Skocz do zawartości

Prośba o dobór nart


MariuszKce

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, MariuszKce napisał:

Tak to sobie w katalogach oznaczają;)

 

Najbardziej mnie wkurza, że mi ktoś sprzątnął te blizzardy potestowe. Ale cóż, jak się jest wiecznie niezdecydowanym to się tak kończy.

Cześć

Szkoda zdrowia na wkurzanie się. Takich nart jest na rynku dziesiątki, setki w podobnych cenach i wszystkie będą dobre. Ważne jest szkolenie, rozumiane jako zaplanowany długotrwały proces - narta to aspekt pomijalny.

Ja nie mam swoich nart, jeżdżę na tym co akurat mi dadzą...

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 stron pi......ia o niczym....brawo...ponad miesiąc rozbijania g...na atomy. Tu można się zastanowić nad kontekstem...skoro przez miesiąc kolega nie jest w stanie dobrać narty to jaki czas zajmie mu szkolenie ???? w założeniu iż dobrał dobre narty - takie samo jazne, przyjazne, wybaczające błędy, takie instagramowe, fejsbukowe, tiktokowe.....do roboty....Panie a nie pitolenie na internecie. Typowałem .....zmieniam zdanie ...pierwszy sklepowy GS 195 i do roboty ...każdy może być piłkarzem ale nieliczni są narciarzami (mentalnie)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, nikon255 napisał:

sa takie? 😛

Masz rację - zerknąłem na katalog atomic - z klamką lub bez, z klimą lub bez, itd.......15 modeli w grupie FIS plus drugie tyle w grupie redster i na dokładkę grupa X...Panie papka...papka.....jak wydoić i zarobić......a na tym cała grupa darmozjadów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

5 stron pi......ia o niczym....brawo...ponad miesiąc rozbijania g...na atomy. Tu można się zastanowić nad kontekstem...skoro przez miesiąc kolega nie jest w stanie dobrać narty to jaki czas zajmie mu szkolenie ???? w założeniu iż dobrał dobre narty - takie samo jazne, przyjazne, wybaczające błędy, takie instagramowe, fejsbukowe, tiktokowe.....do roboty....Panie a nie pitolenie na internecie. Typowałem .....zmieniam zdanie ...pierwszy sklepowy GS 195 i do roboty ...każdy może być piłkarzem ale nieliczni są narciarzami (mentalnie)

To że nie kupił nie znaczy, że nie jeździ. Nigdy nie zwróciłem uwagę na wygląd, tylko na parametry dostosowane do umiejętności, więc nie wiem skąd teorie o instagramie. 5 stron, które komuś kiedyś może się przydać. Ale jak tak boli, że forum zawiera wypowiedzi to temat można zamknąć. Jestem wdzięczny za wszystkie opinie i porady, ale frustracja niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mig napisał:

Zostań. Wiosna idzie i forum pustoszeje a wprowadzasz wiele ciekawych i  wesołych akcentów 🙂

Migu rację ma. Powstał fajny kreatywny wątek. Choć ja kupiłem narty w międzyczasie zanim on się rozkręcił na dobre, ale wiedziałem co chcę i napatoczyły się akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MariuszKce napisał:

To że nie kupił nie znaczy, że nie jeździ. Nigdy nie zwróciłem uwagę na wygląd, tylko na parametry dostosowane do umiejętności, więc nie wiem skąd teorie o instagramie. 5 stron, które komuś kiedyś może się przydać. Ale jak tak boli, że forum zawiera wypowiedzi to temat można zamknąć. Jestem wdzięczny za wszystkie opinie i porady, ale frustracja niepotrzebna.

Cześć

No to ja Ci powiem, że przy doborze mam tak:

Ustalam grupę nart, która mnie interesuje i biorę najtańszą albo - jeżeli mam wybór - tę która mi się najbardziej podoba.

Różnice w obrębie grupy są dla amatora pomijalne.

Też uważam, że piszesz bardzo sensownie tylko "trochę" rozbijasz sprawę na atomy. 😉

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Fajnymi nartkami godnymi polecenia według mnie będą Elany z serii wingman. Elan w ostatnich latach zrobił wielki przeskok i wraca do swoich starych czasów ale jeszcze z niskimi cenami. Zależy jaka narta cię interesuje ale mam 2 fajne propozycje - pierwsza to wingman 86Ti, jest to narta allmountainowa - stosunkowo miękka, szeroka ale nadaje się do jazdy po wyratrakowanym jak i miękkim śniegu, druga to wingman 78Ti, która różni się szerokością i nadaje się bardziej na wyratrakowane stoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...