Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dookoła pokazuje jakim dziadowskim państwem jesteśmy. Byle strzelanina na mikroskopijnym obszarze a wszystko dookoła się wali i pali. Te skurwysyny już nawet wymuszane braki curku czy oleju słonecznikowego tłumaczą wojną w tym zasranym bantustanie. Zaraz dojdzie 3tys+ na wungiel, którego i tak brakuje... Jeszcze z 2 wieki temu leciały by kłowy z szafota jak za Marii Antoniny co to miała swoiste poczucie humoru względem poddanych. Niestety cofnęliśmy się cywilizacyjne i takie ścierwo jedno z drugim ma się doskonale i nawet włos im nie spadnie.

Tajne... ale chociaż coś może kupią i będzie to widać a ile naszej kasy idzie na ten ukraiński bantustan. To jest dopiero tajne przez poufne. W chałpie tak po prostu można by spokojnie powiedzieć "lepiej przepić albo przepuścić".

Edytowane przez Authorrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Authorrr napisał:

Wszystko dookoła pokazuje jakim dziadowskim państwem jesteśmy. Byle strzelanina na mikroskopijnym obszarze a wszystko dookoła się wali i pali. Te skurwysyny już nawet wymuszane braki curku czy oleju słonecznikowego tłumaczą wojną w tym zasranym bantustanie. Zaraz dojdzie 3tys+ na wungiel, którego i tak brakuje... Jeszcze z 2 wieki temu leciały by kłowy z szafota jak za Marii Antoniny co to miała swoiste poczucie humoru względem poddanych. Niestety cofnęliśmy się cywilizacyjne i takie ścierwo jedno z drugim ma się doskonale i nawet włos im nie spadnie.

Tajne... ale chociaż coś może kupią i będzie to widać a ile naszej kasy idzie na ten ukraiński bantustan. To jest dopiero tajne przez poufne. W chałpie tak po prostu można by spokojnie powiedzieć "lepiej przepić albo przepuścić".

Pożyczamy 450mln Euro na pomoc dla uchodźców z UA. Oznacza to, ze będziemy potem pięknie te pożyczkę spłacać. Z naszych podatków:

https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8478209,brre-pozyczka-pomoc-uchodzcy-ukraina.html.amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niemiecki der Onet pisze, ze będzie bieda z wunglem, to musi być grubo:

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/ludzie-beda-marzli-dramatyczna-sytuacja-z-weglem-w-polsce/h7gjrcv,79cfc278
 

A trzeba było na miejscu rządzących sprawdzić, czy mamy back-up ilościowy i cenowy po wprowadzeniu bana na ruski węgiel. Napisze więcej- ci przy korycie doskonale zdawali sobie sprawe, ze będzie czarna dupa. Tylko dostali rozkaz z góry, żeby kosztem biednych Polaków zrezygnować z ruskich kopalin. Teraz jest chrust-plus i zakup płyt wiórowych. Jedna ameba z tego forum już chwaliła się, ze ma dostep do palet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimson napisał:

Jak już niemiecki der Onet pisze, ze będzie bieda z wunglem, to musi być grubo:

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/ludzie-beda-marzli-dramatyczna-sytuacja-z-weglem-w-polsce/h7gjrcv,79cfc278
 

A trzeba było na miejscu rządzących sprawdzić, czy mamy back-up ilościowy i cenowy po wprowadzeniu bana na ruski węgiel. Napisze więcej- ci przy korycie doskonale zdawali sobie sprawe, ze będzie czarna dupa. Tylko dostali rozkaz z góry, żeby kosztem biednych Polaków zrezygnować z ruskich kopalin. Teraz jest chrust-plus i zakup płyt wiórowych. Jedna ameba z tego forum już chwaliła się, ze ma dostep do palet.

Tylko moja zaradność pozwoli mi spędzić zimę w cieple , a ty ruska mendo nie wycieraj sobie mną swojej mordy.

