Skocz do zawartości

Włochy 22-29 stycznia oraz 29 stycznia - 5 lutego


Krzysztof SNOWTIME

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Mam kilka ostatnich miejsc na wyjazd w terminach jak w tytule. Południowy Tyrol. Fantastyczne, genialnie przygotowane i niezatłoczone trasy. Kilka fotek z dwóch wyjazdów grudniowych w załączeniu 🌞⛷️❄️😃

Więcej info pod nr tel 791120413. 

Zapraszam serdecznie, 

Krzysztof 

IMG_20211215_103406-01.jpeg

IMG_20211214_141215-01.jpeg

IMG_20211219_123229-01.jpeg

IMG_20211218_142935-01.jpeg

IMG_20211219_105535-01.jpeg

IMG_20211218_143230-01.jpeg

IMG_20211218_130556_1-01.jpeg

IMG_20211220_130150-01.jpeg

IMG_20211220_121217-01.jpeg

IMG_20211220_120746-01.jpeg

IMG_20211220_103524_1-01.jpeg

IMG_20211220_102626-01.jpeg

IMG_20211218_122410-01-01-01.jpeg

IMG_20211213_115020-01.jpeg

IMG_20211213_123138-01.jpeg

IMG_20211214_141041-01.jpeg

IMG_20211215_103408-01.jpeg

IMG_20211215_123035-01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Skipper Kiper napisał:

Osoba zaszczepiona przed przekroczeniem granicy włoskiej musi wykonać test antygenowy (ważny 24 godziny) albo molekularny PCR (ważny 48 godzin)

Co jesli w dniu wyjazdu dostanie sie dodatni wynik testu?

Osoby faktycznie zainteresowane wyjazdem naprawdę nie potrzebują dodatkowej wiedzy, szczególnie w zakresie aktualnych przepisów wyjazdowych/wjazdowych itp. Takie osoby po prostu robią co trzeba i jadą w Góry 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, petr151 napisał:

Od 1 lutego ważność certyfikatów szczepienia we Włoszech skrócona jest do 6 miesięcy, to dla wielu wymusza konieczność 3 dawki szczepienia plus oczywiście test który może okazać się loterią decydującą czy da się wyjechać.

Całe życie to loteria. Ba, co do zasady kończąca się przegraną. Czy to oznacza, że mamy siedzieć na tyłku i czekać na nieuchronny finał? 

Proszę nie wrzucać tego typu rozważań jeśli nie jesteś/jesteśmy zainteresowani. To takie proste 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Robur82 napisał:

Ja wiem, że to dla Ciebie interes i możesz na luzaka pisać, że loteria i kto chce jechać to wie jakie są zasady.

Myślę, że nie każdy wie, a przede wszystkim nie każdy pójdzie na luzaka zrobić test żeby zaryzykować 17dni kwarantanny!!!!!!

Logika mnie zadziwia. Gdyby to był dla mnie "interes" to odpowiedź byłaby zgoła odmienna. Obstawiam, że autor komentarza raczej nie jest zainteresowany, w przeciwnym wypadku zwyczajnie by zadzwonił lub inaczej postawił "pytanie" 😉

Naprawdę... Nie traćmy czasu na niepotrzebne komentarze. Jest zbyt cenny, przynajmniej mój 😉

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Skipper Kiper napisał:

Osoba zaszczepiona przed przekroczeniem granicy włoskiej musi wykonać test antygenowy (ważny 24 godziny) albo molekularny PCR (ważny 48 godzin)

Co jesli w dniu wyjazdu dostanie sie dodatni wynik testu?

Test antygenowy kosztuje poniżej 20 zł, naprawdę nie jest problemem kupienie kilku, test trwa 15 minut i wiesz. Pakujesz się do busa albo nie 🙂 Nic skomplikowanego. Oczywiście ryzyko zawsze jest, ale takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

Całe życie to loteria. Ba, co do zasady kończąca się przegraną. Czy to oznacza, że mamy siedzieć na tyłku i czekać na nieuchronny finał? 

Proszę nie wrzucać tego typu rozważań jeśli nie jesteś/jesteśmy zainteresowani. To takie proste 😉

Wystarczyłoby grzecznie odpisać a nie dyrygować co i kiedy może na tym forum napisać. A organizator nie powinien zbywać rzeczywistych, potencjalnych problemów i napisać, że np. jeśli ktoś ma test dodatni przed wejściem do busa, to przepada zaliczka. To jest podejście fair i tyle. Kawa na ławę.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubis napisał:

Wystarczyłoby grzecznie odpisać a nie dyrygować co i kiedy może na tym forum napisać. A organizator nie powinien zbywać rzeczywistych, potencjalnych problemów i napisać, że np. jeśli ktoś ma test dodatni przed wejściem do busa, to przepada zaliczka. To jest podejście fair i tyle. Kawa na ławę.

To rzeczywisty czy potencjalny? 

Chłopaki, nudzicie się, serio? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

To rzeczywisty czy potencjalny? 

