Skocz do zawartości

Austria zamknięta od poniedziałku!!! Idiotyzm trwa...


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kuba99 napisał:

Byłem pewny, że jak napiszę jakąś głupotę, to ktoś to łyknie i zacznie analizować na poważnie.🤨

 

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Już dawno rozpoznałem, tę Twoją metodę. Mój Ty spryciarzu. 🙂

 

1 godzinę temu, Kuba99 napisał:

Jak będziesz miał do mnie stosunek emocjonalny, to jeszcze nie raz się ośmieszysz. Więcej dystansu.🤨

 

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Jaki stosunek masz na myśli? Więcej dystansu, to tak bez dotyku???

Zdumiewasz mnie, bo sądziłem, że tylko stosunki prawackie uprawiasz. A tu TAKI NOWATOR.

 

1 godzinę temu, Kuba99 napisał:

No przecież napisałem, żebyś trzymał dystans emocjonalny, bo znowu się ośmieszysz.😂

 

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Przecież dymam Cię z dystansem!

 

Godzinę temu, Kuba99 napisał:

A jaką płeć reprezentujesz?

 

45 minut temu, labas napisał:

A nie poczułeś?😜

 

39 minut temu, Kuba99 napisał:

Na pewno nie mężczyzna.😁

 

38 minut temu, Wujot napisał:

To jak w kawale.

u urologa:

- panie doktorze, czuję palca w dupie...

- a ja rączki mam... tutaj!

 

 

Najważniejsze, że wszyscy zadowoleni!

kurtyna!

  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcos73 napisał:

Cześć

No przecież ja nie twierdzę że nie, ale w dużo mniejszym stopniu. Jeśli kupisz samochód i nie będziesz zmieniał oleju jak książka (albo zdrowy rozsądek i doświadczenie) przewiduje, to nie możesz oczekiwać że przejedziesz nim 500 000 km bezawaryjnie, co nie znaczy że serwisowanemu nie przydarzy się awaria, ale producent w tym wypadku nie odmówi Ci gwarancji, bo dołożyłeś wszelkich starań aby temu zapobiec. Ze zdrowiem jest tak samo. Jestem zdania, że szczepionki powinny być płatne, jak również leczenie, ratownictwo medyczne, górskie etc. Wówczas jak dostaniesz FV za leczenie, czy też pójdziesz w zimie w majtach na Kasprowy (tu oczywiście nie bezpośrednio do Ciebie - taki nie abstrakcyjny przykład) i dostaniesz FV za akcję to 3x zastanowisz i nie będziesz stawał okoniem. Będziesz miał wybór obarczony konsekwencjami - bo bez tego niestety nie da rady.

pozdrawiam

 

Nie porównuj maszyn do ludzi , ludzie to nie maszyny i porównania są nie na miejscu. Zakłamana rzeczywistość nie pozwala co niektórym racjonalnie myśleć .

Ja jestem zmuszony opłacać składkę zdrowotną i mam prawo korzystać z bezpłatnego leczenia () .

Są dodatkowe formy ubezpieczenia OC i jeżeli z takiego ubezpieczenia korzystam i to ubezpieczenie obejmuje chodzenie w majtach na kasprowy to nic tobie do tego, jaka jest różnica miedzy tymi co zapi...... w zimie na szczyt 8000 tysięcznika bez tlenu  .Jedni sa nazywani idiotami inni bohaterami.

Moje ciało moja sprawa .Konstytucja .

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eland napisał:

Nie porównuj maszyn do ludzi , ludzie to nie maszyny i porównania są nie na miejscu. Zakłamana rzeczywistość nie pozwala co niektórym racjonalnie myśleć .

Ja jestem zmuszony opłacać składkę zdrowotną i mam prawo korzystać z bezpłatnego leczenia () .

Są dodatkowe formy ubezpieczenia OC i jeżeli z takiego ubezpieczenia korzystam i to ubezpieczenie obejmuje chodzenie w majtach na kasprowy to nic tobie do tego, jaka jest różnica miedzy tymi co zapi...... w zimie na szczyt 8000 tysięcznika bez tlenu  .Jedni sa nazywani idiotami inni bohaterami.

Moje ciało moja sprawa .Konstytucja .

