Skocz do zawartości

Plus80

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowałem się panią Debi Amstrong. Nazwisko mi jest znane i znany mi jest jej start na Olimpidzie Zimowej w Sarajewie. Ostatnio pojawił  się podany na forum film(Nikon 255 ?) z jej wywiadu z jej dziadkiem. 

Puszczam sobie na YT jej filmy, przypominając sobie szkolenie na nartach od podstaw.  I czy jeszcze ktoś tak uczy w dobie karwingu ? Mam dwa w jednym. Słuchawki na uszach i  głos Debi. Jest strasznie gadatliwa  i impulsywana.  Ale rodzinna instruktrka fitness jest też gadatliwa i impulsywna. I dlatego  ćwiczące ją bardzo doceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Plus80 napisał:

Zainteresowałem się panią Debi Amstrong. Nazwisko mi jest znane i znany mi jest jej start na Olimpidzie Zimowej w Sarajewie. Ostatnio pojawił  się podany na forum film(Nikon 255 ?) z jej wywiadu z jej dziadkiem. 

Puszczam sobie na YT jej filmy, przypominając sobie szkolenie na nartach od podstaw.  I czy jeszcze ktoś tak uczy w dobie karwingu ? Mam dwa w jednym. Słuchawki na uszach i  głos Debi. Jest strasznie gadatliwa  i impulsywana.  Ale rodzinna instruktrka fitness jest też gadatliwa i impulsywna. I dlatego  ćwiczące ją bardzo doceniają.

Lubię oglądać Debi....ale uważam, że ona najlepiej radzi sobie z uczeniem młodych sportowców. Jest najbardziej efektywna gdy chłopaczek ma kondycję kardio maksymalna, bawi się nartami, a ona dopracowuje to i dopieszcza. Chociaż są też filmy gdy uczy totalnych newbie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Plus80 napisał:

  I czy jeszcze ktoś tak uczy w dobie karwingu ? 

Tak - ja. Staram się bardzo aby zwłaszcza dzieciakom przekazać taki model jazdy, staram się wywozić w las i czochrać po największych odsypach, uczę podstaw technik klasycznych.....staram się - możliwości mam ograniczone ale staram się....i uwierz mi kolego takich starających się jest więcej niż myślisz. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Plus80 said:

Zainteresowałem się panią Debi Amstrong. Nazwisko mi jest znane i znany mi jest jej start na Olimpidzie Zimowej w Sarajewie. Ostatnio pojawił  się podany na forum film(Nikon 255 ?) z jej wywiadu z jej dziadkiem. 

Puszczam sobie na YT jej filmy, przypominając sobie szkolenie na nartach od podstaw.  I czy jeszcze ktoś tak uczy w dobie karwingu ? Mam dwa w jednym. Słuchawki na uszach i  głos Debi. Jest strasznie gadatliwa  i impulsywana.  Ale rodzinna instruktrka fitness jest też gadatliwa i impulsywna. I dlatego  ćwiczące ją bardzo doceniają.

Hej, to ja muszę się z Tobą podzielić moim ulubionym filmikiem z jej kanału. Nie ona gra tym razem rolę główną i domyślam się, że technik tam omawianych nie zechcesz zgłębiać, ale choćby po to, żeby usłyszeć jak twierdzi, że nie nadąża 🙂 Potraktuj jako ciekawostkę proszę 🙂

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, netmare napisał:

Hej, to ja muszę się z Tobą podzielić moim ulubionym filmikiem z jej kanału. Nie ona gra tym razem rolę główną i domyślam się, że technik tam omawianych nie zechcesz zgłębiać, ale choćby po to, żeby usłyszeć jak twierdzi, że nie nadąża 🙂 Potraktuj jako ciekawostkę proszę 🙂

 

 

No, nie do końca ciekawostka. Próbowałem jechać do tyłu i nawet skręcać.  Ale nie na takich muldach i na bardziej płaskim terenie.  Niestety ograniczony czas na stoku, ograniczone koszty, ograniczone zdrowe. I setki ograniczeń powodują, że nie zostaniesz mistrzem we wszystkim.  Ale można próbować, bawiąc się jednocześnie. Kto powiedział, że najważniejsze są kilometry, liczby wykonanych skrętów, idelne krawędzie, czy coś innego idealnego. Najważniejsze jest zadowolenie z pobytu na nartach. I tego się trzymajmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, netmare napisał:

Hej, to ja muszę się z Tobą podzielić moim ulubionym filmikiem z jej kanału. Nie ona gra tym razem rolę główną i domyślam się, że technik tam omawianych nie zechcesz zgłębiać, ale choćby po to, żeby usłyszeć jak twierdzi, że nie nadąża 🙂 Potraktuj jako ciekawostkę proszę 🙂

 

 

Szymon nie uruchamiaj mnie🤣.....rewelacja....piękny film - to jest właśnie to o co mi chodzi.....luz, zabawa ale też pokora i nabywanie nowych umiejętności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Adam ..DUCH said:

Szymon nie uruchamiaj mnie🤣.....rewelacja....piękny film - to jest właśnie to o co mi chodzi.....luz, zabawa ale też pokora i nabywanie nowych umiejętności....

Zgadzam się w 100%. Tylko zabawa i zero teorii. I tak jak mówiłeś te dzieci uczą się przez zabawę i naśladowanie. Jak się następnym razem spotkamy to jeździmy na muldach tyłem. Jesteś instruktorem... Jedziesz pierwszy... 🤣

 

33 minutes ago, Plus80 said:

No, nie do końca ciekawostka.

Deb nie mogąca nadążyć za gościem jadącym tyłem... Dla mnie mimo wszystko ciekawostka. Jazda tego gościa to też dla mnie ciekawostka, podobnie jak Thovexa czy Millera. Nawet się nie zbliżymy do marzeń o w połowie tak dobrej jeździe 🙂

Pozdro Panowie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Adam ..DUCH said:

Spoko narty odpowiednie już mam....ale kolego powiem ci tak jestem na etapie zakupu TT Atomic slalomek

No to umówieni. Będzie co wspominać 🤣. Nie wiem czy nie powinniśmy uwiecznić tego na wszelki wypadek 🤣.

... TT Atomic slalomek. Pogubiłem się. Ile to par nart? Chyba nie jedna... 🤔 Jakbyś chciał TT Atomic i prawie jak slalomki to mam takie (78mm, traditional camber i sztywne) i ich nie polecam. Dla Ciebie gratis. Życzysz sobie? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...