Skocz do zawartości

Sezon 2022/2023


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ceny skipassów online w Szczyrku wypadają korzystnie. W kasach są prawie dwa razy droższe. Tylko co zrobić jak do Szczyrku nie wypada jeździć 😄

Tu cennik:

https://www.szczyrkowski.pl/cennik/zima/cennik-skipassow?fbclid=IwAR20y2-BPk7cBIItYboVVG_deH1vwKgZ7PQWQ-R7M8a-Vo7DAr4aheyu8fc

 

62F67CDB-A9B8-40F2-97D7-6A9143E58D7C.png

94A63A8C-D6DB-4952-8775-EB3F0028AF07.png

5938B1E7-02CF-417D-A0AC-8EC6EFFF99B9.png

07187065-A5A2-496A-A192-BDBF36C2BB1C.png

25BA5B49-39A4-4FBE-B99C-FF36B596440E.png

Edytowane przez kordiankw
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk zawsze daje pewną pulę biletów promocyjnych. Oczywiście jak kupisz wcześniej. Problemem może być jednak to, że wówczas ośrodek stoi bo wiatr, bo jeszcze nie otworzyli połowy ośrodka (np. Wierch Pośredni), albo tą połowę zamknęli bo akurat był mały ruch. Kupowanie z wyprzedzeniem uniemożliwia też wyjazd na pogodę, tu nie kupujesz np. 6 dowolnych dni w sezonie (co gwarantowały benefity za akcje) a czego brakuje mi w ofercie.    

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kordiankw napisał:

Tak. Kupujesz przez Gopass i zaznaczasz konkretny dzień. 

Dzięki - już doczytałem. Podobnie jak od niedawna w Tatry SS. Ale ze zwrotem karnetu (kasy za wykupiony dzień) nie było najmniejszego problemu, raz miałem taki przypadek jak Małżonka odmówiła współpracy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kasy nie zwracają o ile dobrze pamiętam, bo ja nie miałem takiego doświadczenia. Z tego co pisali inni, to środki są zwracane na konto Gopass i do wykorzystania w innym terminie. 
jesli chodzi o ceny ruchome, to już funkcjonowało w poprzednim sezonie. Im więcej chętnych w danym dniu, tym cena wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kordiankw napisał:

Tu kasy nie zwracają o ile dobrze pamiętam, bo ja nie miałem takiego doświadczenia. Z tego co pisali inni, to środki są zwracane na konto Gopass i do wykorzystania w innym terminie. 
jesli chodzi o ceny ruchome, to już funkcjonowało w poprzednim sezonie. Im więcej chętnych w danym dniu, tym cena wyższa.

Cześć

Dzięki za wyjaśnienie, zwrot na gopass to i tak nie najgorzej, natomiast ceny kasowe są spore i pewne - droższy niż TSS, ale za to mają sezonówkę dla chętnych i podział junior/dzieci też sensowny i tu dziecko ma zauważalną zniżkę. Ciekaw jestem jakie faktycznie będą ceny w sezonie. Jakby choć napisali od-do byłoby co porównywać, ale od - to słabo, ale kusząco.

pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcos73 napisał:

Cześć

Dzięki za wyjaśnienie, zwrot na gopass to i tak nie najgorzej, natomiast ceny kasowe są spore i pewne - droższy niż TSS, ale za to mają sezonówkę dla chętnych i podział junior/dzieci też sensowny i tu dziecko ma zauważalną zniżkę. Ciekaw jestem jakie faktycznie będą ceny w sezonie. Jakby choć napisali od-do byłoby co porównywać, ale od - to słabo, ale kusząco.

pozdrawiam i dziękuję.

Do 170-180 spokojnie dobije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcos73 napisał:

Pawełku

Cena kasowa (stała i to już jest pewne) to 139 za niski, 174 za wysoki i drożej on line na pewno nie będzie. Karnet 1 dniowy dla osoby dorosłej. Pewnie będzie cena zbliżona do Tatry SS przy zakupie on line.

pozdrawiam

Dwa lata w tył,  dynamiczne ceny w Szczyrk potrafiły już przyprawić o zawrót głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kordiankw napisał:

Dodam tylko, że działający na Gopass system gromadzenia punktów za zakupy w TMR, łącznie z restauracjami pozwala na obniżenie ceny skipassów. 

Tu maleńka uwaga, punkty dostajesz za zakupy w restauracjach należących do TMR, a tam ceny są ZNACZNIE wyższe niż w barach i restauracjach niezależnych od ośrodka. Więc taka trochę skórka za wyprawkę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gabrik napisał:

Czy "Tatry..." mają w zwyczaju promo black friday?

Mają swoją własną promocję. 

Od 7 listopada, czyli od rozpoczęcia sprzedaży karnetów Tatry Super Ski na sezon 2022/2023 minął już tydzień. To oznacza, że od dzisiaj (14 listopada) do niedzieli (20 listopada) na nasze skipassy będzie obowiązywała 9-procentowa zniżka. 

