam przeżyjesz profesjonalną metamorfozę 

Ja rozumiem że mamy czasy, gdzie o sens szczepień przystoi pytać nie lekarzy a magazynierów, sprzedawców i fryzjerów (z całym szacunkiem do Owych) .... Ale czy na pewno chcemy by świat w taki sposób stawał na głowie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Ja rozumiem że mamy czasy, gdzie o sens szczepień przystoi pytać nie lekarzy a magazynierów, sprzedawców i fryzjerów (z całym szacunkiem do Owych) .... Ale czy na pewno chcemy by świat w taki sposób stawał na głowie ?

Skoro porysowane narty upiększa się lakierem do paznokci (w dodatku hybrydą) to...

to...

 

chyba tak!

Edytowane przez Wujot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...