Skocz do zawartości

Dlaczego każde forum narciarskie zjechało na psy!?


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie sądzicie, że każde forum narciarskie zjechało na psy!?
Każdy temat obracacie z pierdoły polityczne albo antyszczepionkowce przejmują temat bo masz zajebisty nierząd tak chcą...
Qźva czy Was Wszystkich normalnych narciarzy już popier.....o?
Nie ma o czym pisać?
Ja pierdziu... 2 Polki w 30 i zero postów za to pierdoliny na każdy temat tylko nie o nartach!!!
Pierdoln...e się w łeb i błagam tych normalnych czyt. demokratów nie odpisujcie na prowokacje tych z *** i antyszczepionków bo to ci sami...
***** ***
Nie ma dialogu no to jest monolog...
  • 0
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z przyczyn jest kopiowanie jednego tematu na kilku forach. Potem się wchodzi i nie ma co czytać. Bo już przeczytane na innym. Pisz Jasiek o nartach latem, daj przykład. A o wodnych nartach można? Czy to też inne forum? Przyszłość należy nie do narzekaczy, tylko do wykazujących inicjatywę. Odwagi!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chertan napisał:

Jedną z przyczyn jest kopiowanie jednego tematu na kilku forach. Potem się wchodzi i nie ma co czytać. Bo już przeczytane na innym. Pisz Jasiek o nartach latem, daj przykład. A o wodnych nartach można? Czy to też inne forum? Przyszłość należy nie do narzekaczy, tylko do wykazujących inicjatywę. Odwagi!

Nie ma problemu bo ostatnio na nartach byłem w.... SIERPNIU ! 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym piszę tylko na DEMOKRATylYCZNYCH FORACH które przestrzegają zasady wolności słowa!

Przestałem pisać na tym takim innym dziennym gdzie dzięki reklamom i cenzurze pan właściciel widzi się po całym świecie i cały pleps jest zadowolony z relacji pana JC

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jasiek. napisał:

A poza tym piszę tylko na DEMOKRATylYCZNYCH FORACH które przestrzegają zasady wolności słowa!

Przestałem pisać na tym takim innym dziennym gdzie dzięki reklamom i cenzurze pan właściciel widzi się po całym świecie i cały pleps jest zadowolony z relacji pana JC

to jest bożek 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być guru wszystkich guru...

Miałem niestety okazję poznać kiedyś tego pana osobiście na zjeździe WZF ale może nie będę ani oceniał ani komentował... 

Po prostu kazałem usunąć swoje dane z forum i teraz moje wypowiedzi są jako gość 🙂 jeszcze nie dawno gość z reputacja 1880 🤔😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Weź się ogarnij bo miotanina z tego wychodzi charakterystyczna dla kosmitów a chyba nie chcesz aby tak Cię postrzegano. Ja sie na nartach w życiu najeździłem i wybacz ale nie będę robił z siebie głupka opisując jak sobie zjechałem w Bałtowie czy innej Czarnej Górze. W tematach poradniczych jestem obecny non stop i staram się, na ile mogę, pomagać i dzielić wiedzą. A inni - niech sobie piszą co chcą - to jest wolny kraj i wolne fora - byle by nie było propagandy, kłamstwa i żeby nie niszczyli mojej pracy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Weź się ogarnij bo miotanina z tego wychodzi charakterystyczna dla kosmitów a chyba nie chcesz aby tak Cię postrzegano. Ja sie na nartach w życiu najeździłem i wybacz ale nie będę robił z siebie głupka opisując jak sobie zjechałem w Bałtowie czy innej Czarnej Górze. W tematach poradniczych jestem obecny non stop i staram się, na ile mogę, pomagać i dzielić wiedzą. A inni - niech sobie piszą co chcą - to jest wolny kraj i wolne fora - byle by nie było propagandy, kłamstwa i żeby nie niszczyli mojej pracy.

Pozdrowienia

Nie przesadzaj. W Czarnej Górze mamy obecnie jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Może mapka nie robi wrażenia, ale to prawdziwe istniejące trasy.  Tu też dało się otworzyć w połowie grudnia czerwoną trasę o przewyższeniu 370m. Byłem 5 dni. Przygotowanie perfekcyjne - sztruks(ale nie lód) przez kilka godzin mimo plusowych temperatur i mżawki.  I ani jednego kamienia. Wyciąg wyprzęgany, podgrzewany i z osłonami, kolejek brak.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan napisał:

to słabo bo ja napisałem Jezus Chrystus i dostałem 100 punktów ujemnych 🙂

A jak ja napisałem na KN o słabnącej demokracji Toś mi pisanie  zablokował. 😉  A za MariaJ , opcje dawania minusów w ogóle zlikwidował z forum.   😉 . I się nie żalę jakby co , bo wszędzie widzę wesoło. 😉  

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spiochu napisał:

Nie przesadzaj. W Czarnej Górze mamy obecnie jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Może mapka nie robi wrażenia, ale to prawdziwe istniejące trasy.  Tu też dało się otworzyć w połowie grudnia czerwoną trasę o przewyższeniu 370m. Byłem 5 dni. Przygotowanie perfekcyjne - sztruks(ale nie lód) przez kilka godzin mimo plusowych temperatur i mżawki.  I ani jednego kamienia. Wyciąg wyprzęgany, podgrzewany i z osłonami, kolejek brak.

Cześć

Piotrek pomyłka. Chodziło mi o Czarną Górę Koziniec - taka niewielka górka z krzesłem niedaleko Bukowiny - mój błąd.

