Skocz do zawartości

Sytuacja w UA


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, netmare napisał:

Obawiam się, że nie rozumiem. Czy możesz doprecyzować jaki Twoim zdaniem kurs powinna teraz obrać polska polityka zagraniczna?

Obawiam się, ze rozumiesz. To już do rządy należy obranie ścieżki. My możemy sobie tutaj tylko fantazjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grimson napisał:

Masz lepsze propozycje? Z chęcią zapoznam się z nimi.

Zastanowić się chwilę kto może pozwolić sobie na neutralność.  Wymienione wyżej kraje były neutralne tylko dlatego, że dla  potencjalnych agresorow było to korzystne ( lub złamanie neutralności kosztowne lub przynajmniej mniej korzystne) Zdanie samych deklarujących jest niewiele warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grimson ma rację, najlepiej byłoby zachować neutralność.

Do tego potrzebna jest "silna dyplomacja"

Silna dyplomacja dla Putina to kraj:

- Niezależny  od nich energetycznie i surowcowo

- Z silną armią

- Z doskonałą obroną przeciwlotniczą i przeciwpancerną

- Z przynajmniej kilkunastoma głowicami atomowymi na rakietach średniego zasięgu.

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spiochu napisał:

Grimson ma rację, najlepiej byłoby zachować neutralność.

Do tego potrzebna jest "silna dyplomacja"

Silna dyplomacja dla Putina to kraj:

- Niezależny  od nich energetycznie i surowcowo

- Z silną armią

- Z doskonałą obroną przeciwlotniczą i przeciwpancerną

- Z przynajmniej kilkunastoma głowicami atomowymi na rakietach średniego zasięgu.

 

Ty nawet silny finansowo nie jesteś 😄  na kobitę i dzieci cię nie stać,doradcy się Qwa znaleźli

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mikoski napisał:

Ty nawet silny finansowo nie jesteś 😄  na kobitę i dzieci cię nie stać,doradcy się Qwa znaleźli

A Ty swoją kobitę musiałeś kupić? Jeśli tak to współczuję.  Moja nie pytała o finanse.

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że Putin liczy się tylko z silnymi. Jak wjedzie do PL, to pewnie zachód i tak nas poświęci, ale zawsze możesz wierzyć w bajeczki. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spiochu napisał:

A Ty swoją kobitę musiałeś kupić? Jeśli tak to współczuję.  Moja nie pytała o finanse.

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że Putin liczy się tylko z silnymi. Jak wjedzie do PL, to pewnie zachód i tak nas poświęci, ale zawsze możesz wierzyć w bajeczki. 

Analityk z NATO się odezwał , marnujesz się człowieku na jakichś chałturach ,pnij się w górę a nie za drobne dukaty robisz dobrze imperialnym kapitalistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mikoski napisał:
7 minut temu, Spiochu napisał:

A Ty swoją kobitę musiałeś kupić? Jeśli tak to współczuję.  Moja nie pytała o finanse.

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że Putin liczy się tylko z silnymi. Jak wjedzie do PL, to pewnie zachód i tak nas poświęci, ale zawsze możesz wierzyć w bajeczki. 

Analityk z NATO się odezwał , marnujesz się człowieku na jakichś chałturach ,pnij się w górę a nie za drobne dukaty robisz dobrze imperialnym kapitalistom.

Analityk z NATO się odezwał , marnujesz się człowieku na jakichś chałturach ,pnij się w górę a nie za drobne dukaty robisz dobrze imperialnym kapitalistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mikoski napisał:

Analityk z NATO się odezwał , marnujesz się człowieku na jakichś chałturach ,pnij się w górę a nie za drobne dukaty robisz dobrze imperialnym kapitalistom.

Może najpierw pomyśl, zanim coś napiszesz.

Zamiast podjąć dyskusję lub milczeć to zaczynasz jakieś durne naparzanki. Podobnie jak ruskie trolle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikoski napisał:

Analityk z NATO się odezwał , marnujesz się człowieku na jakichś chałturach ,pnij się w górę a nie za drobne dukaty robisz dobrze imperialnym kapitalistom.

Co z się czepiasz Spiocha. Napisał dokładnie to co należy zrobic/dysponować by prowadzić niezależną dyplomację. Np. ciekawy jestem co zrobisz gdy zabraknie 12mld m3 gazu w rurociągu jamalskim a on dziwnie awaryjny jest... na Niemcy nie licz bo to ten sam gaz i ta sama sitwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mikoski napisał:

W mojej rodzinie ruscy celowo z małej litery zabili trzy osoby po 2 wojnie która wtedy wydawała się już skończona. Dlatego nie wieże tym kurwom jak psom. Przepraszam psy.

A ja im wierzę lub ich popieram? Po prostu jesteśmy zajączkiem na łasce tego wilka. A niedźwiedź za którym czasem się chowamy, też ma nas w dupie i chętnie sprzeda za paczkę fajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mig napisał:

Co z się czepiasz Spiocha. Napisał dokładnie to co należy zrobic/dysponować by prowadzić niezależną dyplomację. Np. ciekawy jestem co zrobisz gdy zabraknie 12mld m3 gazu w rurociągu jamalskim a on dziwnie awaryjny jest... na Niemcy nie licz bo to ten sam gaz i ta sama sitwa...

Chyba jestem  naiwnym dinozaurem i myślę że nie wszystko da się kupić...

Historia pokazała czym się kończy kupowanie na chwilę spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...