Skocz do zawartości

Fałszywe certyfikaty (paszporty) covidowe.


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dany nie myśl, że inne nacje nie potrafią

https://mgr.farm/aktualnosci/niemcy-pracownik-apteki-falszowal-paszporty-covidowe/

 

Zaskoczenia nie ma, sprzedaż wódeczki kiedyś ograniczyli, to powstały "mety". Jak w USA prohibicja, to Al Capone i inni lukę wypełnili...popyt/podaż

Edytowane przez Gabrik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dany de Vino napisał:

No i wymyślono drogę obejścia wymogu posiadania świadectwa odbycia wymaganych w większości krajów alpejskich szczepień (Ifo z Tv24.). Fałszywki są już dostępne. Obawiam się, że może to nas wszystkich sporo kosztować również finansowo. Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli ta informacja przebije się do zachodnich mediów, w stosunku do Polaków będą wymagane nie tylko "paszporty covidowe" ale i dodatkowo testy, za które zapłacimy po niecałe 50E co drugi dzień. Plus oczywiście niedogodność wykonywania tych testów.   Szlag!

Cześć

Zadziwiasz mnie takim myśleniem. Już kolega Garbik napisał to co ja chciałem. Po co się w ogóle przyjmować takimi rzeczami  jak się jest uczciwym?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie doszły słuchy o zorganizowanym procederze w przychodni w Zabierzowie https://tvn24.pl/polska/falszywe-certyfikaty-covidowewojciech-bojanowski-i-olga-orzechowska-o-nielegalnym-procederze-wystawiania-paszportow-covidowych-niezaszczepionym-5501569, śledztwo trwa, ale sama idea to masakra 🤢

Edytowane przez Chertan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.11.2021 o 14:05, Marcos73 napisał:

Ze 2 tyg temu widziałem się z kuzynem, mieszka na stałe i pracuje w Irlandii. Powiedział, że obecnie to najlepszy biznes w tym kraju - fałszowanie paszportów. Wczoraj w TV widzę statystykę - Irlandia - 98% zaszczepionych - nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?

płakać, bo na podstawie takiej statystyki leci na łeb i szyje prawdziwa rzeczywistość. Zafałszowany obraz zgonów względem zaszczepionych, że o tworzonych rankingach nie wspomnę. Choć z drugiej strony, zaszczepieni czy nie, mogą sobie przechodzić zarazę w spokoju, bez nacisków i podziałów…już sama nie wiem co gorsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ktoś się nie chce szczepić, a chce mieć certyfikat.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/proceder-falszowania-certyfikatow-covidowych-nowe-informacje-w-sprawie-pseudoszczepien-w-zabierzowie,1086089.html

Z drugiej, ktoś się chce szczepić a ma z tym problem.  Mam teścia, osoba leżąca, obłożnie chora. Chce przyjąć trzecią dawkę szczepionki. I zaczynają się schody. Podobnie jak przy pierwszej dawce szczepionki. Teściowa zapisała go na 3 dawkę, na mobilny punkt szczepień z wizytą w domu (to chyba jakiś niewyobrażalny problem dla NFZ-tu, przychodni, Skarbu Państwa ?). Po godzinie od zapisu kontrola pielęgniarki środowiskowej czy jest to faktycznie osoba leżąca. Bo niby od przyjęcia 2 dawki szczepionki, nagle mógł się wydarzyć cud i wyzdrowiał z zaawansowanego Parkinsona, stanu  po NZK, czy złamaniu kości szyjki udowej. Pomijam już taki drobiazg jak cewnik. Tak leży w łóżku i nie wstaje, czy to tak trudno zrozumieć ? Nie robi tego bo nie chce, robi to bo nie może inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tomkly napisał:

Beckett, Ionesco, Mrożek oraz Orwell by tego nie wymyślili. Świat faktycznie chyli się ku upadkowi. Może to i lepiej, natura dokona selekcji. Wnioski interpretacyjne każdy wyciąga na własną odpowiedzialność.  😀

Dokładnie myślę tak jak Ty niech natura dokona selekcji,  w średniowieczu robiła to dżuma ,czarna ospa i inne syfy  ale tamci biedacy nie mieli wyboru w postaci szczepionek my mamy. Teraz niech natura dokona selekcji głupich od mądrych ,którzy są którymi pokaże natura za dużo durnoty jest na świecie . Życzę naturze powodzenia i problem przeludnienia rozwiąże się sam .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skandal, że nieszczepieni znaleźli sposób na covidowe paszporty. Koniecznie trzeba wszystkich zamknąć w obozach i tam dawać zastrzyki. 😉

 

Czy Wy nie widzicie, że te paszporty to żenada? Człowiek powinien się szczepić dla ochrony przed chorobą a nie dla uzyskania jakiś certyfikatów. Te wszystkie kwity to tylko biznes dla grup przestępczych.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,to nie żenada..poprostu taki jest plan.

https://nieznane.info/paszporty-szczepionkowe-to-kon-trojanski/

Wolność nie będzie odebrana nam nagle.
Z dnia na dzień,z wtorku na środę.
Będą nam jej skąpić powoli. Zabierać po kawałku (czasem nawet oddawać,ale zawsze mniej niż zabrano)
Codziennie po trochę,w ilościach niezauważalnych.
Aż pewnego dnia ,po kilku lub kilkunastu latach...Zbudzimy się w niewoli.
Ale nie będziemy o tym wiedzieli.
Będziemy przekonani że tak być powinno .
Bo tak było zawsze ....

