Skocz do zawartości

Sezon 2022/2023


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Marcos73 napisał:

Maras, nie pitol, boś trzymał tempo prawie do końca, mnie też wybiło kory po przerwie. Jeden wyjazd odpuściłem, bo klękłem - w przenośni i dosłownie. A Ty ten inhalator to jakaś norweska sztuczka? Bjoergen z Andrychowa się znalazł. Z Damianem w formie to byśmy się na co drugi wyjazd krzesłem załapali. Kilka razy by nas zdublował, to pewne.

pozdrawiam

Jeszcze dzisiaj mnie uda napieprzają, chyba rower trzeba zrobić żeby rozruszać. Takie to kompensacje odchodziły na Roháčach. A jak sobie wyobrażę gonienie go, to chyba bym się zczołgał ze stoku, albo byście mnie znieśli. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mikoski napisał:

Leżę w Jastrzębiu pod opieką bardzo dobrego Lekarza sportowego który dbał o naszych sportowców na Igrzyskach w Tokio, jest również lekarzem klubowym Piasta Gliwice.

Ale to jest kobieta;-) Odstaw morfinę:-)

https://piast-gliwice.eu/aktualnosci/newsy/zmiana-w-sztabie-medycznym-piasta

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mikoski napisał:

Leżę w Jastrzębiu pod opieką bardzo dobrego Lekarza sportowego który dbał o naszych sportowców na Igrzyskach w Tokio, jest również lekarzem klubowym Piasta Gliwice.

Damian, mam nadzieję, że ten cudotwórca miał świadomość że nie jesteś piłkarzem tylko narciarzem. Bo nie dość że za..lasz na nartach, to jeszcze jak nas zaczniesz kiwać - to już będzie kosmos, już nie pojeździmy razem. No chyba że Ci zrobił nogę do wysiadania z tramwaju 😉. Podpytaj jak możesz.

pozdrawiam

Edytowane przez Marcos73
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, melduję że sezon w Polsce się jeszcze nie zakończył. Na Soszowie cały dzień sypał śnieg, momentami nawet mocno. Czynne są dwie trasy, to znaczy nr 1 przechodząca od połowy w nr 5 oraz nr 2. Rano było całkiem dobrze, później zrobiły się odsypy, spod których wyszedł beton, ale całościowo do 14 dało się przyjemnie pojeździć. Najgorsza była mgła, ale w końcu to Soszów a nie Alpy, więc jeździ się z wewnętrznej pamięci procesora. 😜 

Edytowane przez tomkly
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pojeżdżone, spotkamie z Mariuszem @Plywak zaskakujące i miłe. Warun gites majonez, rano mało ludzi, tak że o 10.00 objechaliśmy z Mario wszystkie trasy i warianty. Rano twardo i dość szybko, potem miękko, ale zajebiście. Skończyłem nieco wcześniej, bo Atomy przestały jechać😀. Ile razy można 6-ka zjechać? Jakoś się przez Kotelnicę przeczołgałem.

Wesołych Świąt

koniec nart w PL

pozdrawiam

C9686BEA-9AB3-46A6-95D5-BAB49B02EDB3.thumb.jpeg.239915d4ebe28175cccd327443b510de.jpeg

8734FCC7-E159-427B-834B-7C89DD8D6B75.thumb.jpeg.022bb882c16239a55f5a2e86d7dc1926.jpeg

CEB6A18B-CF1D-4962-8D0D-9E5C120F22B8.thumb.jpeg.9e5e7a44e539b2010f72cf51b6757fd0.jpeg

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Soszowie dziś o dziwo o wiele lepsze warunki niż wczoraj. Może dlatego, że nie sypało mokrym śniegiem i było dużo twardziej niż wczoraj, pomimo obiektywnie wyższej temperatury. Szacunek dla operatora ratraka, że to wszystko razem tak dobrze poskładał, rano było naprawdę świetnie ale nawet wraz z upływem czasu cały dzień całkiem znośnie. Zjechałem do chałupy dopiero teraz a więc wytrwałem bez problemów do 14. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Pojeżdżone, spotkamie z Mariuszem @Plywak zaskakujące i miłe. Warun gites majonez, rano mało ludzi, tak że o 10.00 objechaliśmy z Mario wszystkie trasy i warianty. Rano twardo i dość szybko, potem miękko, ale zajebiście. Skończyłem nieco wcześniej, bo Atomy przestały jechać😀. Ile razy można 6-ka zjechać? Jakoś się przez Kotelnicę przeczołgałem.

