Skocz do zawartości

e toll - zakup biletu


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, a_senior napisał:

Nie wiem czy używasz Autopay? Jeśli tak, to poczekaj jeszcze chwilę, bo Autopay można będzie użyć zamiast aplikacji e-toll. Praktyczne, bo jedna aplikacja obsłuzy Ci wszystko.

Chyba już można. Ja używałem na a1 i ktoś tam tez o niej pisał. Apka świetna. Mi bank polecił. Trochę wypełniania i śmiga.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, star napisał:

Chyba już można. Ja używałem na a1 i ktoś tam tez o niej pisał. Apka świetna. Mi bank polecił. Trochę wypełniania i śmiga.

Jeśli kupię w aplikacji "Autopay" winiety także na inne kraje Europy to chętnie zainstaluję. Jeśli nie to się będę zastanawiał.

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, star napisał:

Chyba już można. Ja używałem na a1 i ktoś tam tez o niej pisał. Apka świetna. Mi bank polecił. Trochę wypełniania i śmiga.

Tak, można. Trzeba wejść w pojazdy, szczegóły pojazdu i aktywować autostrady A2 i A4. BTW warto je odklikać, gdy jedziesz jako pasażer, bo Ci też naliczy. 😉 Autopay jest bardzo OK. Też korzystałem wielokrotnie na A1. I cieszę się, że nie będę musiał instalować apki e-toll, bo podobno niezbyt udana i upierdliwa w instalacji. A informacja pochodzi od wytrawnych informatyków. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, a_senior napisał:

Tak, można. Trzeba wejść w pojazdy, szczegóły pojazdu i aktywować autostrady A2 i A4. BTW warto je odklikać, gdy jedziesz jako pasażer, bo Ci też naliczy. 😉 Autopay jest bardzo OK. Też korzystałem wielokrotnie na A1. I cieszę się, że nie będę musiał instalować apki e-toll, bo podobno niezbyt udana i upierdliwa w instalacji. A informacja pochodzi od wytrawnych informatyków. 🙂

korzystam zawodowo z etolla. Zainstalowalem na iphone i jezdze. Co prawda od strony finansow zajmuje sie tym ktos z firmy, ale nie mialem zgloszenia ze cos nie tak. W ogole u nas na kilku osobach testowali i zero problemow. Rejestracja aut w systemie jest pojebana i niezbyt intuicyjna.

Edytowane przez nikon255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mig napisał:

odklikać, gdy jedziesz jako pasażer, bo Ci też naliczy. 

 

Nie uważacie że to dyskwalifikuje calosc zaczynajac od przyjetych algorytmow?

Ale jak apka ma rozróżnić kierowcę od pasażera? Nie musisz wyłączyć obsługi konkretnej autostrady, wystarczy wyłączyć apkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, a_senior napisał:

Ale jak apka ma rozróżnić kierowcę od pasażera? Nie musisz wyłączyć obsługi konkretnej autostrady, wystarczy wyłączyć apkę.

Ale to nie jest zmartwienie użytkownika.  Na słowackich bramownicach kamera czyta nr. rej. Wystarczyloby przywiazac do tego dane z Cepika i nr karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kuba99 napisał:

Są dwie aplikacje, ta którą podałem działa podobnie jak Słowacka. Wy dyskutujecie o aplikacji która zastąpiła viaToll , którą też można używać dla samochodów do 3,5 tony. Ale po co ?

Zainstalowałem to co podałeś. Jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kuba99 napisał:

Są dwie aplikacje, ta którą podałem działa podobnie jak Słowacka. Wy dyskutujecie o aplikacji która zastąpiła viaToll , którą też można używać dla samochodów do 3,5 tony. Ale po co ?

Ja instalowałem tą wcześniejszą w październiku bo pozwalała przejeżdżać szybciej na bramkach (tam gdzie ciężarówki), ale widzę, że teraz będę musiał zmienić apkę jak już nie ma szlabanów. Muszę tylko zużyć kasę którą mam na koncie bo pewnie nie da się jej przenieść do tej drugiej apki. 

Edytowane przez brachol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mig napisał:

Ale to nie jest zmartwienie użytkownika.  Na słowackich bramownicach kamera czyta nr. rej. Wystarczyloby przywiazac do tego dane z Cepika i nr karty...

Zgoda, ale to nie tyczy sie konkretnej apki, ale systemu rejestracji przejazdu samochodu. Swoja droga nie wiem, który lepszy.

Każdy robi jak uważa i jak mu wygodnie. Mnie najwygodniej jest właśnie z Autopay. Dlaczego? Bo używam jej głównie do jazdy A1 na trasie Toruń Gdańsk, czasem A4 na trasie Kraków Katowice. I Autopay pozwala mi na korzystanie z bramek bez stania w kolejce. No nie do końca bez stania, ale jest ono krótsze. Ale czasem zamierzam także skorzystać z A4 do Wrocławia, gdzie na bramkach jest inny system. Teraz musiałbym albo zainstalować apkę e-toll z upierdliwą rejestracją pojazdu albo e-toll bilet i za każdym razem kupować bilet. A mając już zainstalowany Autopay nic nowego nie muszę instalować i prawie nic nie muszę robić. Czysta racjonalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spiochu napisał:

Na szczęście można płacić nie tylko blikiem, ale normalne przelewy również.

Tak tak, miałem na myśli, że można różnymi typowymi popularnymi metodami płacić, w odróżnieniu od aplikacji e-toll bilet (gdzie można póki co tylko kartą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...