Skocz do zawartości

Mosorny Groń


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

że tak zapytam wścibsko: ile razy korzystałeś z niego wczoraj ?

a jakie to ma znaczenie?? troche z cenami przesadzają jur33 pisał że mała woda 8 zł piwo 10zł nikt nie jedzie tam się opoć ani sikać co chwile, ale ziarnko do ziarnka i koszty sie uzbierają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że pobieranie opłat za toaletę to przesada, to cofanie się wstecz a nie rozwój, tym bardziej że nikt za darmo nie korzysta z wyciągów i można te prymitywne 1,5zł wciągnąć w koszty karnetu. Może i najbardziej w tym wszystkim nie chodzi o kwotę ale raczej o sam fakt że za "potrzebę fizjologiczną" trzeba płacić, a aspekt praktyczny jest taki że często wielu narciarzy nie wozi przy sobie "drobniaków na wszelki wypadek". Jak narazie to po tym przejęciu przez PKL z tego co widze mosorny niewiele zyskał... oby się rozpędzili w kolejnych latach z inwestycjami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o 1,5 pln bo nie materialnie mnie to drażni tylko jak wysysają z nas narciarzy ile się da i na czym się da . Dla wiadomości byłem raz ,chociaż jakby pojechać rodziną 4 osobowa i karzy po 2 razy siusiu to już jest trochę kaski. Moje spostrzeżenie po wizycie może nie we wszystkich ośrodkach ale PKL średnio tym wszystkim zarządza jedyny plus to jak padał śnieg to zmiatali miotła z krzesła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiem, że kibelek na górze zawsze był za free, bo tam robiłem przerwę. W tym roku nie byłem, ale w weekend są plany wyjazdu bo stok warty zaliczenia w sezonie. Pogoda super od poniedziałku. Dużo śniegu, mróz i słoneczko, więc przy takiej pogodzie widoki są przepiękne. Piwko 6 zł !! to chyba norma w tych czasach. Taniej niż 5 zł nie piłem już dawno, nawet w miastach w mało popularnych knajpach. Do tego co pamiętam nigdy nie było dużych kolejek do kanapy, szybko szła kolejka. Byle zdrówko dopisało i w weekend wypad:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, Jak na aktualnie panujące warunki - Mosorny Groń jest godny polecenia, stok wymagający, dobrze przygotowany (rano); Szkoda że w ciągu dnia nie ma przerwy na ratrakowanie, bo wtedy i popołudniowa jazda mogłaby być przyjemna. W przeciwnym razie wieczorem trzeba już walczyć z muldami

potwierdzam w prawie 100 % , nie zgodzę sie tylko z jednym a mianowicie ze walka z muldami jest dopiero wieczorem. muldy zaczęly robić się już o 11(na ostatnim odcinku trasy) a wieczorem, po włączeniu oswietlenia stoku, dolny odcinek wyglądal jak dobrze wypieczone cziasto z owocami. podszedłem do walki z muldami jak do zabawy w poszukiwanie drogi, jak się między nimi przedżeć, w pewnym momencie nawet mnie to bawiło ;) oby właściciel przemyślał temat wprowadzenia przerwy technicznej na przeratrakowanie stoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzykach mają dwa ratraki więc są w stanie przejechać to 800 metrów trasy w godzinę. Drugą godzinę stok ma na "dojście":) Tyle, że to ratrakowanie ma tam sens tylko przy ujemnych temperaturach. Jak jest na plusie i ludzi na stoku sporo to po pół godzinie trasa wygląda prawie tak samo jak przed ratrakowaniem. Ale nie wydaje mi się, żeby ośrodek na tym tracił, bo frekwencja na nocnych jazdach jest spora, jednak to ratrakowanie stanowi jakiś magnes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam karnet od 9-14 za 70zł. Od 9-13 zjechałem 12 razy z przerwą w karczmie na górze. Ogólnie na Mosornym w tym sezonie byłem 5 lub 6 razy, a sezon zacząłem dopiero w Wigilię.[/QUOTE] Czyli nie zaoszczędziłeś,gdybyś jezdził na punkty wydał byś 66zł.:cool: Nie czepiam się ,ot taki szczegół:) Byłem wczoraj do południa i spodziewając się tłumu jak wszędzie jezdziłem na punkty a nie jak zwykle na czasówce,widać nic nie straciłem:) To jakiś chyba fenomen że dało się spokojnie jezdzić bez tłoku,bez kolejek,w porównaniu z tym co dzieje się na innych stacjach w weekend Mosorny dla mnie nie ma konkurencji... Widzę też pozytywne zmiany w obsłudze,kasa działała dużo wcześniej przed uruchomieniem a nie jak np.w zeszłym sezonie że od 9tej rusza kolejka a wszyscy stoją przed zamkniętym okienkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...