Skocz do zawartości

Złote łopaty czyli archeologia skiforumowa


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspominałem odbudowa struktury forum to jest popelina. Zniknęły nam tematy przypięte, nie ma katalogów "poza narciarskich" jak rowery. Najśmieszniejsze, że niektóre cenne tematy są  pod tajemniczymi odnośnikami - niepołączone z obecnym forum.

Na początek świetny wątek Lobo o doborze butów. Jest pod adresem

Równie fajny wątek Mitka o Taktyce Bezpiecznego i Przyjemnego Narciarstwa takoż wykopałem (to już było trudniejsze)

Jest pewnie więcej tylko trzeba wiedzieć czego się szuka. Może nawet nasze albumy gdzieś są.

W każdym razie zapraszam innych archeologów, etnografów, tudzież amatorów z wykrywaczami metali, do zamieszczania tutaj wyników swojej pracy.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Wielkie gówno z tymi zdjęciami.

Pozdrawiam to interesujące forum 😁

 

Miałeś tu nie pisać. Twierdziłeś, ze szambo, wiec trzymaj się z daleka aby ci czasami perfum się nie zmasakrował. Teraz gówno z kolei. Same kloaczne skojarzenia. Ciekawe.

Edytowane przez star
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, star napisał:

Miałeś tu nie pisać. Twierdziłeś, ze szambo, wiec trzymaj się z daleka aby ci czasami perfum się nie zmasakrował. Teraz gówno z kolei. Same kloaczne skojarzenia. Ciekawe.

Posłuchaj starku.

Nie muszę być spójny i konsekwentny, bo to moja wolność.

Odp.... się waść.

 

  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarioJ napisał:

Posłuchaj starku.

Nie muszę być spójny i konsekwentny, bo to moja wolność.

Odp.... się waść.

 

Szedł facet przez bagna i w pewnym momencie zaczął się topić. Facet powoli idzie na dno, patrzy, a przed nim na liściu siedzi żaba i wpatruje się w niego.
- Spadaj! - powiedział i dalej się topi.
Facet jest już po pas w bagnie, a żaba siedzi i się patrzy.
- No już, uciekaj!
Żaba nic, po pewnym czasie facetowi wystaje już tylko głowa, a żaba siedzi i patrzy mu w oczy.
- Spadaj, ty szmato! - krzyknął i utopił się.
Po chwili zastanowienia żaba zdziwiona:
- Ty szmato? Spadaj? Jak to, przecież ja tu mieszkam?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...