Skocz do zawartości

Sezon 2022/2023


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kordiankw napisał:

Ja nie narzekam, jeden z moich lepszych sezonów. Udało się wyskoczyć pięć razy po kilka dni w sumie chyba 17 dni na nartach i w całkiem niezłych warunkach, a i kolejki do kanap jakieś krótsze niż w latach ubiegłych.

Mało śniegu w tym sezonie spadło w Europie ale też nie narzekam 26 dni w górach i 15 w hali a  sezon jeszcze się nie zakończył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chertan napisał:

Chodzi o ten dywan jak u enerdowskiego piłkarza? A sorry, to nie u Ciebie...😁🤦‍♂️.

Nie Piotruś - o ten co w Krakowie jest - halowa jazda na latającym dywanie 😉, to nie wiem czy liczyć - czy nie. A to że chciałem jechać, a nie pojechałem - to może jakiś punkcik za dobre chęci?

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marcos73 napisał:

Janek, a dywan jak mam liczyć? Dłuższe jak hala- ale węższe. Też sztuczne - ale jednak nie śnieg.

pozdrawiam

piszesz o stoku igielitowym ?

W hali narciarskiej śnieg jest prawdziwy, tyle że technicznie wyprodukowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon dla mnie zakończony a ja już myślami w następnym 🤪 wyprzedaże kuszą, taka moja narciarska słabość. Nareszcie buty, kask łącznie z ciuchami i gadżetami będą w jednej torbie. Piotrek mnie zaszczepił swoją wypasioną torbą 😉

IMG20230321151813.jpg

IMG20230321151856.jpg

IMG20230321151934.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mikoski napisał:

Sezon dla mnie zakończony a ja już myślami w następnym 🤪 wyprzedaże kuszą, taka moja narciarska słabość. Nareszcie buty, kask łącznie z ciuchami i gadżetami będzie w jednej torbie. Piotrek mnie zaszczepił swoją wypasioną torbą 😉

IMG20230321151813.jpg

IMG20230321151856.jpg

IMG20230321151934.jpg

Damiano, jaki rozmiar?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marcos73 napisał:

Damiano, jaki rozmiar?

pozdro

Pojemność chyba 62 lub 60 litrów spokojnie wszystko zmieszczę. Była opcja większego z rozkładanym krzesełkiem 😜 dla mnie przesada dla zawodników może ok. Cena też była znacznie wyższa.

Ps Dizajn ja zawsze u heda nie ma się do czego prz....ć  oprócz nowej serii fiolet czy hgw

Pozdro 

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mikoski napisał:

Pojemność chyba 62 lub 60 litrów spokojnie wszystko zmieszczę. Była opcja większego z rozkładanym krzesełkiem 😜 dla mnie przesada dla zawodników może ok. Cena też była znacznie wyższa.

Pozdro 

Pytam, bo powinno być na metce S lub M lub L. Młody ma L - a to potwór. Szukamy tego medium.

pozdrawiam

ps. gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Hehe... No a ja już lekko podmęczony po powrocie z pracy, zjadłem właśnie makaron i obserwując wyścig dookoła Katalonii piorę, porządkuję i wkładam buty do garderoby a narty na stryszek. Godzinę temu wróciliśmy a pracy a Rybelek już poszedł na swój WF. Ktoś musi w domu robić. 🙂

Nie pogadaliśmy w ogóle o rowerach tylko te narty i narty...

Damian nie obawiałeś się, że biała?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikoski napisał:

 

IMG20230321155954.jpg

IMG20230321160154.jpg

Dzięki, no problem jest z M rozmiarem - niby są, ale ich nie ma 😉 . Młody ma L - s za mały, ma za dużo gratów. Ale L to kosmicznie wielki. Ostatnio wlazł do niego i się w nim zapiął.

pozdrawiam

ps. Już myślałem że ten średni dorwałeś.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikoski napisał:

Sezon dla mnie zakończony a ja już myślami w następnym 🤪 wyprzedaże kuszą, taka moja narciarska słabość. Nareszcie buty, kask łącznie z ciuchami i gadżetami będą w jednej torbie. Piotrek mnie zaszczepił swoją wypasioną torbą 😉

IMG20230321151813.jpg

IMG20230321151856.jpg

IMG20230321151934.jpg

Karma wraca, mnie zapłodnił mentalnie Marek. Fajna idea, wszystko w jednym, razem z ciuchami. Idealnie na wyjazdy busowe. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marxx74x napisał:

Tak off-top .. maciarsto na macie to jedno, igielit to drugie a hala to hala .. w przypadku hali np. w Druskiennikach można przewartościować pojęcie 'lód' co serdecznie narzekającym na 'lód' na stoku polecam 😉

M.

Oj tam, oj tam. Lód masz tylko z jednej strony. Z drugiej tak. 

Snow_Arena_1.jpg

Snow_Arena_2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marxx74x napisał:

@moruniekŚnieg też jest na hali  - bonus na końcu 😉

M.

Cześć

Dlaczego często jeżdżące dobrze dziewczyny tak właśnie wstają. Zauważyłem to już co najmniej kilkanaście razy, Amelka też to ma, ten przewrót przez plecy. Może to specyfika upadku, dość charakterystycznego przy pełnym skręcie...?

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...