Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RobertKa napisał:

Podobno nie upadła, ale i tak skończyła się fiaskiem. Szczegóły może, z naciskiem na może, pojawią się po wojnie.

Coś się bardzo wyraźnie ruszyło. Wczoraj Czesi pochwalili się dostawą T-72 (po fakcie), dzisiaj Słowacy powiedzieli, że dostarczyli S-300. Mam nadzieję, ze naszych, i innych, to zdopinguje do przyspieszenia ruchów.

Każda sztuka broni przekazana w ręce Ukraińców to najlepsza inwestycja w osłabienie ruskiego.

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy ( na szczeście) rozumieją rosyjski więc wkleję komentarz znaleziony w sieci:

Ein Borstsch Ein Rezept Ein Russland!
Nasze blond słoneczko z sowieckiego MSZ, Maryśka Zacharowa stwierdziła że barszcz ukraiński to przykład nazizmu i ksenofobii a dokładniej: "Tylko jeden naród, jedna grupa etniczna mogła go posiadać. Nie było mowy, żeby się nim podzielili z innymi, żeby gospodynie domowe mogły go ugotować po swojemu w każdym mieście i regionie. Nie chcieli iść na kompromis. Właśnie o tym mówimy: ksenofobia, nazizm i ekstremizm we wszystkich postaciach". Tak więc szanowny Czytelniku - ty też jesteś nazistą xD
 
Edytowane przez Maciej S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 16:52, Wujot napisał:

Coś się bardzo wyraźnie ruszyło. Wczoraj Czesi pochwalili się dostawą T-72 (po fakcie), dzisiaj Słowacy powiedzieli, że dostarczyli S-300. Mam nadzieję, ze naszych, i innych, to zdopinguje do przyspieszenia ruchów.

Każda sztuka broni przekazana w ręce Ukraińców to najlepsza inwestycja w osłabienie ruskiego.

 

Nasz sprzęt jest już w Ukrainie, wreszcie przestaliśmy chlapać ozorem, na lewo i prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie bardzo głęboki wdech i....długi, powolny wydech. Teraz zerknijcie na otaczającą rzeczywistość, ale nie z wpojonego wam przez lata punktu widzenia (wychowanie w domu, edukacja szkolna, religia itd.). 

Zerknijcie z minimum dwóch pagórków na ten świat. Jako człowiek o X charakterze, jednostka i jako człowiek w strukturze rasy czy narodowości. 

Jeśli potraficie to zrobić zauważycie, że otaczająca nas rzeczywistość nie jest taka, jaką odbieramy z powszechnego przekazu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gabrik napisał:

Weźcie bardzo głęboki wdech i....długi, powolny wydech. Teraz zerknijcie na otaczającą rzeczywistość, ale nie z wpojonego wam przez lata punktu widzenia (wychowanie w domu, edukacja szkolna, religia itd.). 

Zerknijcie z minimum dwóch pagórków na ten świat. Jako człowiek o X charakterze, jednostka i jako człowiek w strukturze rasy czy narodowości. 

Jeśli potraficie to zrobić zauważycie, że otaczająca nas rzeczywistość nie jest taka, jaką odbieramy z powszechnego przekazu.

 

Podpisuje się pod ostatnim zdaniem.

Ilość propagandy i manipulacji w mediach głównego nurtu bije na głowę Goebelsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gabrik napisał:

Weźcie bardzo głęboki wdech i....długi, powolny wydech. Teraz zerknijcie na otaczającą rzeczywistość, ale nie z wpojonego wam przez lata punktu widzenia (wychowanie w domu, edukacja szkolna, religia itd.). 

Zerknijcie z minimum dwóch pagórków na ten świat. Jako człowiek o X charakterze, jednostka i jako człowiek w strukturze rasy czy narodowości. 

Jeśli potraficie to zrobić zauważycie, że otaczająca nas rzeczywistość nie jest taka, jaką odbieramy z powszechnego przekazu.

 

Rozumiem, że wiesz lepiej więcej itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A co to znaczy? Wchodzisz w filozofię? Ciężko jest zmienić czyjś światopogląd. Ja prezentuje praktycznie typowy światopogląd racjonalistyczny ze wskazaniem na aspekt naukowej metody poznania świata i szczerze powiem ciężko mi spojrzeć wielowymiarowo w czterech wymiarach choć wiem, ze to możliwe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gabrik napisał:

Mitek, absolutnie nie. Staram się jednak jak tylko mogę postrzegać świat w wielowymiarze. Oglądanie go jak medalu wprowadza w błąd. 

Dla mnie to wszystko jest proste, dziadkowie przekazali że rusy  byli chujami są chujami i będą chujami... więc czego nie rozumiesz ? Jakiś nowy wymiar ogarniasz? to się podziel co zażywasz .

Edytowane przez Mikoski
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Dla mnie to wszystko jest proste, dziadkowie przekazali że rusy  byli chujami są chujami i będą chujami... więc czego nie rozumiesz ? Jakiś nowy wymiar ogarniasz? to się podziel co zażywasz .

Damian, straszna wojna jak zawsze dla "Kowalskich".

USA, Chiny, Rosja. Rakiety, satelity, służby wywiadu, broń jądrowa...nagle Ci ruscy tacy imbecyle, że z Ukrainą sobie nie radzą...

Mordy, gwałty, wojna...a politycy z UE wycieczki do Kijowa sobie organizują.

Uważana za najwybitniejszą władczynię Rosji była...Niemką. Można jeszcze długo....

Rosja biała czy czerwona zawsze była historycznie wrogiem Polski. Niestety jak oni zawsze naszym wrogiem, tak my zawsze idiotami, którzy sami strzelają sobie w kolano, jak w 1650 roku.

Nawet nie zadając sobie trudu, głębszego zrozumienia funkcjonowania dzisiejszego świata, trzeba zadać sobie pytanie - postaramy się wykorzystać obecną sytuację czy damy dupy pod hasłami "banderowcy"? 

A szerzej - jako ludzie dla wygody damy ograniczać sobie wolność czy znajdziemy wolę walki o inną rzeczywistość?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Wg US manow jesteś pożytecznym idiota, których oni potrzebują. Wojowac innymi narodami, na ich terenie, w swoich sprawach- dlaczego nie? Uzyzniac polska ziemie własna krwią- dlaczego nie?

Historia mojej rodziny nauczyła nas że z ruskimi się nie negocjuje tylko napierdala jak jest możliwość,  US nam krzywdy nie zrobili jeśli dobrze pamiętam , co ty na to trolku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przestrogę wszystkim naiwniakom którzy myślą że z rusem można  pertraktować i się dogadać zacytuję mojego dziadka 

"Pamiyntej synek że ze wschodu jeszcze nigdy nic dobrego niy przyszło"

My na Śląsku kacapów odbieramy inaczej jak niektórzy od Sosnowca na północ i wschód.

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...