Skocz do zawartości

Chyrowa - Wyciąg Chyrowa


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Chyrowa - Wyciąg Chyrowa Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Mając dzisiaj trochę czasu udałem się do Chyrowej, aby zobaczyć na żywo jak tam jest. Zaznaczam, że jest to moja subiektywna opinia. Nastawiłem się, że zakupię sobie karnet czasowy od 9.00 do 14.00 i tak też zrobiłem. Cena 35 zł plus kałcja 15 zł, więc niezbyt dużo. Zabrałem się do jazdy... Zjechałem chyba cztery razy po tym betonie jaki zastałem na stoku, do tego garby na których trzebabyło uwarzać aby nie stracić kontroli nad nartami. Do tego ostry wiart, który zwiał im trochę siniegu ze stoku. Sprzedałem karnet przy kasie i wróciłem do chaty. Trzeba chyba poczekać na jakiś naturalny śnieg aby można pojeździć na tym stoku. Nie odradźam ani nie polecam tego stoku, ale w takich warunkach jakie zastałem dzisiaj, trudno to było nazwać przyjemną jazdą na nartach. Przypuszczam, że przy lepszych warunkach śniegowych ten stok może być bardźo fajny na zabawę na nartach, ale jak wspomniałem wyżej trzeba poczekać na śnieg, miejmy nadzeję, że jeszcze w tym sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam. W tym sezonie chyba zmienił sie właściciel wyciągu, Chyrowa-Ski. Byłem w Chyrowej 28 grudnia 2009 roku. Musze przyznać, że jak na warunki pogodowe, warunki na stoku były całkiem przyzwoite. Ale co, stok jest teraz ratrakowany wieczorem po 21 i rano jeśli jest dośnieżany przez noc lub napada naturalnego śniegu. Można to zobaczyć na kamerach jak jeździ ratrak. Co jeszcze, zdecydowanie mocniej jest naśnieżany, w tym sezonie po tych odwilżach nawet KICZERA miała przerwę a Chyrowa pracowała bez przerwy, a wiadomo jaka była odwilż na święta na Podkarpaciu, jakie ulewy deszczu były i temperatura +12st.C, więc jestem mile zaskoczony. Na to wygląda, że wreszcie ktoś się zajął tym wyciągiem i jest duża szansa że całkiem fajnie będzie można w tym sezonie tam pojeździć. Jutro chyba pojadę ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
witam byłem tam w środę i plecam dla jeźdżacych spokojie i ceniących bezpieczeństwo. stok bardzo szeroki, ludzie jeżdżą zazwycaj po stronie blisko wyciągu tak więc druga strona pusta. Stok dobrze przygotowany, niestety tylko orczyk. Jedyny minus to jeżdząc przy świetle należy uważać na słabo widoczne siatki na dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
bylem tam 3 dni temu...nic mnie nie wk**wia na nartach jak chamstwo!!! moze byc lod, moze byc deszcz ale matolow nie trawie... "inteligentny" inaczej wymyslil ze za bramkami zrobi wolna przestrzen w ktorej narciarze sami sie ustawia do orczyka...jak sie latwo domyslic w PL to raczej marne szanse wiec pcha sie motloch, po nartach skacze byle szybciej byle byle szybciej.... jechalem tam 2h, zjechalem 10 razy i wrocilem do domu bo mnie szlag trafil.... a stok przygotowany tez srednio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...