Przypominamy, że wysokość rabatu będzie malała z każdym kolejnym tygodniem następująco:

  • Od 7 do 13 listopada obowiązuje zniżka 10%. 
  • Od 14 do 20 listopada obowiązuje zniżka 9%.
  • Od 21 do 27 listopada obowiązuje zniżka 8%.
  • Od 28 listopada do 4 grudnia obowiązuje zniżka 7%.
  • Od 5 do 11 grudnia obowiązuje zniżka 6%.
  • Od 12 do 18 grudnia obowiązuje zniżka 5%.
  • Od 19 do 24 grudnia obowiązuje zniżka 4%.
  • Od 25 grudnia do końca sezonu 2022/2023 obowiązuje zniżka 3%. 

 

https://tatrysuperski.pl/aktualnosci/od-14-do-20-listopada-karnety-dzienne-9-taniej

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, moruniek napisał:

Mają swoją własną promocję. 

Od 7 listopada, czyli od rozpoczęcia sprzedaży karnetów Tatry Super Ski na sezon 2022/2023 minął już tydzień. To oznacza, że od dzisiaj (14 listopada) do niedzieli (20 listopada) na nasze skipassy będzie obowiązywała 9-procentowa zniżka. 

Przypominamy, że wysokość rabatu będzie malała z każdym kolejnym tygodniem następująco:

  • Od 7 do 13 listopada obowiązuje zniżka 10%. 
  • Od 14 do 20 listopada obowiązuje zniżka 9%.
  • Od 21 do 27 listopada obowiązuje zniżka 8%.
  • Od 28 listopada do 4 grudnia obowiązuje zniżka 7%.
  • Od 5 do 11 grudnia obowiązuje zniżka 6%.
  • Od 12 do 18 grudnia obowiązuje zniżka 5%.
  • Od 19 do 24 grudnia obowiązuje zniżka 4%.
  • Od 25 grudnia do końca sezonu 2022/2023 obowiązuje zniżka 3%. 

 

https://tatrysuperski.pl/aktualnosci/od-14-do-20-listopada-karnety-dzienne-9-taniej

 

 

Cze

Czyli słabo, musisz wiedzieć już dzisiaj kiedy dokładnie będziesz jeździł, bo zakup na wskazany dzień i sezon niski/top/wysoki.

pozdrawiam

ps. Wyłączyli ich pseudosezonówkę na 14 dni 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcos73 napisał:

Cze

Czyli słabo, musisz wiedzieć już dzisiaj kiedy dokładnie będziesz jeździł, bo zakup na wskazany dzień i sezon niski/top/wysoki.

pozdrawiam

ps. Wyłączyli ich pseudosezonówkę na 14 dni 😁

Gdyby tak wprowadzili sezonówkę. Kiedyś już o to ich pytałem. Pomarzyć dobra rzecz.

p.s.

Kiedyś jak kupowałem takową na te 14 dni (dla 2 dorosłych i dziecka) i chciałem dostać w gratisie sezonówkę dla dziecka do 120 cm wzrostu (córka miała 4 lata), Pani w kasie kazał mi okazać dziecko, dowód osobisty dziecka nie wystarczył. Oj mocno mnie wówczas zirytowała. Skończyło się rozmową z kierownikiem i sezonówka wylądowała w mojej kieszeni. Grunt to podejście do klienta. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, moruniek napisał:

Gdyby tak wprowadzili sezonówkę. Kiedyś już o to ich pytałem. Pomarzyć dobra rzecz.

p.s.

Kiedyś jak kupowałem takową na te 14 dni (dla 2 dorosłych i dziecka) i chciałem dostać w gratisie sezonówkę dla dziecka do 120 cm wzrostu (córka miała 4 lata), Pani w kasie kazał mi okazać dziecko, dowód osobisty dziecka nie wystarczył. Oj mocno mnie wówczas zirytowała. Skończyło się rozmową z kierownikiem i sezonówka wylądowała w mojej kieszeni. Grunt to podejście do klienta. 

Cze

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości to się zmieni. Powstaje dość mocna rodzima konkurencja, która będzie po części odbijać Białce klientelę. Będą musieli się bardziej starać, choć póki co to mają parę asów w rękawie - przede wszystkim kilkanaście stacji zrzeszonych w grupie na 1 karnecie (w 1 regionie, gdzie część z nich jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie) - póki co to nie do przebicia, ale część ludzi którzy zaczynali narty już liznęło trochę świata i wie że narty to nie stanie w 40 minutowych kolejkach, da się bez tego, jeszcze nieco taniej wychodzi w PL, jeszcze może bariera językowa jest przeszkodą dla niektórych, ja mam blisko - to pewnie będę tam jeździł, ale tylko na 1 dniowe wypady, ewentualnie po sezonie jak już nie ma ludzi można się zastanowić nad parodniowym pobytem. Ale już np. dla Ciebie to 1 dniowe wypady nie wchodzą w grę, na dłużej? w ferie? Sam wiesz że to nie ma najmniejszego sensu, choć orientację masz dobrą gdzie i co oferują dane stoki. Pewnie byś nawet w ferie sobie poradził, bo wiesz że trzeba by strategicznie to rozwiązać, ale większość urlopowiczów będzie się gnieździć na Kotelnicy i stać w kolejkach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...