Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy jestem ślepy, czy pozmieniali stronę i nie pokazują czynnych tras narciarskich.

Czy kolejna cwaniacka polityka ośrodka, przyjedźcie, jak już będziecie to pojeździcie z braku laku tym orczykiem na górze. Albo snuje teorie spiskowe, mam nadzieje,że to II.

Jakaś ze mnie maruda si zrobiła, chyba po 40ciestce tak juz musu być.

 

Najpierw na Son wylałem żale, ale nic nowego nie odkryłem to co zawsze

Następnie na Zasadę, za brak karnetów dziennych

Teraz obrywa się Jaworzynie,

Z tego wszystkiego, I raz sylwester nad morzem, żona będzie jod wdychać, w końcu po jej jest

Edytowane przez Robur82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
3 godziny temu, Bob napisał:

Czy ktoś wie co budują na szczycie Jaworzyny w kierunku na Runek, schronisko?

Na stronie PTTK pojawiła się informacja o zmianie przebiegu szlaku z powodu budowy wyciągu!

Jakiego?

Reaktywacja trasy nr 7 i kanapa 6 osobowa na trasie nr 2. Do zagospodarowania mają starą kanapę z trasy nr 6. Ta miała iść na trasę nr 5, ale aktualnie trwają konsultacje z klubami.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Bardzo to ciekawe i dobrze, że się coś dzieje. Mam nadzieję, że z tą kanapą na 2-ce zdążą przed sezonem.

Ta 7-ka to tylko do odbicia na schronisko czy może gdzieś dalej w dół?

Na stronie Jaworzyny nic nie piszą, chyba się boją ekologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
1 minutę temu, Narciarson44 napisał:

Witam, wybieram sie w tym roku na Jaworzynę i mam pytanie dot. jazd noncych (18-21) czy w tym czasie dostepne sa trasy 6 i 1 czy sama 6 bo na mapce na zolto sa obydwie trasy. Jak to wyglada z ratrakowaniem?? I ogolnie jak oceniacie osrodek, wasza opinia?

Mapa_zima_2023.jpg

Na wieczornej jest ratrakowana 6. 1 pozostaje taka jak po całym dniu. Moim zdaniem ośrodek warto zobaczyć za dnia, od rana. Wtedy pokaże cały swój urok. Celuje w duży opad naturalnego, będzie epicko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...