Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mig napisał:

Super..  będę używał łódki do celów mieszkalnych....

Czasem jestem zadowolony ze pewnie nie doczekam co większych idiotyzmow do wymyślania za kilkanaście lat....

E tam, mieszkalnych, to też podlega pod regulacje. W celach seksualnych, na swojej łódce będziesz świadczył usługi seksualne, i mogą Ci skoczyć na ch... 

p.s.

Interesująco się robi, w wolnej chwili sięgnę do źródeł, bo interpretacje dziennikarskie a źródła, często mają się nijak do siebie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Authorrr napisał:

Nie za bardzo śledzę tę temat więc nie mam zdania. Skoro tak twierdzisz to coś może w tym jest a na pewno jest to jakiś pogląd na sprawę.

Duduś wypowiedział się w ten sposób w kontekście przekazania czołgów i Leopardów:

Ktoś mi wyjaśni czego my chcemy od niemaszków i dlaczego? Czy tylko oni dysponują czołgami czy po prostu mają najbliżej? Oddaliśmy czołgi, z tego co wiemy w cholerę broni ręcznej, amunicji, nowe Kraby, stare bo stare ale jednak zawsze myśliwce Mig-29. Innymi słowy rozbrajamy się siejąc dookoła info jakoby ruscy mieli nas najechać w najbliższym czasie. Czym się będziemy bronić w takim razie biorąc pod uwagę, że znacząco odstajemy w kwestii choćby uzbrojenia i możliwości przeciętnego Polaka?

Mamy wprawę z kosami na sztorc, biała broń zawsze na propsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kuba99 napisał:

Najbardziej mnie osobiście podoba się dyrektywa dotycząca całkowitego zakazu używania sprzętu pływającego w celach rekreacyjnych na rzekach i jeziorach od 2025 roku.😋

Bzdura Kubo. W tym akurat siedzę.

A co do dudy... jesteś inteligentnym myślącym człowiekiem. Duda to dureń i figurant. Ma szczęście, że umie jako tako poruszać się na nartach, to przynajmniej tutaj może się dopatrywać jakiegoś śladu szacuneczku.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, moruniek napisał:

E tam, mieszkalnych, to też podlega pod regulacje. W celach seksualnych, na swojej łódce będziesz świadczył usługi seksualne, i mogą Ci skoczyć na ch... 

p.s.

Interesująco się robi, w wolnej chwili sięgnę do źródeł, bo interpretacje dziennikarskie a źródła, często mają się nijak do siebie. 

Qq....  doceniam Twój optymizm.. ;-)))))

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Może i powstrzymana, ale jak się przyjrzeć kto jest właścicielem The Independent, to trudno nie odnieść wrażenia, że to kolejna odsłona wojny propagandowej.

Aby nie szukać zbyt głęboko dam linka

https://www.press.pl/tresc/42777,dziennik-the-independent-w-druku-jeszcze-tylko-do-marca

Kiedy kacapskim ścierwom znudzi się to zakłamywanie rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mlodzio napisał:

2 osoby wciąż podsycają gdy ogień przygasa.

Robią wszystko aby w garnku wciąż wrzało.

Czy tylko ja zauważyłem że :

-  niczego nie popierają 

-  niczego nie proponują 

O co więc chodzi ? - o ferment.

Kto w fermencie ma interes ?.

 

 

Pomyśl jeszcze o transferze ostatnio mocnego rubla na prywatne konta, to już będziesz miał całość obrazu 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mlodzio napisał:

2 osoby wciąż podsycają gdy ogień przygasa.

Robią wszystko aby w garnku wciąż wrzało.

Czy tylko ja zauważyłem że :

-  niczego nie popierają 

-  niczego nie proponują 

O co więc chodzi ? - o ferment.

Kto w fermencie ma interes ?.

 

 

Nooo jak chodzi o niejakiego kubusia i wujota to trafiłeś😂😂😂 A tak między nami tą dyskusję obserwują też nie zarejestrowani więc moja rada kup sobie chłopie dobrą maść na ból dupska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, brachol napisał:

Niekoniecznie, niejednokrotnie słyszałem głosy, że pływając kajakiem niszczy się roślinność podwodną i pewnie jest to spory problem na bardzo uczęszczanych rzekach. 

Co do samochodów to ciekawy jestem co się będzie działo z tymi elektrykami w których padnie bateria, czy w całości trafią na złom czy będzie wymiana baterii i co stanie się z tą zużytą. 

Jeszcze zatęsknimy za dieslami 

https://www.google.com/amp/s/geekweek.interia.pl/transport/newsamp-zdenerwowal-sie-i-wysadzil-w-powietrze-swoja-tesle-wideo,nId,5729837

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, brachol napisał:

Ja już tęsknię. Powoli znikają z oferty producentów samochodów. 

Elektryki to przyszłość ale nie na 2035 , np weźmy osiedle tysiąclecia w Katowicach gęstość zaludnienia 12500 osób na kilometr kwadratowy , już widzę te kable zwisające z 20 piętra 🤣

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mikoski napisał:

Elektryki to przyszłość ale nie na 2035 , np weźmy osiedle tysiąclecia w Katowicach gęstość zaludnienia 12500 osób na kilometr kwadratowy , już widzę te kable zwisające z 20 piętra 🤣

Tu chodzi o gotowość polskiej sieci energetycznej do dodatkowego obciążenia ładowarkami do aut.

Przykladowo pod firma, gdzie pracuje, zamontowano dwie ładowarki do ładowania elektryków. 
Zapotrzebowanie na prąd jest równe połowie zapotrzebowania na prąd całego zakładu.

My zwyczajnie tego nie udźwigniemy, bez kosztownej (kosztami zostaną obciążeni Polacy) modernizacji sieci elektrycznej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Fizycznie nie mamy najmniejszych szans by dostosować sieć energetyczna do 2035  i najważniejsze z czego wytwarzać prąd ?

Najtańszy samochodzik elektryczny bo nie jest to samochód kosztuje 90...100 tyś zł 😱 ulu rodaków będzie na to stać?

Uzywane auta elektryczne odpadają, bo zwyczajnie bateria im się degraduje jak w telefonach komórkowych, a wymiana baterii na nową to koszt kilkudziesięciu tys PLN.

Słabo widzę elektryfikację w biednej Polsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grimson napisał:

Pomyśl jeszcze o transferze ostatnio mocnego rubla na prywatne konta, to już będziesz miał całość obrazu 👌

10 godzin temu, Authorrr napisał:

Nooo ... kup sobie chłopie dobrą maść na ból dupska...

Nie wiem dlaczego akurat wy dwaj mnie cytujecie, czyżbyście sądzicie że to jednak o was ?. 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Peter napisał:

 Proszę bardzo, można  cieszyć się wolnością słowa i tanim paliwem, Mińsk czeka😁

 

https://www.fakt.pl/polityka/marcin-m-zbiegl-na-bialorus-w-polsce-prokurator-przedstawil-mu-zarzuty/2gb71n9

Wykorzystają go propagandowo, a później przyjdzie po niego seryjny samobójca, jak po tego dezertera.

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...