Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Jeździłem na Jaworzynie przy +17, na Szymoszkowej przy +21. Rano stok jest zmrożony, pożniej trochę płynie. Jak najbardziej da się jeździć. Pamiętaj, że obecne stoki to takie sztuczne lodowce. Wiele dni na plusie musi być aby to się stopiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Ja zawsze biorę karnet od 9 do 15. Do tego dolicz sobie 10 zł za parking i przygotuj kilka dwuzłotowych monet za kibelek. Inne karnety są nieopłacalne. Możesz kupić 4-ro godzinny, masz 5 zł mniej, ale jeżeli będą otwarte wszystkie trasy, to w tygodniu, aż do 15 przez 6 godzin możesz cieszyć się niezłymi warunkami. Słotwiny sobie odpuść (chociażby ze względu na płatny parking). Już lepiej wybierz się do Dwóch Dolin lub Tylicza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karnet obowiązuje na cały ośrodek. - wszystkie wyciągi. Kolejek wielkich nie ma w tygodniu. Największe są rano przy uruchomieniu gondoli o 9. Warto wtedy podjechać krzesłem które znajduje się zaraz przed główną stacją, a tam już możesz zjechać na czarną V, lub łącznik - trasę IV.

A byłeś tam? Z tego co pamiętam (a dosyć często tam jeżdżę) to rano zawsze był "luz" Kolejki zaczynały się około godziny 10-11 (do tej godziny najczęściej jeździ się "na okrągło") Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te szybkie odpowiedzi. tak też myślę że dogadam się z kolesiem odnośnie zostawiania sprzętu. Z dojazdem jeszcze pomyślę. Będziemy w 5 osób daleko do jazdy niby nie będzie a zawsze to samochód jest pod ręką a 10zł na dzień jest do przyjęcia.

Myślałem że jedziesz sam i wziąłeś sobie w dobrej cenie apartament dla 6 os. :D (ile kosztuje w sezonie?), przy 5 osobach w samochodzie bez boxa to narty na sankach za samochodem. Chociaż nie wiem czy nie lepszym kierunkiem będą Słotwiny na naukę, tańsze karnety a droga samochodem porównywalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Byłam wczoraj na Jaworzynie ....no chyba najpiękniejszy dzień w tym sezonie ...słońce ...mrozik... . Ludzi nie za duzo... Jedynie troche do gondolki troche kolejki i na czarnej trasie długo .A tak to stół cały dzień ...ja się na walke z muldami nastawiłam a tu klops ;) Piękniutko a podobno 1 czy 2.04 zamykają .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fajna sezonówka :)

Dokładasz 250 euro (50% do wartości sezonówki na Jaworzynie) i masz sezonówkę na cały Tyrol

Po prostu (jak to mówią w Krakowie) Ameryka :D

A tak na poważnie to nie wiem kto jest zainteresowany taką sezonówką? Instruktorzy szkolący na Jaworzynie?

Pozdrawiam

Nawet nie tyle, prawie 200e... a jakie warunki, trasy... a długość sezonu to już w ogole...

Porażka z tą Jaworzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sezonówka :)

Dokładasz 250 euro (50% do wartości sezonówki na Jaworzynie) i masz sezonówkę na cały Tyrol

Po prostu (jak to mówią w Krakowie) Ameryka :D

A tak na poważnie to nie wiem kto jest zainteresowany taką sezonówką? Instruktorzy szkolący na Jaworzynie?

Pozdrawiam

Śmiech na sali z ceną sezonówki! 

105 zł za dzień ... trochę jest, ale Jaworzyna jest fajną stacją więc może i warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że marketing nasz Beskid Sądecki, omija tak szerokim łukiem...

Dla mnie Sotwiny i Jaworzyna to początek .

Tu też moje dzieci swoje pierwsze kroki stawiają, ale na dłuższe pobyty ... niestety, za drogo.

 

Poza tym brak karnetów rodzinnych 2+2 ... Tu Czesi polityką wsparcia rodzin biją nas na głowę, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania:

SLOVAKIA SUPER SKIPASS  Całosezonowy 350 € - kupiony do 20 grudnia
                                                                      390 € - kupiony po 20 grudnia

 

Około 1500 zł (przy skipassie kupionym wcześniej) i można jeździć cały sezon w 7 największych ośrodkach Słowackich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pojeździł w tym ośrodku,bo nigdy tam nie byłem, ale porównując z Wielką Raczą na Słowacji,która w tym roku obniżyła ceny karnetów do 20 E za dzień ,to Racza dla mnie wygrywa. Darmowe parkingi ,czyste darmowe kibelki, skibus z dolnych parkingów,piwko lane za 1-1,5 Euro , dużo bliżej , mniej ludzi ,dobra infrastruktura ,trasy w dobrym stanie ,dobrze przygotowane, a ilość tras i długość podobna ,nawet nie wiem ,czy na Raczy nie jest więcej,szkoda ,bo pieniądze wielu osób znów zostaną za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...