Skocz do zawartości

Narty Head i gs rd 193cm R30m opinie


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, grimson said:

Wczoraj zanabylem w TKMaxx takie oto spodnie na membranie 20/20 plus Recco.

W ramach poprawy bezpieczeństwa na stoku, będę widoczny już z daleka 😁😁😁

A1F553C7-767F-43EE-BE43-44BB4311F9AA.thumb.jpeg.fde2ac107281da4806bdb74421e1e2d6.jpeg

 

Mam nadzieję, że chociaż cena usprawiedliwiała kolor (kupiłem sobie w ładniejszym 😛). Masz jakieś przemyślenia dotyczące haczyka w nogawce? Bo ja mam mieszane uczucia czy on powinien tam zostać przy jeździe na nartach...

2 minutes ago, kordiankw said:

Ładne, męskich nie było ?

Może już się wszystkie sprzedały 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, netmare napisał:

Można i tak... No prawie... Niezależnie czy spodnie na narty czy EDC, kieszenie cargo powinny mieć! Dokonałeś zatem słusznego wyboru jeśli chodzi o fason. 🙂

Kieszenie cargo nie tylko fatalnie wyglądają ale również nie nadają się do praktycznie żadnej aktywności. No może oprócz stania w bramie/pod sklepem.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
2 godziny temu, grimson napisał:

Umarł król, niech żyje król.

Heady odeszły do krainy wiecznych śniegów. Natura nie lubi próżni, w stajni pojawiło się takie coś: Head e-GS 193cm R30.

Podziękowanie dla niezawodnego @Bruner79 za nagranie sprzętu.

95F94AB1-66C0-448B-8F80-14824CEE5805.jpeg

0ED2DE91-D104-4A51-9414-86F98F76E2D0.jpeg

Ja miałem swojego czasu takie marzenie w długości też nomen omen dokładnie 193 https://allegrolokalnie.pl/oferta/narty-scott-pure-193-cm-101mm-freeride-allmountain

ale mniej radykalne i zupełnie o innej charakterystyce...

https://www.scott-sports.com/global/en/pure-skis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam Elana od reprezentanta Polski (Szymon Bebenek) w super stanie 193 r30 

Narta mega elastyczna, przez co mega skręca jak na r30 😉 

Oddam za pół darmo (300zl) bo tego typu narty teraz wg mnie wiecej  nie są warte 😅 a i potem w razie rozczarowania łatwiej sprzedać 🤣

IMG_3089.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...