Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Krajno-Zagórze - Sabat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
  • Na forum od: 09.2010
279
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 28 styczeń 2012 - 18:03

P.S. Jest to bardzo subiektywna ocena ale myślę, że tylko my - korzystający z tych górek narciarze możemy trochę zmienić ten stan rzeczy. Po prostu mówiąc o tym.

My możemy sobie pisać, a właściciel tego pseudo ośrodka narciarskiego ma to gdzieś. Ten stok na początku miał (według gospodarza) 1000 m długości, w nastepnym sezonie juz tylko 800 m, w rzeczywistości ma ..... 630 m. Gdzie tu uczciwość? Jedyna rada to olać tą wątpliwą frajdę z jazdy w Krajnie i mieć satysfakcję, że nie dajemy nabijać się w butelkę.

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#42 duja94

duja94

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 01.2011
0
  • Umiejętności: 8
  • Wierzbica

Napisano 19 luty 2012 - 22:29

Nowy Snow Park daje jakiś plus i troche przyciąga narciarzy. Chociaż i tak uważam, że to stok dla baaaaaaardzo początkujących.

#43 bartek12

bartek12

Użytkownik

• Pip
  • 51 postów
  • Na forum od: 01.2011
3
  • Umiejętności: 7
  • Wierzbica

Napisano 26 luty 2012 - 11:58

wprowadzili karnety czasowe 1,2,3 godzinne

#44 dominik 1

dominik 1

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2013
0
  • Umiejętności: 10
  • radom

Napisano 10 styczeń 2013 - 17:25

witam byłem dzisiaj z rodziną na" sabacie " lipa,lipaaaaaaaaaaaaaaaa nie miła obsługa to po pierwsze (nigdzie indziej nie spotkałem sie z taką arogancją i chamstwem ja tam przy kasie )po drugie jest to miejsce nie przyjazne rodziną z małymi dziećmi "ośla łączka" oni chyba nie wiedzą co to znaczy (nie ratrakowana ) a o jeżdzie na sankach z najmłodszymi to można pomażyć nie polecam. Lepiej jechać do Niestachowa przynajmniej dzieciom nie będzie sie nudziło,a jeszcze jedno kupujcie pojedyncze zjazdy bo jak kupisz karnet i znudzi ci sie jazda nikt ci nie odda kasy za niewykorzystane zjazdy chamstwo nigdzie tak nie ma to tyle na temat "sabatu" nie polecam.

#45 ziomek_ck

ziomek_ck

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 01.2012
2

Napisano 17 luty 2013 - 07:36

Wczoraj byłem na nocnym jeżdżeniu po za tym ze górka mało wymagająca to miło sympatycznie i co ważne za 20 PLN od 20 do 0.30 jakieś 25 zjazdów co daje mniej nisz zyla za zjazd :) za tydzień tez ma być w sobotę nocna jazda

#46 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 17 luty 2013 - 21:58

Wczoraj byłem na nocnym jeżdżeniu po za tym ze górka mało wymagająca to miło sympatycznie i co ważne za 20 PLN od 20 do 0.30 jakieś 25 zjazdów co daje mniej nisz zyla za zjazd :) za tydzień tez ma być w sobotę nocna jazda

Pomijając fakt, że w 4,5 godziny zrobiłeś 25 zjazdów ( w Tumlinie tyle robię przez 2 godziny) to "nisz" miałeś na myśli mniej, a nie miasto w Serbii :P

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#47 miker

miker

Użytkownik

• PipPip
  • 197 postów
  • Na forum od: 05.2012
16
  • Piotrowice k. Nałęczowa

Napisano 26 luty 2013 - 21:36

Wie ktoś czy czynny jest snowpark ? Jadę 2.03 na nocną promocję,ale bez żadnych przeszkód lub hopek może być nudnawo ;(

#48 miker

miker

Użytkownik

• PipPip
  • 197 postów
16

Napisano 26 luty 2013 - 21:46

Wie ktoś czy czynny jest snowpark ? Jadę 2.03 na nocną promocję,ale bez żadnych przeszkód lub hopek może być nudnawo ;(

#49 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 26 luty 2013 - 22:21

Po prostu zadzwoń i się zapytaj :P

Moja jazda

#50 miker

miker

Użytkownik

• PipPip
  • 197 postów
16

Napisano 27 luty 2013 - 23:01

Wątpię w szczerość tamtejszej obsługi po tym jak dzwoniłem tam i dowiedziałem się, że mają trasę 900m,, więc wolę się zapytać tutaj ;) jesli ktoś tam śmigał ostatnio, będę wdzięczny za opisanie panujących tam warunków
  • robertw podziękował za tę wiadomość

#51 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 28 luty 2013 - 22:21

Wątpię w szczerość tamtejszej obsługi po tym jak dzwoniłem tam i dowiedziałem się, że mają trasę 900m,, więc wolę się zapytać tutaj ;) jesli ktoś tam śmigał ostatnio, będę wdzięczny za opisanie panujących tam warunków

Jasne z parkingiem i lotniskiem w Masłowie razem do kupy wzięte :P:D:D:D
Pusty śmiech człowieka ogarnia, jak by to było wstyd powiedzieć, mamy prawie 700 metrowy, płaski, przyjazny początkującym narciarzom stok. Zapraszamy na naukę jazdy i grę w bierki :P

