Skocz do zawartości

Palenica - Szczawnica


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Szczawnica - Palenica Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.szczawnica.nrs.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
JACA, służe pomocą;) na dzień dzisiejszy trudno dokładnie określić. Śnieżenie trwa cały czas obecnie śnieżona jest Szafranówka i niespodzianka bo Palenica I gdyż na Palenicy II jest jakis problem z rurami i żeby nie marnować czasu śnieżą "jedynkę". bardziej prawdopodobne że otwarcie bedzie w okolicach świat, ale jak jutro znajde troche czasu to postaram sie podskoczyc na popytać się dokładnie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet obowiązuje na wszystkie trasy, jak weźmiesz punktowy sciągnie ci sporo punktów z krzesła (chyba 50 ) a wiec jak masz zamiar śmigać rodzinną to jakby nie patrzec dojeżdzasz do krzesełka. Wszystko jest tez zalezne jak szybko jezdzisz i ile razy obrocisz ta trasą. Ja na początku brałam punktowy ale nie opłaca sie jak masz zamiar pojeździć,to albo dzienny , a chyba najlepiej na kilka dni, wiem że jest taka opcja. Ale zaniepokoila mnie wiadomosc ze nam rodzinnej nie snieżą? Jak tam najnowsze wieści kolego Wiertar, bo to moja ulubiona traska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze informacje z rejonów walki o Niepodległośc białego puchu na Palenicy:D heh dwójka jest śnieżona aż miło, tak samo jak jedynka i Szafranówka wiec mysle że jak pogoda się nie popsuje to w okolicach świąt ruszą wszystkie trasy. dosypało troche naturalnego sniegu. jutro bede wiedział coś więcej bo dopiero wróciłem z krk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ruszyło dopiero 29 ale nie bylo wczesniej mrozów i dlatego. Odwilz ma byc tylko jeden dzien w wigilie i to moze nie w górach , później z dnia na dzien coraz zimniej i opady sniegu, bedzie dobrze bo musi byc dobrze no bo w końcu my tam jedziemy, jak nie bedzie warunkow lapiemy stopa i do Austrii :) W takim razie do zobaczenia 27 na stoku, my zostajemy do 4 stycznia, moze ktoś jeszcze bedzie w Szczawnicy to sie bedziemy integrowac , o miejscowych nie mówie. Pozdr Zośka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zobaczenia 27 na stoku, my zostajemy do 4 stycznia, moze ktoś jeszcze bedzie w Szczawnicy to sie bedziemy integrowac ...

Bazę będziemy mieli w Kluszkowcach, ale mam plan raz Kluszkowce, raz Szczawnica :cool: Jak zobaczycie M49, K33 i dzieci Ch8 i D5 (Dziewczynka 5 jeździ najlepiej :( ) to podjedźcie, i powiedźcie np. "od 14:00 w barze zaczyna się integracja pod patronatem skiforum :D "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazę będziemy mieli w Kluszkowcach, ale mam plan raz Kluszkowce, raz Szczawnica :cool: Jak zobaczycie M49, K33 i dzieci Ch8 i D5 (Dziewczynka 5 jeździ najlepiej :( ) to podjedźcie, i powiedźcie np. "od 14:00 w barze zaczyna się integracja pod patronatem skiforum :D "

He He ,tam będą tłumy , myslisz ze poznam was po wieku :) , umówimy sie konkretnie na stoku o konkretnej godzince , najlatwiej poznac mi bedzie po nartkach :) i jakis szczegól co do stroju. jeszcze sie jakos zgadamy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro napisze ci na stoprocent kiedy ruszy, ale myśle że w piątek na 99% już bedzie otwarte jazda zaczyna się od 9.00 a kończy się o 19.30. oświetlone jest krzesło, orczyk i trasa Palenica II. czyli na palenicy I i szafranówce jazda jest tylko do zmroku, później pozostaje tylko palenica II. co do cen to musisz sobie sam przemysleć co ci sie opłaca. czy punkty, czy karta czasowa. bo to zalezy od tego ile i jak jeździsz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W ostatnią sobotę,a więc jeszcze przed opadami śniegu trasa rodzinna zdarta do lodu.Czarna-FISowska również nie wytrzymała osób jadących po niej pługiem,także na środku lód,ale bokiem można było sobie fajnie pośmigać. Ale wczoraj sypało więc warunki się trochę pewnie poprawiły.Ogólnie warunki są niezłe jeżeli temperatura wynosi nie więcej niż minus 5 stopni.Jeśli jest cieplej to odkrywa się lód :)

Też jeździłem w sobotę, naostrzyłem narty i lód nie przeszkadzał. Dzisiaj koło 14 też pokazał się lodzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...