 

IMG20220720152306.jpg

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grimson napisał:

A trzeba było na miejscu rządzących sprawdzić, czy mamy back-up ilościowy i cenowy po wprowadzeniu bana na ruski węgiel. Napisze więcej- ci przy korycie doskonale zdawali sobie sprawe, ze będzie czarna dupa. Tylko dostali rozkaz z góry, żeby kosztem biednych Polaków zrezygnować z ruskich kopalin. Teraz jest chrust-plus i zakup płyt wiórowych. Jedna ameba z tego forum już chwaliła się, ze ma dostep do palet.

ruski debilu, chciałbyś kasę na kolejne rakiety ale ja wolę założyć dodatkową kurtkę. Wypierdalaj do swojego ukochanego miru.

Edytowane przez Wujot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujot napisał:

ruski debilu, chciałbyś kasę na kolejne rakiety ale ja wolę założyć dodatkową kurtkę. Wypierdalaj do swojego ukochanego miru.

Prezentujesz poziom umysłowy pierwotniaka.

Ruskie w 4 literach maja sankcje ze strony Zachodu, jeszcze raz tu powtórzę: znajda lub już znaleźli nowych klientów na swoje kopaliny.

Przypomnę ze Polska była jednym z pierwszych krajów, które opowiedziały się po stronie sankcji. W sytuacji, gdzie nie mamy planu awaryjnego.

Ale tego nie rozumiesz i nie zrozumiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cyniczny napisał:

No Ty to już chyba masz zapas, patrząc na żale jakie tu wylewasz w rynsztokowym stylu.

Rynsztokowym jest palenie odpadem z dodatkiem chemii jakim są palety więc mój styl ma uzasadnienie. A tak w ogóle spadaj jak nie masz nic mądrego do napisania. Musisz być niezłym błaznem, że drażnią cię raczej popularne choć nieładne wyrazy. Nie ma się czym popisywać.

@Wujota niech ci i dupę odmrozi poliniacki durniu ale są choćby ludzie starsi, biedni, ... ano tak kij im w oko przecież mi jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Authorrr napisał:

Rynsztokowym jest palenie odpadem z dodatkiem chemii jakim są palety ...

Podaj więc skład takich spalin.

Następnie porównaj do spalin po paliwach stałych lub po gazie lub po oleju opałowym.

14 godzin temu, Authorrr napisał:

... A tak w ogóle spadaj jak nie masz nic mądrego do napisania. ...

Jeżeli sam masz coś sensownego do powiedzenia a nie tolerujesz zdania odmiennego to co ?.

Wtedy załóż swoje zamknięte forum a tam będziesz rozmawiał sam z sobą lub swoimi klonami.

14 godzin temu, Authorrr napisał:

... Musisz być niezłym błaznem, że drażnią cię raczej popularne choć nieładne wyrazy ...

Mnie też drażnią twoje wulgaryzmy i to bardzo.

Dzięki nim :

- dajesz świadectwo poziomu kultury,

- potwierdzasz osobistą wulgarność,

- udowadniasz efekt braku wychowania. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mlodzio napisał:

Podaj więc skład takich spalin.

Następnie porównaj do spalin po paliwach stałych lub po gazie lub po oleju opałowym.

Jeżeli sam masz coś sensownego do powiedzenia a nie tolerujesz zdania odmiennego to co ?.

Wtedy załóż swoje zamknięte forum a tam będziesz rozmawiał sam z sobą lub swoimi klonami.

Mnie też drażnią twoje wulgaryzmy i to bardzo.

Dzięki nim :

- dajesz świadectwo poziomu kultury,

- potwierdzasz osobistą wulgarność,

- udowadniasz efekt braku wychowania. 

 

W tym wątku to ja jestem z powodu braku argumentów i sprzeczności z przekazem płynącym z polsko jezycznych mediów mieszany z błotem. Zobacz, ile było już wyzwisk na tych 50-paru stronach. 
 

To, ze @Authorrr czasami rzuci mięsem to zaleta, a nie wada.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mikoski napisał:

😱😱😱 

Jebać ruskich i wszystkich trolli którzy już teraz chcą się z nimi układać

I czego śmieciu robisz heheszki pod moim postem ?? Przyjdę dzisiaj do twojego domu i powiem że dwa z twoich pięciu pomieszczeń są moje bo tak mi się podoba a reszta to zobaczymy później, może wezmę może nie ot taki ruski mir.

 

Edytowane przez Mikoski
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...