Skocz do zawartości

Materiały szkoleniowe


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Mitek said:

Cześć

Żeby rzeczywiście się spotkać w takim narciarskim gronie trzeba to zorganizować w małym ośrodku ze wspólnymi kwaterami na jednym stoku itd. Inaczej się rozlezie. Pozdro

Jeśli tylko będzie śnieg, to dla mnie cała reszta już bez znaczenia... 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzymQ napisał:

Jeśli tylko będzie śnieg, to dla mnie cała reszta już bez znaczenia... 🙂

Oj nie jest bez znaczenia... Jak się z kimś gada od kilku lat o nartach, a potem się spotyka na stoku to uwierz... To robi wrażenie i człowieka się zupełnie inaczej potem odbiera. Niebo a ziemia. Real to real. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, KrzysiekK said:

Oj nie jest bez znaczenia... Jak się z kimś gada od kilku lat o nartach, a potem się spotyka na stoku to uwierz... To robi wrażenie i człowieka się zupełnie inaczej potem odbiera. Niebo a ziemia. Real to real. 

W żaden sposób nie umniejszam wagi spotkania face 2 face, a kilka osób z forum już mi się udało poznać. Chodziło mi tylko o to, że chciałbym jeździć, a wspólne zakwaterowanie nie będzie dla mnie warunkiem koniecznym. Przepraszam, ale ten sezon jest dla mnie nieco frustrujący... 😞

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, SzymQ napisał:

W żaden sposób nie umniejszam wagi spotkania face 2 face, a kilka osób z forum już mi się udało poznać. Chodziło mi tylko o to, że chciałbym jeździć, a wspólne zakwaterowanie nie będzie dla mnie warunkiem koniecznym. Przepraszam, ale ten sezon jest dla mnie nieco frustrujący... 😞

 

Nie martw.... Idzie zima 🌨️❄️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SzymQ napisał:

W żaden sposób nie umniejszam wagi spotkania face 2 face, a kilka osób z forum już mi się udało poznać. Chodziło mi tylko o to, że chciałbym jeździć, a wspólne zakwaterowanie nie będzie dla mnie warunkiem koniecznym. Przepraszam, ale ten sezon jest dla mnie nieco frustrujący... 😞

 

Cześć

Wiesz ja robiłem takie spotkania w Czarnym Groniu. Tego typu miejsce ma wiele zalet:

- bogata i zróżnicowana baza noclegowa - nie myślałem o tym, że wszyscy razem ale w jednej dolince. każdy ze swoją ekipą czy rodziną ale wszędzie blisko - wiesz o co chodzi.

- kameralny mały stok gdzie łatwo się uporządkować nie pogubić itd.

- pojemna knajpa przy stoku

- sporo możliwości dodatkowych zajęć na stoku i poza

- bardzo przyjazne i otwarte na gości i ich oczekiwania władze ośrodka.

Może wiosną...

Pozdro

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek ma rację - 2 miejscówki Zwardoń lub Czarny Groń wchodzą w grę. Tam można cos załatwić, raczej oba kameralne. Znając życie to pewnie się to rozmyje, a szkoda. Ja mogę tu i tu, bez znaczenia.

Chętnych on-line pewnie będzie sporo, w realu pewnie 10% zostanie (a może się mylę).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No.. tego typu górek jest więcej. Ze swojej strony polecam Szelment. Będzie wiadomo, że Ci którzy przyjadą są naprawdę najarani na spotkanie. 🙂

Pozdro

Cześć

Już sprawdziłem, dobre, nawet bardzo. Syna zabiorę, bo mi wyszło że Suwałki to jedyne miejsce w Polsce gdzie może studiować - każdy inny punkt w Polsce - jest za blisko domu 🙂

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cyniczny napisał:

To ja tylko dla porządku, Pawlak mawiał "u mnie słowo droższe pieniędzy". Niby mała różnica, ale jednak:-)

Cześć

Ale pamiętaj, że Pawlak też mówił: "Sąd, sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" - pakując dwa granaty do kieszeni... 🙂

Pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, cyniczny napisał:

To ja tylko dla porządku, Pawlak mawiał "u mnie słowo droższe pieniędzy". Niby mała różnica, ale jednak:-)

Z Pawlakiem interesów nie robiłem. Nie pasuje mi charakterem.....  ;-))

Wśród osób z rejsów delikwent mógł  nawalić 2x. Pierwszy i ostatni. Więcej okazji nie miał. Ale składka na koszty przed imprezą jest oczywista, jednak raczej że względów na spore kwoty czarterów a nie brak zaufania. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

He he, gdzie Wy macie tą śnieżną zimę Koledzy?

Dzisiaj jak jechałem po przyjeździe do pracy pomimo solidnych błotników byłem w błocie cały a przejechałem po terenie nieutwardzonym kostką czy asfaltem jakieś 200 może 300 metrów. Taki szaro-brązowy śnieg... 🙂

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Mitek said:

Cześć

He he, gdzie Wy macie tą śnieżną zimę Koledzy?

Dzisiaj jak jechałem po przyjeździe do pracy pomimo solidnych błotników byłem w błocie cały a przejechałem po terenie nieutwardzonym kostką czy asfaltem jakieś 200 może 300 metrów. Taki szaro-brązowy śnieg... 🙂

Pozdro

U mnie za oknem piękna zieleń. Ale skoro otwiera się więcej tras w ośrodkach, to chyba przynajmniej w górach jest lepiej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chertan napisał:

Mosorny też śnieży, czekam jeszcze na Myślenice, tam chyba czekają na ujemne temperatury. Więc idzie ta zima w południowej Polsce. 

Cześć Piotruś

A takie coś widziałeś? Też opcja.

https://pkltours.pl/wszystkie-atrakcje/wieczorne-wyjazdy-na-narty-krakow-mosorny-gron-w-zawoi/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marcos73 napisał:

Cześć Piotruś

A takie coś widziałeś? Też opcja.

https://pkltours.pl/wszystkie-atrakcje/wieczorne-wyjazdy-na-narty-krakow-mosorny-gron-w-zawoi/

pozdrawiam

A nie widziałem. Z domu ekonomicznie wychodzi mi podobnie, a czasowo godzina dłużej co najmniej. Ale gdyby było fajne towarzystwo to czemu nie. Może skoczymy za to w niedzielę rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...