Chłopaki, nudzicie się, serio? 😉

Jak leci w Twój nos pięść, to jest to rzeczywiste, potencjalne zagrożenie złamania nosa, prawda? Trafi albo nie trafi 🙂

Jak sobie coś wyimaginowałeś, np. teorie spiskową, to nie jest to już obiektywnie rzeczywista sprawa. I proszę nie każ teraz tłumaczyć tego zdania 😉 Mam trochę wolnego czasu ale nie aż tyle...

Edytowane przez Kubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubis napisał:

Jak leci w Twój nos pięść, to jest to rzeczywiste, potencjalne zagrożenie złamania nosa, prawda? Trafi albo nie trafi 🙂

Jak sobie coś wyimaginowałeś, np. teorie spiskową, to nie jest to już obiektywnie rzeczywista sprawa. I proszę nie każ teraz tłumaczyć tego zdania 😉 Mam trochę wolnego czasu ale nie aż tyle...

SJP się kłania 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Skipper Kiper napisał:

Moze jeszcze raz.

Czy w przypadku dodatniego wyniku testu w dniu wyjazdu

kasa na wyjazd zorganizowany przepada.

Moim zdaniem to proste i istotne pytanie.

Boję się, że dostaniesz odpowiedź typu kłania się SJP. Zapomniałeś użyć znaku zapytania... 😉

Edytowane przez Kubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

Dziękuję Kolegom, którzy czytają ze zrozumieniem i wiedzą co oznacza "więcej info pod nr tel..."

Czyli odpowiedzi na niektóre pytania np. o przepadek zaliczki tylko pod nr. tel.

Przynajmniej nie będzie tego na piśmie w razie "W". 🙂

Edytowane przez Ziemowit1
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam piękne narty Rossigniot, nie śmigane, podobne wyglądają tak jak na tym zdjęciu z katalogu producenta 🙂

Krawędź brzytwa, raz fachowy austriacki serwis, mam je od 10 lat, cacuszka. Wiązania Tyraliera, można ustawić każdy but.

- Panie a da pan zdjęcie z bliska ślizgów?, czy te wiązania nie są aby rentalowe z innego modelu?

Na pytania odpowiem tylko przez telefon, nie zaśmiecajmy forum.

- a Zdjęcia?

Zdjęcia też na telefon...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ziemowit1 napisał:

Czyli odpowiedzi na niektóre pytania np. o przepadek zaliczki tylko pod nr. tel.

Przynajmniej nie będzie tego na piśmie w razie "W". 🙂

Gdyby gamonie snujący teorie spiskowe ruszyli trochę resztkami rozumu to dowiedzieliby się - podobnie jak Koledzy, którzy zwyczajnie zadzwonili - że nie ma żadnej zaliczki i rozliczamy się na miejscu. Oznacza to ni mniej ni więcej, że nie ma żadnego ryzyka związanego z wyjazdem, testami itp. 

Niestety koledzy gamonie wolą się wzajemnie brandzlować niż użyć szarych komórek. Cóż, takie kuźwa czasy. Pisowskie pomioty też ktoś przecież wybrał... 

Admina poproszę o reakcję - jeśli znajdzie chwilę. Może warto poziom w jakiś sposób podnosić tego - szacownego skadinąd - Forum. A mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

Gdyby gamonie snujący teorie spiskowe ruszyli trochę resztkami rozumu to dowiedzieliby się - podobnie jak Koledzy, którzy zwyczajnie zadzwonili - że nie ma żadnej zaliczki i rozliczamy się na miejscu. Oznacza to ni mniej ni więcej, że nie ma żadnego ryzyka związanego z wyjazdem, testami itp. 

Gdybyś od razu to napisał, a uznaję, ze jesteś na tyle rozgarnięty, aby zrozumieć pytania użytkowników forum, to nie byłoby dyskusji.

1 minutę temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

Niestety koledzy gamonie wolą się wzajemnie brandzlować niż użyć szarych komórek. Cóż, takie kuźwa czasy. Pisowskie pomioty też ktoś przecież wybrał... 

Teraz zachowałeś się jak dziecko. Nie masz pojęcia kim jesteśmy, jakim poziomem inteligencji i wiedzy dysponujemy, ani jak oddajemy swoje głosy. Słabe to to mało powiedziane.

1 minutę temu, Krzysztof SNOWTIME napisał:

Admina poproszę o reakcję - jeśli znajdzie chwilę. Może warto poziom w jakiś sposób podnosić tego - szacownego skadinąd - Forum. A mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Niestety. 

Opuść, sprawa zapewne się rozwiąże.

 

Podsumowując myśl - jeżeli zdecydowałeś się ogłaszać na forum pewną inicjatywę, ty wypada na najprostsze pytania odpowiedzieć używając również forum zwłaszcza, że użytkownicy zasugerowali taką potrzebę. Ty jednak zacząłeś machać słownikiem języka polskiego, opisywać kto z kim się "brandzluje" i wyjechałeś z tekstem o polityce, którego nikt wcześniej nie poruszał i z pewnością nie ma ochoty dotykać nawet długim kijem. Przemyśl to, może da to jakiś efekt, choć mam mieszane uczucia...

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...