Skocz do zawartości

Małe Ciche - Stacja Narciarska


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja właśnie zrezygnowałem ze względu na warunki czekam do 10 stycznia wtedy ruskich już nie będzie a ferie dopiero za tydzień się zaczynją może dosypie WRESZCIE bo prognozy narazie dla południa wogóle się nie sprawdzają ile razy już obfite opady śniegu prognozowane były w górach? a co jest? mróz - odwilż - mróz i lodowisko można powiedzieć że polska obrodziła w lodowce :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej To znowu ja. Mogłbyś powiedzieć mi o ile jeszcze jesteś w MC na stoku jak sytuacja dot. warunków, ludzi itp jest w tej chwili na stoku Z góry dzieki i sory że tak zawracam ci głowe

Bez przesady... :) miesiąc w MC toż to faktycznie była by jakaś okrutna katorga. Byłem do 17-go. Z tego co widzę na kamerkach to ludzi jest od groma ale rano i wieczorami da się pojeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też prawda, ale ztwoich obserwacji na kamerkaCH wnioskujesz ze ludzi przybyło... szkoda, ale dobrze ze chociaz wieczorki sa troche luzniejsze:) moZe to ze wzgledu na konkurs w Zakopanym, i sory że odejde od tematu MC i ze to bedzie w pewnym wzgledzie spam w tym dziale forum ale czy mogłbyś mi powiedziec jak najlepiej zabezpieczyc narty po sezonie i co zrobic przed wyjazdem na narty, np. jak mi skorodowały krawędzie w niektórych miejscach ???:D

To nie ten dział na takie dysputy. Wyślę priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeździliśmy w MC niedz-pon.24-25.01. Jak na pierwsze rozciągnięcia może być, ale już na drugi dzień mój Młody (8lat) mówił, tato jedźmy gdzie indziej bo tu słabo jest;). No i pojechalim do Jurgowa na next 2 days. Jeszcze w ostatni dzień (piątek 29.01) po całym dniu w BT wróciliśmy do MC dobić się na 4 zjazdy wieczorkiem. Luda mniej, ale za to na górze pod kanapką zrobiło się trochę muld i lodu. Pomyślałem, że Młody już nie pojeździ :o, a on mi na to, że tato! teraz to jest jazda!:D nareszcie można poskakać, poświrować itp.:eek: Już za nudne są dla niego stoki MC, BT i nawet Jurgowa :eek: Dobrze, że chociaż knajpek jest niemało :P;) Taka odwrotność proporcjonalna vs Jurgów ;):D if ju noł łorajmin ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Stok bardzo sympatyczny. Pierwsza, górna część to klasyczna niebieska trasa, na której przy sprzyjających warunkach (czyli bez tłumów) można się całkiem fajnie rozpędzić i wycinać długie gigantowe łuki. Jest bardzo szeroko. Mniej więcej od połowy trasa niebieska zmienia się w zieloną - tutaj nawet średnio zaawansowany nie będzie miał zbyt wiele radochy. Po prostu trzeba dojechać do wyciągu. Polecam darować sobie krzesło i jeździć na orczyku, który obejmuje stromszą część trasy. Infrastruktura robi bardzo dobre (jak na polskie warunki) wrażenie. Duży parking blisko stoku, czyste toalety, wiele barów. Czuć że to świeża inwestycja. Dołączona grafika Gdy jest pusto - jazda pierwsza klasa Dołączona grafika Górna "niebieska" połowa stoku.

Użytkownik antibes edytował ten post 26 luty 2010 - 23:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jutro będę miał informację. Sądząc po ustawieniu armatek można spodziewać się otwarcia w najbliższych dniach. No i tak jak napisałem tak jest ;) Miło nam zaprosić wszystkich amatorów narciarstwa w czwartek 09.12.2010 r. w godz. 9.00 - 20.00. W DNIU ROZPOCZĘCIA SEZONU - PRZEJAZDY GRATIS!!!

Użytkownik Lutek edytował ten post 03 grudzień 2010 - 11:36 nowe info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Małe Ciche ma swój urok lecz chyba po sezonie. Kolej wg mnie ma jeden minus, tzn bardzo mocne szarpnięcie przy ostatnim słupie i jeśli ktoś się pospieszy z otwieraniem to uwaga
( zwłaszcza dzieci ), jak się jeździło... najlepsze godziny to chyba od 14 do 16 i karnet 4 godzinny. Rano to nic innego jak zjazd między ruchomymi , o niekontrolowanych ruchach ,,tyczkami"
I swoja przygodę z Małym Cichym zacząć chyba od górnego parkingu.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Byłem dzisiaj na zamknięciu sezonu - miły prezent jeździło się za free :). Warunki takie jakich nie pamiętam - rewelacja. Stół - a do tego bardzo mało lodu. Pogoda zresztą też dopisała idealnie. Ludzi momentami było sporo ale do wytrzymania jak na to miejsce.
Jedna myśl mnie nie odstępowała - czemu przy takiej ilości śniegu dzisiaj kończą sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...