Skocz do zawartości

Dobry film z akcją w górach... z wątkiem narciarskim...


KamaG

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, ktoś poleci coś jak w temacie? Obejrzałabym jakieś filmidło, może serial w klimacie górskim 🏔️. Najlepiej z wątkiem narciarskim, koniecznie z pięknymi widokami🏞️. Gatunek dowolny, dam radę nawet jak się na tych nartach za rączki będą trzymać 😁

Netflix, Player co tam jeszcze?

W ostateczności mogą być jakieś dobre krótkometrażowe z YouTube 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

To trochę stare i chyba mało prawdopodobne, że nie widziałaś, ale bardzo mi się podobało Touching the void. Góry są, choć narty niekoniecznie 🙂. Jeśli już widziałaś to dopóki nie padną lepsze propozycje, w temacie nart i pięknych widoków zastępczo mogę polecić: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, netmare napisał:

Hej.

To trochę stare i chyba mało prawdopodobne, że nie widziałaś, ale bardzo mi się podobało Touching the void. Góry są, choć narty niekoniecznie 🙂. Jeśli już widziałaś to dopóki nie padną lepsze propozycje, w temacie nart i pięknych widoków zastępczo mogę polecić: 

 

Bardzo ekstremalne te filmy 😳, zaczęłam od drugiego i to było szaleństwo jak na moją "dojrzałą" personę 😁 choć Montana trafiła mnie prosto w serce: śnieg, konie i narty 🥰

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 16:27, KamaG napisał:

Panowie i Panie, ktoś poleci coś jak w temacie? Obejrzałabym jakieś filmidło, może serial w klimacie górskim 🏔️. Najlepiej z wątkiem narciarskim, koniecznie z pięknymi widokami🏞️. Gatunek dowolny, dam radę nawet jak się na tych nartach za rączki będą trzymać 😁

Netflix, Player co tam jeszcze?

W ostateczności mogą być jakieś dobre krótkometrażowe z YouTube 😉

1. "Trzecia granica".

2. Oczywiście z Bondów z elementami górsko narciarskimi:

"W tajnej służbie jej Królewskiej Mości"- 1969

"Szpieg, który mnie kochał" - 1977

"Tylko dla Twoich oczu" - 1981

"W obliczu śmierci" - 1986

"Świat to za mało" - 1999

"Spectre" - 2015

3. "Szaleńczy zjazd" z młody m R. Redfordem - więc dla dziewczyn.

4. "Szaleństwo w Aspen" - dobry film.

Pozdro

 

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 09:19, tanova napisał:

Na Netflixie ostatnio oglądałam niemiecki serial dla młodzieży Kitz. Serial średni, intryga taka sobie, za to widoki ładne, wątek narciarski też był.

Widziałam i mam podobne odczucia 😁

Dziękuję Wam, za dotychczsowe propozycje. Mam nadzieję, że wątek będzie żył i może komuś jeszcze się przyda 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

"Scianę czarownic" oglądałem w kinie w Krakowie, gdy weszła na ekrany. Najbardziej mnie interesowały miejsca kręcenia scen narciarskich. Nieźle wtedy znałem okolice Kasprowego, z własnych penetracji narciarskich. Nie było wyciągu na Goryczkowej. Najwięcej kłopotów sprawiała mi przełęcz z początku filmu. Przypuszczam, że to była Przelęcz Świnicka.  Pojawia się potem widok Skrajnej i Pośredniej  Turni, Świnicy, Kościelców. Koniec filmu i koniec zjazdu bohatera, tylko, że na Goryczkowej(mała skałka nie istnieje-dekoracja). Meta na Polanie Polaka, gdzie kończyły się giganty Spartakiady Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny. Jak również gigant Klubu Wysokogórskiego, w którym startowałem. Wzór jazdy dał nam kadrowicz, brat A Bachledy. Startujący jako pierwszy poza konkursem. Imię  ?. Jan.

No i Iga Cembrzyńska. Wamp wierchuszki warszawskiej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...