Śnieżnicka Czarna Góra jest OK, choć troszkę tam chyba robią lunapark...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko sam jestem z tych niepokornych, 

też zostałem za coś ukarany 100tką pał i ostrzeżeniem, chyba ząblokowany na tydzień

Ale jak mnie Pan Władca odblokował, to już nie pamiętam dokładnie co napisałem, ale coś na zasadzie, że ogranicza wolność wypowiedzi , a w podsumowaniu poleciał tekst -

że pewnie zaraz zostanę usunięty z forum i tak się stało, jak ktoś ma może przypadkiem screena to proszę o przypomnienie mojej wypowiedzi.

Zasada jest prosta, jak zaczniesz krytykować TMR, a nie daj Boże wstawisz fotki z 40min kolejek w SON, to jest po tobie.

Jak to niektórzy piszą, to jest prywatne forum Pana Jacka, więc może robić co mu się podoba. Moim zdaniem tak lansować wybranego gracza na rynku to może, ale na swoich blogach.

Forum to chyba miejsce, gdzie obowiązuje wolność wypowiedzi i jeżeli te wypowiedzi nie mijają się z prawdą, to na jakiej podstawie są blokowane, bo są niezgodne z wizją portalu, który ma promować swojego głównego sponsora. Może zamiast skionline powinien nazywać się fanclubem TMR/SMR lub jak kto chce.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 22:20, Jasiek. napisał:

Aaaa i jeszcze jeden zajebisty temat ta forum narciarskim...

ROWERY ja pierdziu masakra! Nie macie swojego forum?

Jeżeli chłopaki piszą w odpowiednim temacie, to komu to przeszkadza, a wielu użytkowników  z forum to dobrzy koledzy więc wszyscy tutaj to widzą, pyzatym poza sezonem  forum żyje

 

W dniu 22.12.2021 o 09:31, Mitek napisał:

Cześć

Weź się ogarnij bo miotanina z tego wychodzi charakterystyczna dla kosmitów a chyba nie chcesz aby tak Cię postrzegano. Ja sie na nartach w życiu najeździłem i wybacz ale nie będę robił z siebie głupka opisując jak sobie zjechałem w Bałtowie czy innej Czarnej Górze. W tematach poradniczych jestem obecny non stop i staram się, na ile mogę, pomagać i dzielić wiedzą. A inni - niech sobie piszą co chcą - to jest wolny kraj i wolne fora - byle by nie było propagandy, kłamstwa i żeby nie niszczyli mojej pracy.

Pozdrowienia

też mnie bawiły opisy  zjazdów w Bałtowie i tym podobnych górkach, do tego przyozdobionych 30stoma zdjęciami. To ja z tygodniowego wypadu w Alpy tyle nie napstrykałem😁

A jeszcze bardziej lajki, i wielkaie podniecanie się tym niektórych użytkowników.

Ja mu zalajkuje, to następnym razem wstawię podobne nijakie relacje i on też mi zalajkuje, będę szychom na forum.

Dobra, bo stary zrzęda zrobiłem się😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2021 o 21:16, Robur82 napisał:

Widzę, że nie tylko sam jestem z tych niepokornych, 

też zostałem za coś ukarany 100tką pał i ostrzeżeniem, chyba ząblokowany na tydzień

Ale jak mnie Pan Władca odblokował, to już nie pamiętam dokładnie co napisałem, ale coś na zasadzie, że ogranicza wolność wypowiedzi , a w podsumowaniu poleciał tekst -

że pewnie zaraz zostanę usunięty z forum i tak się stało, jak ktoś ma może przypadkiem screena to proszę o przypomnienie mojej wypowiedzi.

Zasada jest prosta, jak zaczniesz krytykować TMR, a nie daj Boże wstawisz fotki z 40min kolejek w SON, to jest po tobie.

Jak to niektórzy piszą, to jest prywatne forum Pana Jacka, więc może robić co mu się podoba. Moim zdaniem tak lansować wybranego gracza na rynku to może, ale na swoich blogach.

Forum to chyba miejsce, gdzie obowiązuje wolność wypowiedzi i jeżeli te wypowiedzi nie mijają się z prawdą, to na jakiej podstawie są blokowane, bo są niezgodne z wizją portalu, który ma promować swojego głównego sponsora. Może zamiast skionline powinien nazywać się fanclubem TMR/SMR lub jak kto chce.

Bo to nie jest żadne forum dyskusyjne, tylko maszynka do zarabiania pieniędzy wymyślona przez pana Jacka. Z wolnością wypowiedzi ma tyle wspólnego co demokracja na Kubie. Dlatego spora część osób, która tu pisze tam nawet nie zagląda, nie mówiąc już o zakładaniu konta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pan jak ktoś celnie go nazwał Jacek Cenzor bierze przykład od najlepszych, w usuwaniu ze swojego PRYWATNEGO PORTALU ludzi którzy nie idą jego ideologią.

Fejsik, właśnie wywalił Konto Konfederacji, ot mamy wolność mediów na każdym poziomie, od byle pseudo forum i gościa co jest wielkim na nim władcom, 

Po same szczyty na Świecie, jak Zuckerberg. Doczekaliśmy powrotu komuny (chociaż za bardzo gnojem byłem, żeby ją pamiętać). CENZURA na każdym kroku, wszystkie niewygodne treści usuwane/blokowane. Jedynie SŁUSZNE treści można publikować/udostępniać ile dusza zapragnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że podczas głosowania w sprawie Lex-TVN konfederacja wstrzymała się od głosu, czyli nie przeszkadzało im ograniczanie obywatelom wyboru jaką TV chcą oglądać. A teraz płacz, że ktoś śmiał im odciąć dostęp do fejsa, to się nazywa hipokryzja. Nie oceniam czy to dobrze, stwierdzam fakty.

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...