Skocz do zawartości

Atomic X9 181


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zielonki tydzień przed świętami jeden dzień objeżdżone. Przeżyłem ;). Warunki może nie były idealne ale dopóki śnieg się nie rozciapał z ciepła jeździło się fajnie. W porównaniu do Magnum dużo sztywniejsze w każdą stronę ale to raczej nie niespodzianka. Szybko ostrzegają że coś zaczyna się źle robić i w sumie dobrze bo od razu wiadomo co poprawić.

Jest moc jest stabilność, będzie praca.

Teraz to już tylko poczekać na następny sezon na normalne warunki śniegowe. Krucze, sporo jeszcze zostało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bacek napisał:

Zielonki tydzień przed świętami jeden dzień objeżdżone. Przeżyłem ;). Warunki może nie były idealne ale dopóki śnieg się nie rozciapał z ciepła jeździło się fajnie. W porównaniu do Magnum dużo sztywniejsze w każdą stronę ale to raczej nie niespodzianka. Szybko ostrzegają że coś zaczyna się źle robić i w sumie dobrze bo od razu wiadomo co poprawić.

Jest moc jest stabilność, będzie praca.

Teraz to już tylko poczekać na następny sezon na normalne warunki śniegowe. Krucze, sporo jeszcze zostało.

Dobrze, że na nich zjechałeś. W przeciwnym wypadku mógłbyś nie doczekać sezonu 22/23 w zdrowiu psychicznym 😀.  W każdym razie te deski jechać lubią, trzeba teraz tylko na fajne trasy się puszczać i rozwijać skrzydła...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, star napisał:

Ty naprawdę wierzysz ze te kilka cm pod butem krzywdę robi?

Miałem okazję jeździć na  magnum i sprawiały wrażenie trochę lepszych naleśników z marmoladą.... to nie zależy od szerokości. To łatwe i wygodne  narty, ale albo dla początkujących albo bardzo lekkich osób. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mig napisał:

Miałem okazję jeździć na  magnum i sprawiały wrażenie trochę lepszych naleśników z marmoladą.... to nie zależy od szerokości. To łatwe i wygodne  narty, ale albo dla początkujących albo bardzo lekkich osób. 

Cześć

Nie miałem okazji jeździć na Magnum i całkowicie się z Tobą zgadzam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mig napisał:

Miałem okazję jeździć na  magnum i sprawiały wrażenie trochę lepszych naleśników z marmoladą.... to nie zależy od szerokości. To łatwe i wygodne  narty, ale albo dla początkujących albo bardzo lekkich osób. 

Powinieneś się odchudzić!

ps https://www.skionline.pl/forum/topic/22965-smutny-koniec-przygody-z-head-imagnum-supershape/#comment-275215

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...