Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, arnoldd napisał:

Np. teoria kontra praktyka w temacie kasku z szybą.

Spodziewałem się bardziej dyskusyjnego przykładu

Jeśli wcześniej fakty do Ciebie nie dotarły, to teraz tym bardziej Cię nie przekonam. 

Jeździj sobie z tą szybą, skoro Ci to nie przeszkadza. Jeśli oczy Ci nie łzawią to problem jest marginalny. Być może, twarzy też nigdy nie potniesz o tą szybę. Ja pozostanę przy goglach, potwierdzonych i teoretycznie i praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spiochu napisał:

Spodziewałem się bardziej dyskusyjnego przykładu

Bo ten pokazuje idealnie że swoje opinie opierasz na : słyszałem, czytałem, wydaje mi się, google tak twierdzi.....

O taaaak - dyskutować to Ty lubisz. Żebyś jeszcze czasem wiedział o czym dyskutujesz to było by super.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mario33 napisał:

Dopiero zauważyłem, co Ty Becia tam robiłaś w Zamościu ?

Mam tam przyjaciół, to teraz jest baza wojskowa i zaplecze, jak na tyłach frontu…więc pełna mobilizacja i organizacja. Poza tym to przepiękna kraina, polecam.

ps. aż strach się w tym wątku odezwać 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arnoldd napisał:

Bo ten pokazuje idealnie że swoje opinie opierasz na : słyszałem, czytałem, wydaje mi się, google tak twierdzi.....

O taaaak - dyskutować to Ty lubisz. Żebyś jeszcze czasem wiedział o czym dyskutujesz to było by super.

 

W tym temacie miałeś wyjaśnienie fizyczne, przykłady eksperckie, oraz opinie praktyczne użytkowników. Potwierdzały one, że nie jest to najlepszy wybór. Jeśli jednak dla Ciebie nadal jest najlepszy to sobie w nim jeździj, mnie nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RobertKa napisał:

Heh, kaczor z pinokiem odwiedzili Kijów i już dziś ruski cyberatak na PKP 🤣🤣🤣

To było do przewidzenia. 
 

Machanie szabelka w wykonaniu naszej zacnej dwójki podczas delegacji na Ukrainę (wzmianki o obecności wojsk NATO w tym kraju i kontroli przestrzeni powietrznej) musiało tak się skończyć. 

Przypomina to sytuacje z dyskoteki, gdzie pijany 60kg leszcz startuje do 130kg ochroniarza. Leszcz na imprezę przyszedł z kolega, tez słusznych rozmiarów. Co się stanie, gdy kolega nie pomoże? Leszcz zostanie rozsmarowany przez ochroniarza. w tej historii Polska to leszcz…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, .Beata. napisał:

Mam tam przyjaciół, to teraz jest baza wojskowa i zaplecze, jak na tyłach frontu…więc pełna mobilizacja i organizacja. Poza tym to przepiękna kraina, polecam.

ps. aż strach się w tym wątku odezwać 😉 

Ja stamtąd pochodzę 😉 byłem przewodnikiem po Roztoczu 😎

ps: za dużo testosteronu u niektórych 🙂 i „nie wiem ale się wypowiem”. Normalka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mario33 napisał:

Ja stamtąd pochodzę 😉 byłem przewodnikiem po Roztoczu 😎

Piękne tereny. W 2003 roku wybraliśmy się na podróżowanie samochodowo-rowerowe po Ścianie Wschodniej. Zaczęlismy od Roztocza. Mnóstwo wspomnień. Szczebrzeszyn, Zwierzyniec (dobre piwo), Rezerwat Szum, rzeka Sopot :), Rezerwat nad Tanwią... Mnóstwo zdjęć... i moja głupota. Przegrałem zdjęcia z karty pamięci na pendrive. Wtedy pojemności kart w aparatach były niewielkie. I pendrive szlag trafił, niestety. A to se uz ne vrati, nawet gdybym tam znów wrócił. Bo sporo się tam zapewne zmieniło, a smaczek egzotyki zabiła cywilizacja. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, a_senior napisał:

Piękne tereny. W 2003 roku wybraliśmy się na podróżowanie samochodowo-rowerowe po Ścianie Wschodniej. Zaczęlismy od Roztocza. Mnóstwo wspomnień. Szczebrzeszyn, Zwierzyniec (dobre piwo), Rezerwat Szum, rzeka Sopot :), Rezerwat nad Tanwią... Mnóstwo zdjęć... i moja głupota. Przegrałem zdjęcia z karty pamięci na pendrive. Wtedy pojemności kart w aparatach były niewielkie. I pendrive szlag trafił, niestety. A to se uz ne vrati, nawet gdybym tam znów wrócił. Bo sporo się tam zapewne zmieniło, a smaczek egzotyki zabiła cywilizacja. 😉

Powiem tak, wspomniane miejsca wciąż tam są i niewiele zmienione… serio. Na Szumach wciąż tylko szum 🙂 ale moim zdaniem niedługo tak będzie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

Od lat śledzę rosyjskie media i sposób budowania narracji wojennej. W kanałach rosyjskich od lat wbijają ruskim w puste łby, że NATO ich okrąża, buduje bazy przy granicach i szykuje się do napaści. I jest w tym trochę prawdy, jeśli się spojrzy na mapę. Ale... Do tej pory to rosja atakuje wszystkich sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RobertKa napisał:

Od lat śledzę rosyjskie media i sposób budowania narracji wojennej. W kanałach rosyjskich od lat wbijają ruskim w puste łby, że NATO ich okrąża, buduje bazy przy granicach i szykuje się do napaści. I jest w tym trochę prawdy, jeśli się spojrzy na mapę. Ale... Do tej pory to rosja atakuje wszystkich sąsiadów.

A nasze TVPis czy raczej TVPutin z Radyjem,  od lat wbiją ludziom do głowy ze naszym wrogiem jest Unia, wszyscy nasi sąsiedzi i niezależne media. 

A wtedy będziemy w sytuacji Ukrainy. Z fatalnymi notowaniami opinii społecznej w Europie.

Zapomniałem o Tusku,  chipach, aborcji i gejach.

Bo to nie Europa ale Gejropa jak mówią w Rosji.

Masowe poparcie Putina w Rosji jest efektem takiej propagandy. Jedynej słusznej, narodowej. Od lat próbuje się zbudować to w Polsce.

 

 

 

  • Like 6
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz rozum ? Czy kumasz , że Francja i inne kraje EU , pomimo embarga , sprzedawały przez ostanie lata militaria ruskim ? 

UE to fikcja , biurokrakcja i zakłamanie....przekonali się o tym Włosi i Grecy podczas kryzysu migracyjnego , a teraz Ukraina ( pomimo , że nie jest członkiem UE )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...