Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Spiochu napisał:

Zawsze chciałem się nauczyć cyrylicy. Może się nawet zapisze na jakieś korepetycje u rosyjskiej/ukraińskiej studentki. 😉

Jest różnica.....Julka i Tania prosiły aby mówić po Polsku bo więcej rozumieją.....

Edytowane przez Adam ..DUCH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 11:02, grimson napisał:

Ściągnięcie 4mln Ukraińców bez kontroli, testów covid, obozów przejściowych. Bez najpierw finansowego zabezpieczenia akcji ze strony UE. Poczytaj jak Turcja rozegrała z UE podobny temat- tam była najpierw kasa, a potem decyzja. U nas na odwrót. Wspaniały przykład totalnej bezmyślności.

 

Nikt nikogo nie ściągał - pod przymusem legalnie i pod kontrolą przybyli, C19 ma marginalne znaczenie w tej sytuacji, podaj podstawę prawną ograniczenia wolności osobie która legalnie przekroczyła granicę i przyjechała do RP ???? - UE niech się dokładnie tak samo w dupę pocałuje jak Turcja.

"obozy przejściowe" - gdzieś ty to wymyślił ...to tylko niemcy i rosjanie byli w stanie wpaść na tak "wspaniały" pomysł

Wspaniały przykład człowieczeństwa.......

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

"obozy przejściowe" - gdzieś ty to wymyślił ...to tylko niemcy i rosjanie byli w stanie wpaść na tak "wspaniały" pomysł

Wspaniały przykład człowieczeństwa.......

Adamie przecież to ruskie nasienie albo sprzedajna dziwka (nie wiem co gorsze). Każdy temat, każda teza jego wypocin to kalka oficjalnych wytycznych kacapskiej machiny propagandowej. Rzygać się chce.

  • Thanks 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wujot napisał:

Adamie przecież to ruskie nasienie albo sprzedajna dziwka (nie wiem co gorsze). Każdy temat, każda teza jego wypocin to kalka oficjalnych wytycznych kacapskiej machiny propagandowej. Rzygać się chce.

Jeżeli gdzieś tam mnie czytałeś to pewnie zauważyłeś że miałem pewne wątpliwości i dużą dozę tolerancji/zrozumienia, starałem się nawiązać rozmowę, wyjaśniać obustronne wątpliwości. Obecnie nie mam żadnych wątpliwości, tzn mam: czy oficer prowadzący jest jeden czy też dwóch, bo nie ulega wątpliwości że obaj Panowie są TW rosyjskiego wywiadu. Generalnie aby zapobiec podejrzeniu o ewentualną współpracę polecam zaprzestać rozmawiać z Nimi.

Tak na marginesie wydaje mi się iż jeden z nich odbył stosowne szkolenie wywiadowcze.....  

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Nikt nikogo nie ściągał - pod przymusem legalnie i pod kontrolą przybyli, C19 ma marginalne znaczenie w tej sytuacji, podaj podstawę prawną ograniczenia wolności osobie która legalnie przekroczyła granicę i przyjechała do RP ???? - UE niech się dokładnie tak samo w dupę pocałuje jak Turcja.

"obozy przejściowe" - gdzieś ty to wymyślił ...to tylko niemcy i rosjanie byli w stanie wpaść na tak "wspaniały" pomysł

Wspaniały przykład człowieczeństwa.......

Tutaj jest przykład człowieczeństwa ze strony USA:

https://brief.outride.rs/pl/pazdziernik-2018/brief-37/rzad-federalny-usa-probuje-znalezc-miejsca-w-obozach-dla-migrantow-dla-ponad-13-tys-dzieci
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Jeżeli gdzieś tam mnie czytałeś to pewnie zauważyłeś że miałem pewne wątpliwości i dużą dozę tolerancji/zrozumienia, starałem się nawiązać rozmowę, wyjaśniać obustronne wątpliwości. Obecnie nie mam żadnych wątpliwości, tzn mam: czy oficer prowadzący jest jeden czy też dwóch, bo nie ulega wątpliwości że obaj Panowie są TW rosyjskiego wywiadu. Generalnie aby zapobiec podejrzeniu o ewentualną współpracę polecam zaprzestać rozmawiać z Nimi.

Tak na marginesie wydaje mi się iż jeden z nich odbył stosowne szkolenie wywiadowcze.....  

Robi się grubo 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Jeżeli gdzieś tam mnie czytałeś to pewnie zauważyłeś że miałem pewne wątpliwości i dużą dozę tolerancji/zrozumienia, starałem się nawiązać rozmowę, wyjaśniać obustronne wątpliwości. Obecnie nie mam żadnych wątpliwości, tzn mam: czy oficer prowadzący jest jeden czy też dwóch, bo nie ulega wątpliwości że obaj Panowie są TW rosyjskiego wywiadu. Generalnie aby zapobiec podejrzeniu o ewentualną współpracę polecam zaprzestać rozmawiać z Nimi.

Tak na marginesie wydaje mi się iż jeden z nich odbył stosowne szkolenie wywiadowcze.....  

