Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.08.2022 o 19:23, moruniek napisał:

Na Jaworzynie stawiają nową kanapę. Wstawiam kilka zdjęć z prac budowlanych (doceńcie, że specjalnie dla Was i własnej ciekawości schodziłem z góry by ponownie się na nią wdrapywać, bo wchodziłem od strony Muszyny), więcej zdjęć z Jaworzyny wstawię jutro (jak je obrobię do Podróży moruńka), dziś jeszcze relacja z rodzinnej wyprawy rowerowej (wczorajszej), rodzinnie zrobione ponad 50 kilometrów (córka dała radę i była zadowolona). 

Tu (nieco powyżej 5, na 3) leży sobie i czeka na ponowny montaż górna stacja z 6.

DSC-3381.jpg

I z drugiej strony.

DSC-3382.jpg

Na Słotwinach, też jakby jakieś prace ziemne. 

DSC-3384.jpg

A na 5 cisza, spokój.

DSC-3386.jpg

Zaraz, na dole coś się jednak dzieje.

DSC-3389.jpg

Raczej to jeszcze nie przebudowa bo góra nie ruszona.

DSC-3392.jpg

Z góry 6 jakby coś zginęło, coś się jednak pojawiło.

DSC-3393.jpg

Panowie intensywnie pracują.

DSC-3395.jpg

I widok na stok.

DSC-3397.jpg

Od dołu, widok na górny peron.

DSC-3398.jpg

Zdemontowane podpory koło basenu na wodę.

DSC-3399.jpg

Doceniamy. Ja to w ogóle widzę ze w Krynicy i Tyliczu będzie nie do poznania... Ja pierwszy raz w sezonie zwykle ma Tylicz MS spędzam 🙂 a tam na prawo 6stka wyprzedana i dość długa trasa. Mapka wskazuje że będzie urozmaicona. Chciało by się coś w stylu Stare slotwiny albo Wierchomla....płasko, ścianka i tak na zmianę... 🙂

Dzięki za relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrzysiekK napisał:

Doceniamy. Ja to w ogóle widzę ze w Krynicy i Tyliczu będzie nie do poznania... Ja pierwszy raz w sezonie zwykle ma Tylicz MS spędzam 🙂 a tam na prawo 6stka wyprzedana i dość długa trasa. Mapka wskazuje że będzie urozmaicona. Chciało by się coś w stylu Stare slotwiny albo Wierchomla....płasko, ścianka i tak na zmianę... 🙂

Dzięki za relacje.

Dogadują się w sprawie reaktywacji Szczwnika, pożyjemy, zobaczymy.

W Tyliczu ta nowa kanapa, to używka, ale jeszcze posłuży.

Na Jaworzynie, podobno najnowocześniejsza w Polsce. Tam też ma pójść dość duża przebudowa, ta nowa kanapa, to dopiero początek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka mapkowa, zarówno co do koloru jak i ilości tras w Master Ski jest bardzo kreatywna 🙂 Co natomiast należy przyznać to, że ośrodek jest bardzo dobrze prowadzony, otwierają się jako jedni z pierwszych, trasy super przygotowane i cieszą nowe inwestycje. Nowy parking będzie bliżej drugiego Tylicza, więc jeżeli puszczą jakiegoś skibusa to w ogóle zrobi się całkiem sporo tras do jeżdzenia, oczywiście jak na nasze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Przemekc1 napisał:

Polityka mapkowa, zarówno co do koloru jak i ilości tras w Master Ski jest bardzo kreatywna 🙂 Co natomiast należy przyznać to, że ośrodek jest bardzo dobrze prowadzony, otwierają się jako jedni z pierwszych, trasy super przygotowane i cieszą nowe inwestycje. Nowy parking będzie bliżej drugiego Tylicza, więc jeżeli puszczą jakiegoś skibusa to w ogóle zrobi się całkiem sporo tras do jeżdzenia, oczywiście jak na nasze warunki.

Ja również jestem zachwycony rozwojem Tylicza, korzystając ze swojego mikroklimatu, czerpią zeń pełnymi garściami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, moruniek napisał:

Ja również jestem zachwycony rozwojem Tylicza, korzystając ze swojego mikroklimatu, czerpią zeń pełnymi garściami.  

Tam zawsze otwieram sezon. Biorę dzieci aby się rozjezdzily... Pierwszy zjazd jest zawsze emocjonujący a tam trasy przewidywalne a ośrodek wygodny. No poza tymi schodami z parkingu ale...podobni do nowej kanapy nie trzeba będzie drałować tak pod górę.

Chwalą się że ceny będą tam przystępne. Faktycznie zawsze mieli trochę taniej. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KrzysiekK napisał:

Tam zawsze otwieram sezon. Biorę dzieci aby się rozjezdzily... Pierwszy zjazd jest zawsze emocjonujący a tam trasy przewidywalne a ośrodek wygodny. No poza tymi schodami z parkingu ale...podobni do nowej kanapy nie trzeba będzie drałować tak pod górę.

Chwalą się że ceny będą tam przystępne. Faktycznie zawsze mieli trochę taniej. Zobaczymy. 

Tak to wyglądało w sierpniu.

DSC_3554.jpg

DSC_3556.jpg

I mosteczek, który wymieniają na nowy.

DSC_3551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...