Skocz do zawartości

Mam konto na forum skion...


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gabrik napisał:

Chciałem odszukać Maćka (FerraEnzo)...tam chyba są wszyscy ze skiforum???!! 

Też mam od lat, jeszcze na tym trzecim też. Maciej cały czas tam pisze. Tu raczej nie wróci. Mitka wywalili za niecenzuralność wypowiedzi. Generalnie panuje tam nuda. Dyskusji o narciarstwie mało. Głównie o ośrodkach i wyjazdach. Nawet pisać się nie chce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KamaG napisał:

Ale chyba najprawdziwsza prawda dotyczącą większości z nas 😅 jak to było? :"Niech pierwszy rzuci kamień" ten kto... Nie ma tam konta 😉

Nie wypieram się też miałem konto na tym cenzurowanym forum

Ale jak ktoś napisał, to jest prywatne forum JC i on może wyrzucać każdego kto nie piszę według jego wizji

Najważniejsze to pozytywnie wypowiadać się o TMR, a przynajmniej notorycznie nie krytykować tej firmy, np. wrzucając zdjęcia kolejek do wyciągów. 

Kamery przestawione tak, że kolejek nie widać i w jaki inny sposób dowiesz się czy nie wpadniesz na minę za własną kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 22:01, .Beata. napisał:

Jak się nie miało co się lubiło, to się lubiło co się miało lub co było…jestem na na trzech 😁

no i fajnie, na wszystkich polskojęzycznych forach narciarskich pisze regularnie ok 30 osób

czyli ułamek promila polskich narciarzy. Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu

w Alpach i w moim apartamentowcu mieszkały 2 autobusy młodych polskich narciarzy i deskarzy.

Rozmawiałem z wieloma i nikt nie miał pojęcia o istnieniu tej wirtualnej formy narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem króciutko na "KochamNarty", szybko przestałem gdy poszatkowano mi posta tak że stał się bezsensowny.

Byłem też na "skionline", tam udzielałem się wyłącznie kajakowo, czasem zaglądam dla informacji sprzętowych.

Z przyjemnością powitałem odrodzenie "skiforum", brak moderacji to wielki walor oraz dowód że jednak można.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.03.2022 o 22:06, Jan napisał:

no i fajnie, na wszystkich polskojęzycznych forach narciarskich pisze regularnie ok 30 osób

czyli ułamek promila polskich narciarzy. Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu

w Alpach i w moim apartamentowcu mieszkały 2 autobusy młodych polskich narciarzy i deskarzy.

Rozmawiałem z wieloma i nikt nie miał pojęcia o istnieniu tej wirtualnej formy narciarstwa.

Wapiniaki siedzą na forach, młodzież bawi się w FB, Twitter i inne takie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 22:06, Jan napisał:

no i fajnie, na wszystkich polskojęzycznych forach narciarskich pisze regularnie ok 30 osób

czyli ułamek promila polskich narciarzy. Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu

w Alpach i w moim apartamentowcu mieszkały 2 autobusy młodych polskich narciarzy i deskarzy.

Rozmawiałem z wieloma i nikt nie miał pojęcia o istnieniu tej wirtualnej formy narciarstwa.

A ktoś z nich jeździł czy mienili się narciarzami lub deskarzami bo mieli narty lub deski i kasę na wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wujot napisał:

 

A jak siedzisz przy stole, albo i gadasz przez telefon to jest to też wirtualne narciarstwo? A jak oglądasz filmiki na YT???

🙂 🙂 🙂

jednak wolę jeździć i oglądać widoki tak jak dziś

IMG_20220410_125341.thumb.jpg.46e65085284090c32867ca212630631a.jpg

IMG_3801.thumb.JPG.1afad2b63254e0ed215ae8336c7b237d.JPG

48 minut temu, Mitek napisał:

A ktoś z nich jeździł czy mienili się narciarzami lub deskarzami bo mieli narty lub deski i kasę na wyjazd?

super jeździli i cały czas się szkolili pod okiem fachowców

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jan napisał:

jednak wolę jeździć i oglądać widoki tak jak dziś

Ale jak już je tutaj zamieszczasz to przecież robisz się wirtualnym narciarzem!

Nie gadaj, nie chwal się, nie pytaj, nie dyskutuj przez to forum to będziesz prawdziwym narciarzem. Jak ci wszyscy co forów nie znają.

Twoja (nie moja) logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...