Moja jazda

#52 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
  • Na forum od: 02.2010
53
  • Umiejętności: 5
  • Kielce

Napisano 16 marzec 2013 - 22:49

Dodam coś od siebie bo zły jestem jeszcze do dziś. W piątek pojechałem do Krajna z zamiarem pojeżdżenia z godzinkę chociaż nie bardzo mi ten stok pasuje jakoś. Jak już pisałem w innym temacie po jednym zjeździe brakło prądu. Awaria miała miejsce akurat jak byliśmy gdzieś w 1/3 górki na orczyku a oprócz nas jeszcze parę osób. Akurat w piątek piździawka była niezła i jazda na orczyku do najprzyjemniejszych nie należała więc po ok 10-15 min czekania odczepiliśmy się jak zresztą pozostała cześć zjeżdżających i zaczęliśmy zjeżdżać w dół "pod orczykiem". Oczywiście nikt z obsługi nie raczył poinformować, że jest jakaś "grubsza" awaria i żeby zjechać i pewnie czekalibyśmy do "usr..ej" bo goście z obsługi poszli do swojej "pakamery" i za bardzo się zjeżdżającymi nie interesowali. Po tym jak zjechaliśmy na dół staliśmy z żoną jeszcze ok 10 min przy bramkach i nikt też nie raczył nas poinformować o sytuacji a na zapytanie żony do Pana z obsługi odpowiedziała cisza (może nie dosłyszał). Na szczęście dostaliśmy zwrot całej kasy za karnety i to jedyne jest na plus. Coś mi się wydaje, ze już tam nie pojadę bo takie lekceważenie klientów (biorąc pod uwagę nawet koniec sezonu) jest dla mnie niedopuszczalne.

pozdr
Sylvek

#53 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 17 marzec 2013 - 22:32

Mówiłem olać ich :P Klient ich wróg.
  • miker podziękował za tę wiadomość

Moja jazda

#54 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
53
  • Kielce

Napisano 18 marzec 2013 - 14:03

Właściciel Sabatu powinien przyjechać ze swoimi pracownikami do Niestachowa uczyć się jak powinno się traktować klienta.

#55 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 18 marzec 2013 - 15:31

Sylvek rozbawiłeś mnie :D Przecież on (właściciel Krajna) ma najlepszy (w jego mniemaniu), naaaajdłuższy, prawie kilometrowy stok w świętokrzyskim. on ma sie od kogoś uczyć :eek: ?

Moja jazda

#56 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
53
  • Kielce

Napisano 18 marzec 2013 - 15:45

Kurcze przypomniało mi się jedno zdarzenie jeszcze w ferie (akurat były chyba mazowieckie) byliśmy na stoku w Niestachowie i jakiś facet zagadnął do mnie po tym jak odszedłem od kasy. Zaczął coś gadać, że ta górka kiepska, krótka a że "u nich" w Krajnie jest dużo lepsza. Odparłem mu na to, ze znam stok w Krajnie bo jeździłem ale do Niestachowa mam bliżej i górka bardziej mi się podoba. Coś tylko burknął pod nosem i tyle. Wiesz może jak wygląda właściciel z Krajna? Chociaż nie wydaje mi się żeby właściciel fatygował się specjalnie na konkurencyjny stok żeby "przeciągać" klientów do siebie ale mógł to być jakiś pracownik.

Użytkownik Sylvek edytował ten post 18 marzec 2013 - 21:35

#57 AgnieszkaW.

AgnieszkaW.

Nowy użytkownik

• Pip
  • 32 postów
  • Na forum od: 03.2011
14
  • Umiejętności: 2
  • Kielce

Napisano 21 marzec 2013 - 19:49

Witajcie,

powiem Wam Panowie, że zgadzam się z Wami co do tego, że obsługa kieleckich stoków powinna się uczyć od przemiłej obsługi z Niestachowa. I chociaż ostatnio moją ulubioną górką jest inne miejsce, to jednak jako stały bywalec Świętokrzyskich stoków mogę szczerze powiedzieć, że atmosfera i podejście do klienta w Niestachowie są najlepsze.

Ps. Może jakiś mały zlot zrobimy na zakończenie sezonu? :-)

Użytkownik AgnieszkaW. edytował ten post 21 marzec 2013 - 19:50
literówka

#58 miker

miker

Użytkownik

• PipPip
  • 197 postów
16

Napisano 21 marzec 2013 - 20:01

Zapraszamy na naukę jazdy i grę w bierki :P

Już tam jadę, mało który stok oferuje jakże piękną dyscyplinę gry w bierki :D a jakie emocje przy niej panują...

#59 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 842 postów
279
  • Kielce

Napisano 21 marzec 2013 - 21:11

Powoli nie rozpędź sie za bardzo, bo nie wyhamujesz na tych 900 metrach :P :D
  • miker podziękował za tę wiadomość

Moja jazda

#60 miker

miker

Użytkownik

• PipPip
  • 197 postów
16

Napisano 24 marzec 2013 - 18:09

Powoli nie rozpędź sie za bardzo, bo nie wyhamujesz na tych 900 metrach :P :D

Bez ryzyka nie ma frajdy, jak szaleć to na całego:p