Naprawdę wierzysz, że ktoś by inwestował w propagandę na gówno znaczącym forum które czyta może 100osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Spiochu napisał:

Naprawdę wierzysz, że ktoś by inwestował w propagandę na gówno znaczącym forum które czyta może 100osób?

No to masz już odpowiedz bo ja cały czas sądziłem, że o ile dajemy sobie słownie po mordzie to jako tako jest to może choć trochę dla ... beki? Oni serio myślą, że te miliony wpisów gdzieś tam negatywnie w tej samej konwencji to z ruskiego wywiadu. Przecież to nie tylko polski net ale choćby na wspomniana Słowacja, Węgry, ... Niby jak ta śmierdząca zacofana Rosja miała by aż takie możliwości na taką saklę. Owszem ruskie awansowały na numero uno wśród najbardziej znienawidzonych krajów świata ale wyprzedziły no kogo z poprzedniego miejsca? Ano USA więc tych ruskich co mają oficerów prowadzących jest... i tu można podawać absurdalne liczby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Naczelny  dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Wałerij Załużny oświadczył, że walki  toczą się obecnie na 1105 km ukraińsko-rosyjskiego frontu. Zaapelował po  raz kolejny do władz USA o pomoc w jak najszybszym przekazaniu Ukrainie  większej liczby systemów artyleryjskich kalibru 155 mm

Agencja Ukrinform, powołując się na artykuł w magazynie "Spiegel",  podała, że kraje NATO miały się nieoficjalnie zgodzić na to, aby nie dostarczać czołgów do Ukrainy Gdy okazało się, że Hiszpania była gotowa przekazać Ukrainie 40 starych niemieckich czołgów, Niemcy miały ostrzec, by tego nie robiła. Teraz okazuje się, że Hiszpania wycofała się ze swojego planu. Powód? Nie został on jeszcze uzgodniony na szczeblu politycznym

Niemaszki mówią nein i to by było na tyle... Ha, ha, ha frajerzy jak sądzicie, że USmani choć dadzą dolca na poratowanie gospodarki i że będą się tu w Europie panoszyć wbrew kilku państwom. Na koniec oficer prowadzący podesłał mi materiał, który niedawno zmontowali;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Authorrr napisał:

Niemaszki mówią nein i to by było na tyle... Ha, ha, ha frajerzy jak sądzicie, że USmani choć dadzą dolca na poratowanie gospodarki i że będą się tu w Europie panoszyć wbrew kilku państwom. Na koniec oficer prowadzący podesłał mi materiał, który niedawno zmontowali;

 

Jak to tak to? Przecież niemieckie Leopardy dla Polski już są ładowane na wagony kolejowe (wydanie ok 250 szt T72 dla UA), a USA krwią podpisało zobowiązanie, ze nas będzie wspierać militarnie do ostatniego żyjącego Amerykanina 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kuba99 napisał:

Nie martwcie się, że uznają was za polskojęzycznych kacapów, może jednak nie jest tak źle i jesteście jednak pożytecznymi/ dla kacapów/ idiotami.🤔

Jeden jest idiotą a drugi sprzedajną dziwką. Skutek jest dokładnie taki sam więc nie ma to znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Authorrr napisał:

Niemaszki mówią nein i to by było na tyle... Ha, ha, ha frajerzy jak sądzicie, że USmani choć dadzą dolca na poratowanie gospodarki i że będą się tu w Europie panoszyć wbrew kilku państwom. Na koniec oficer prowadzący podesłał mi materiał, który niedawno zmontowali;

 

 Ten Zapałowski wygląda na kompletnego szura z Rzeszowa lub szuka rozgłosu żeby znów ciągnąć kasę z PE.😁

https://rzeszow-news.pl/rektor-uniwersytetu-rzeszowskiego-reaguje-na-haniebne-komentarze-prof-andrzeja-zapalowskiego/

 

 

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Peter napisał:

 Ten Zapałowski wygląda na kompletnego szura z Rzeszowa lub szuka rozgłosu żeby znów ciągnąć kasę z PE.😁

Dobrze, że choć ty i reszta tutaj to nie szury... Sądzisz, że nie przewidziałem takiej odpowiedzi? Czołowy USmański prof to idiota, noblista choć stary to wspólnik Putina, u nas podobnie. Stary a jakieś z "waszej" strony autorytety, analitycy, ... bo sobie nie przypominam. Każdy ma jakieś poglądy ale są one też wypadkową przemyśleń mądrzejszych, wpływowych na tym świecie a nie wysrywów z waszych tępych główek. 

Gdyby ktokolwiek sądził, że mało pomagamy i robią to nieliczni;

Cytat

Duduś powiedział, że pomoc militarna, której Polska, do tej pory udzieliła Ukrainie, wyniosła już co najmniej 1,7 mld dolarów. W związku z tym Polska, jak powiedział prezydent, oczekuje uzupełnienia braków, które powstały na skutek przekazania broni sąsiadom za wschodnią granicą.

Andrzej Duda zwrócił uwagę, że zakup nowego sprzętu może zająć lata, a uzupełnień potrzebujemy szybko.

 

Edytowane przez Authorrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...