Wesołych Świąt

koniec nart w PL

pozdrawiam

C9686BEA-9AB3-46A6-95D5-BAB49B02EDB3.thumb.jpeg.239915d4ebe28175cccd327443b510de.jpeg

8734FCC7-E159-427B-834B-7C89DD8D6B75.thumb.jpeg.022bb882c16239a55f5a2e86d7dc1926.jpeg

CEB6A18B-CF1D-4962-8D0D-9E5C120F22B8.thumb.jpeg.9e5e7a44e539b2010f72cf51b6757fd0.jpeg

 

Dobrze że do Spalenej nie pojechaliście..dziś Armagedon..

1744717064_Zrzutekranu2023-04-8o14_43_02.thumb.png.5e78c7ab403c8b6aa5412affc44e6d18.png

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lexi napisał:

Dobrze że do Spalenej nie pojechaliście..dziś Armagedon..

1744717064_Zrzutekranu2023-04-8o14_43_02.thumb.png.5e78c7ab403c8b6aa5412affc44e6d18.png

Z tego wynika, że Słowacy wyznają mniej domatorski sposób na spędzanie świąt. W Wiśle było więcej osób niż wczoraj ale daleko temu było do tłoku. Był nasz wspólny kolega z Cieszyna, który pisuje na skionline. - Marcin.Ski bodajże taki o ile nie przeinaczyłem ma nick. Przekazuje pozdrowienia Tobie, Chertanowi, Mikoskiemu, Marcosowi, Mitkowi oraz Kordianowi. Jeśli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam, tyle zapamiętałem.

Edytowane przez tomkly
  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 22:51, moruniek napisał:

By se Taki biust powiększył, lifting zrobił 😉. To nie, kolano mu się zachciało. Z tych śrub to się nie ciesz. Trzeba je będzie jeszcze kiedyś  wyjąć. 

p.s.

Zdrówka Życzę i szybkiego powrotu do zdrowia. Najlepszego na zbliżające się Święta.   

Cześć Krzychu 

Na szczęście nie muszę usuwać,usuwano i to nie zawsze tytanowe płytki moja jest z kompozytu i lekarz powiedział że zostaje 💪

Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt 

 

 

 

peekpower_0-large-arthrex-pf-800x500_c.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Cześć Krzychu 

Na szczęście nie muszę usuwać,usuwano i to nie zawsze tytanowe płytki moja jest z kompozytu i lekarz powiedział że zostaje 💪

Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt 

 

 

 

peekpower_0-large-arthrex-pf-800x500_c.jpg

no to pięknie Cię urządzili, kilka lat temu miałem podobny zabieg po tym jak jeździłem na sklepowych GS-ach.

Jeden sezon jeździłem ze śrubami i blachą a potem mi wyciągnęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jan napisał:

no to pięknie Cię urządzili, kilka lat temu miałem podobny zabieg po tym jak jeździłem na sklepowych GS-ach.

Jeden sezon jeździłem ze śrubami i blachą a potem mi wyciągnęli

Nie wiedziałem że takie zwyrodnienie stawu które kwalifikuje do takiego zabiegu robi się przez sklepowy GS 🤔

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mikoski napisał:

Cześć Krzychu 

Na szczęście nie muszę usuwać,usuwano i to nie zawsze tytanowe płytki moja jest z kompozytu i lekarz powiedział że zostaje 💪

Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt 

 

 

 

peekpower_0-large-arthrex-pf-800x500_c.jpg

Cześć

Ale zajebiste. Zazdroszczę Ci takiego sprzętu.

Pozdro

  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...