 

IMG_20211207_173357_210.jpg

  • Haha 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, basia napisał:

Niestety,to nie żenada..poprostu taki jest plan.

https://nieznane.info/paszporty-szczepionkowe-to-kon-trojanski/

Wolność nie będzie odebrana nam nagle.
Z dnia na dzień,z wtorku na środę.
Będą nam jej skąpić powoli. Zabierać po kawałku (czasem nawet oddawać,ale zawsze mniej niż zabrano)
Codziennie po trochę,w ilościach niezauważalnych.
Aż pewnego dnia ,po kilku lub kilkunastu latach...Zbudzimy się w niewoli.
Ale nie będziemy o tym wiedzieli.
Będziemy przekonani że tak być powinno .
Bo tak było zawsze ....

 

IMG_20211207_173357_210.jpg

Wypierdalaj kosmito.

  • Thanks 1
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mitek napisał:

Wypierdalaj kosmito.

Już dawno miałem ci to powiedzieć , gdybym miał sposobność "w cztery oczy " to nie zawahał bym się ani chwilę  .....burak z ciebie jest do potęgi.... i basta !!!! . Jestem na tym forum od 2007 i nikt tak jak ty  nie obraża ludzi mających odmienne zdanie .... Wyznaję zasadę "możemy różnić się pod wieloma względami  , światopoglądem itd ....ale nikt nie dał ci prawa obrażać ludzi "in personam ". Jakim prawem takie indywiduum ...jeszcze funkcjonuje na tym forum ??? kurwa mać !!!

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Dzisiaj covid udusił mojego kuzyna 66 lat był do końca wierny swoim przekonaniom nie szczepię się , wczoraj rano jeszcze twierdził że ten kaszel to tylko przeziębienie.

Pogrzeb dopiero 17 grudnia bo cała rodzina to antyszczepy i są na kwarantannie

Twój kuzyn miał prawo umrzeć wierny swoim przekonaniom i nic nam do tego. Niezależnie czy była to dobra czy zła decyzja, to była jego decyzja. Nie moja ani Twoja, ani tym bardziej jakiegoś ministra.

Wykorzystanie rodzinnej tragedii do wzbudzenia emocji, to metodyka rodem z propagandy PISu.

 

Edytowane przez Spiochu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Spiochu napisał:

Twój kuzyn miał prawo umrzeć wierny swoim przekonaniom i nic nam do tego. Niezależnie czy była to dobra czy zła decyzja, to była jego decyzja. Nie moja ani Twoja, ani tym bardziej jakiegoś ministra.

Wykorzystanie rodzinnej tragedii do wzbudzenia emocji, to metodyka rodem z propagandy PISu.

 

Lepiej pisz o nartach bo na tym się znasz . Emocje zrozumiesz dopiero jak będziesz miał swoją rodzinę.

I nie obrażać mnie tu PISem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mikoski napisał:

Lepiej pisz o nartach bo na tym się znasz . Emocje zrozumiesz dopiero jak będziesz miał swoją rodzinę.

I nie obrażać mnie tu PISem

To nie włączaj rodziny do dyskusji, tylko powołuj się na istotne statystycznie dane. Przybliżoną skuteczność szczepionki da się  zobaczyć na wykresach. W zakresie ochrony przed zgonem jest nawet całkiem wysoka. W zakresie ochrony przed zarażeniem,  bliska zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Wypierdalaj kosmito.

Na Kocham Narty za powiedzenie słowa demokracja  i parę grzecznych zwrotów by MarioJ nie szkalował piszących na skiforum dostałem bana na pisanie. Pozdrawiam Adamina KN.   Basia  faktycznie kosmitka ale także myślę że można dużo grzeczniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eliorlan napisał:

Na Kocham Narty za powiedzenie słowa demokracja  i parę grzecznych zwrotów by MarioJ nie szkalował piszących na skiforum dostałem bana na pisanie. Pozdrawiam Adamina KN.   Basia  faktycznie kosmitka ale także myślę że można dużo grzeczniej. 

Przetlumacz swoj post na polski, bo jest kompletnie niezrozumialy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spiochu napisał:

Twój kuzyn miał prawo umrzeć wierny swoim przekonaniom i nic nam do tego. Niezależnie czy była to dobra czy zła decyzja, to była jego decyzja. Nie moja ani Twoja, ani tym bardziej jakiegoś ministra.

Wykorzystanie rodzinnej tragedii do wzbudzenia emocji, to metodyka rodem z propagandy PISu.

 

Pierwotny wpis był inny......Czemu to robisz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...