Skocz do zawartości

Puławy - Kiczera


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Puławy - Kiczera Krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://kiczerapulawy.pl/ Położenie Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Witam. Coś stronka: http://www.kiczerapulawy.pl/ nie działa prawidłowo. W co bym nie kliknął, (cennik, kontakt, dojazd, itp.) nadal wyświetla się główna strona. Problem ten występuje już dość długo, od ok. 3 miesięcy. Jeśli czyta tę odpowiedź ktoś z zarządzających tą stroną internetową to proszę o zainteresowanie tym probleme, bo sezon się zbliża, a i jeszcze może dało by się coś zrobić z kamerką na nadchodzący sezon ?? Odnośnie tego błędu na stronie ośrodka, to prosiłbym także, aby ktoś czytający tę wiadomość na forum, sprawdził czy faktycznie strona nie działa i potwierdził tę informację. Gdy się wejdzie na http://www.kiczerapulawy.pl/ wyświetli się strona główna i potem kilkając w jaki kolwiek odnośnik po lewej stronie, zawsze wyświetla sie główna strona. Pozdrawiam Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

stok porażka- szkoda czasu, benzyny i pieniędzy jedyna zaleta to krzesło- to tyle z plusów

"Górkę" mają taką sobie.. Pod tym względem lepszy Karlików. ALE - Puławy to najlepiej przygotowany stok w mojej okolicy (Chyrowa, Karlików [porażka]) - Najdłużej u nich można pojeździć - Mają krzesełko - Karnety czasowe. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Byłem zdecydowanie nie polecam - trasa FATALNIE przygotowana - kamienie, lód koszmarny, obsługa się leni z dosypaniem śniegu na stacji górnej. jednym słowem kaszana. Trochę żal bo z roku na rok jest coraz gorzej. w/g mnie stan trasy to 3 w ich skali... aha byłbym zapomniał - Radosna kartka na kasie - BRAK obsługi medycznej , brak gopr'u... to to już dla mnie było za wiele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem wczoraj na Kiczerze w Puławach. Ocena 6 w skali to faktycznie nie na miejscu, góra 4. Jednak zawiedziony nie jestem, spodziewałem się złych warunków, w niedzielę była ocena trasy 4, więc ta 6tka była podejrzana, rano o 9tej można było dać 5, ale o 10/12tej już 4. Dużo lodu, kamienie gdzieniegdzie tylko. Byłem zadowolony gdyż wypożyczałem sobie narty i chciałem je wypróbować właśnie w takich w trudnych warunkach :) Odnośnie GOPR u, był wypadek wczoraj na trasie głównej, i było 2 ratowników, mieli na kurtkach napis GOPR, załadowali poszkodowanego na takie sanie i odtransportowali na dół. Więc nie wiem, jak to jest z tym GOPR em na Kiczerze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...