Skocz do zawartości

Jakie narty polecicie????


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

Na 90kg nie schodziłbym poniżej pierwszej slalomki, ale znowu- to jest jak wymienianie samochodu na inny, bo "mój passat cały czas ma stłuczki i felgi poobijane od krawężników". Może Polo będzie łatwiejsze, ale chyba nie w tym problem...

A tak to najtańsza lub najładniejsza pierwsza slalomka w długości 165. Różnicy między firmami i tak nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam ..DUCH napisał:

Kubis tu nie ma "śmiacia się" - taka jest prawda😜. Wszystkie narty z logo X firmy Atomic są bardzo dobre dla osoby poczatkującej. Wkręcanie ich w slalomkę jest grubym nadużyciem...

Adam, jak wiesz dałem mu swoje jak byłem u Ciebie. 4 dni woził się w Zieleńcu i nie, bo jak węziej to mu się trudno skręca. Wiesz, ja, pomijając żem głupio napalony na narty, to przynajmniej ambitny, a teraz ta młodzież, to ma łatwo być.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gabrik napisał:

Adam, jak wiesz dałem mu swoje jak byłem u Ciebie. 4 dni woził się w Zieleńcu i nie, bo jak węziej to mu się trudno skręca. Wiesz, ja, pomijając żem głupio napalony na narty, to przynajmniej ambitny, a teraz ta młodzież, to ma łatwo być.

Bo on potrzebuje ostrzyc narte gumka szlifierska. Pare ruchow gumka i bedzie latwiej silowo zamiatac tylami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gabrik napisał:

Adam, jak wiesz dałem mu swoje jak byłem u Ciebie. 4 dni woził się w Zieleńcu i nie, bo jak węziej to mu się trudno skręca. Wiesz, ja, pomijając żem głupio napalony na narty, to przynajmniej ambitny, a teraz ta młodzież, to ma łatwo być.

Cześć

Wytłumacz mu, że nauka jazdy na nartach to naprawdę długi proces i żonglowanie nartami nic tu nie zmieni.

Pozdrowienia

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Flex 40 napisał:

Na 90kg nie schodziłbym poniżej pierwszej slalomki, ale znowu- to jest jak wymienianie samochodu na inny, bo "mój passat cały czas ma stłuczki i felgi poobijane od krawężników". Może Polo będzie łatwiejsze, ale chyba nie w tym problem...

A tak to najtańsza lub najładniejsza pierwsza slalomka w długości 165. Różnicy między firmami i tak nie zauważy.

Nie znam się to się wypowiem… na temat… Passata. Osłona silnika mi ostatnio odpadła, na krawężnik wjechałem, ale tylko, a może aż opona poszła się paść. No to by było na tyle w temacie Passata, a tak to dobre auto jest. Co do nart to mędrcy tego świata rację mają, narta spoko, tylko jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gabrik napisał:

Adam, jak wiesz dałem mu swoje jak byłem u Ciebie. 4 dni woził się w Zieleńcu i nie, bo jak węziej to mu się trudno skręca. Wiesz, ja, pomijając żem głupio napalony na narty, to przynajmniej ambitny, a teraz ta młodzież, to ma łatwo być.

Sam wiesz "bo mi/mu się trudno skręca" - weź mu przetłumacz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Koledzy przestańcie robić jaja.........mamy szansę i to unikatową na kolejnego fajnego narciarza......Jak Paweł pisze to wie co pisze....trza coś chłopu doradzić a wpędzanie go w SL choćby SC to droga do nikąd.....

 

11 minut temu, Jasiek. napisał:

A ja bym brał czerwone ☝️😁

Od początku. Człowiek ma zajawkę. Jest 20 lat młodszy od mojej osoby. Przez to ma przewagę chociażby większego luzu i swobody. Jak Adam napisał jest szansa na kolejnego narciarza, ma większe możliwości niż ja, a ja mam kompana i zawsze łatwiej w górki wyskoczyć. Ręce itd.się mu poprawi czy to u Adama czy gdzie będzie chciał...

Mam filmik z Jurgowa z lutego...

Może da wam więcej poglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to każde byle tanie...

Jak się nauczy to kupi to co my będzie pasować.

Lata temu wyśmiałem posty jak ktoś twierdził że nie można doradzić narty komuś (sorry #Mitek no tak było) ale to jest 💯 racji każdy musi poczuć nartę pod sobą i albo mi podejdzie albo nie...

Dla mnie rewelacyjna narta... zakłada kolega bardzo dobrze jeżdżący i... Jak ty na tym możesz jeździć...

Jeżeli złapie technikę i zakuma o co w tym chodzi... przede wszystkim zauważy że narty mają krawędzie☝️ to wtedy można doradzać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jasiek. napisał:

A jak dla mnie to każde byle tanie...

Jak się nauczy to kupi to co my będzie pasować.

Lata temu wyśmiałem posty jak ktoś twierdził że nie można doradzić narty komuś (sorry #Mitek no tak było) ale to jest 💯 racji każdy musi poczuć nartę pod sobą i albo mi podejdzie albo nie...

Dla mnie rewelacyjna narta... zakłada kolega bardzo dobrze jeżdżący i... Jak ty na tym możesz jeździć...

Jeżeli złapie technikę i zakuma o co w tym chodzi... przede wszystkim zauważy że narty mają krawędzie☝️ to wtedy można doradzać.

Cześć

Dzięki. Konkretnej narty - w sensie  firmy, modelu - z pewnością nie można doradzić.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gabrik napisał:

 

Od początku. Człowiek ma zajawkę. Jest 20 lat młodszy od mojej osoby. Przez to ma przewagę chociażby większego luzu i swobody. Jak Adam napisał jest szansa na kolejnego narciarza, ma większe możliwości niż ja, a ja mam kompana i zawsze łatwiej w górki wyskoczyć. Ręce itd.się mu poprawi czy to u Adama czy gdzie będzie chciał...

Mam filmik z Jurgowa z lutego...

Może da wam więcej poglądu.

Pare szlifów i kolega będzie robił wszystkie ścianki w PL.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...