Ja jestem zmuszony opłacać składkę zdrowotną i mam prawo korzystać z bezpłatnego leczenia () .

No niestety ja też.

Są dodatkowe formy ubezpieczenia OC i jeżeli z takiego ubezpieczenia korzystam i to ubezpieczenie obejmuje chodzenie w majtach na kasprowy to nic tobie do tego, jaka jest różnica miedzy tymi co zapi...... w zimie na szczyt 8000 tysięcznika bez tlenu  .Jedni sa nazywani idiotami inni bohaterami.

W Polsce jest to bezpłatne i możesz mieć nawet autocasco i tak to jest finansowane z ogólnej puli.

Za akcję ratownicza na 8000 trzeba zapłacić - chyba że znasz takie w Polsce?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, eland napisał:

Nie porównuj maszyn do ludzi , ludzie to nie maszyny i porównania są nie na miejscu. Zakłamana rzeczywistość nie pozwala co niektórym racjonalnie myśleć .

Ja jestem zmuszony opłacać składkę zdrowotną i mam prawo korzystać z bezpłatnego leczenia () .

Są dodatkowe formy ubezpieczenia OC i jeżeli z takiego ubezpieczenia korzystam i to ubezpieczenie obejmuje chodzenie w majtach na kasprowy to nic tobie do tego, jaka jest różnica miedzy tymi co zapi...... w zimie na szczyt 8000 tysięcznika bez tlenu  .Jedni sa nazywani idiotami inni bohaterami.

Moje ciało moja sprawa .Konstytucja .

W wolnej chwili wytłumacz lub tylko zastanów się co to jest ubezpieczenie OC i jaki ma związek z bieganiem w majtkach po Kasprowym. Unikniesz kolejnej kompromitacji. 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mig napisał:

W wolnej chwili wytłumacz lub tylko zastanów się co to jest ubezpieczenie OC i jaki ma związek z bieganiem w majtkach po Kasprowym. Unikniesz kolejnej kompromitacji. 

brnij  , brnij , uważaj na zakrętach , w masce może tlenu zabraknąć

 

Edytowane przez eland
g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, .Beata. napisał:

Kuba, jeśli uraziłam Ciebie, to bardzo przepraszam. Sama wymiana zdań jest dość zabawna…reszta jest smutna.

Droga Beato uwielbiam Cię. Poważnie... Poważnie... Ale tym razem, niepotrzebnie, osłabiasz swój genialny finał, (godny Rachmaninowa).

Bo w tym  przypadku kluczem do zrozumienia sekwencji jest symetryzm.  Po prostu @Kubie99 należy się dokładnie to co serwuje nam wszystkim. Jego głównym i jedynym celem jest wkurwianie innych. On żyje nienawiścią i tym się karmi. To wróg każdego, z fobią lewacką i smutną buźką.

Dlatego, czasem, trzeba mu zaserwować kopa. To jedyna metoda na takich jak on. Tylko ból, taki jaki poznaje dziecko zbliżając dłoń do gorącego czajnika, może tu pomóc. Choć widać, że pamięć krótka. Poczytaj sobie kawałek sprzed roku.

 

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wujot napisał:

Droga Beato uwielbiam Cię. Poważnie... Poważnie... Ale tym razem, niepotrzebnie, osłabiasz swój genialny finał, (godny Rachmaninowa).

Bo w tym  przypadku kluczem do zrozumienia sekwencji jest symetryzm.  Po prostu @Kubie99 należy się dokładnie to co serwuje nam wszystkim. Jego głównym i jedynym celem jest wkurwianie innych. On żyje nienawiścią i tym się karmi. To wróg każdego, z fobią lewacką i smutną buźką.

Dlatego, czasem, trzeba mu zaserwować kopa. To jedyna metoda na takich jak on. Tylko ból, taki jaki poznaje dziecko zbliżając dłoń do gorącego czajnika, może tu pomóc. Choć widać, że pamięć krótka. Poczytaj sobie kawałek sprzed roku.

 

 

Nie spodziewałem się, że to pójdzie tak daleko i kolega Wujot popadnie w obsesje na moim punkcie.🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2022 o 23:14, WujB napisał:

W niczym. I mam taką nadzieję, że tak się stanie. Szkoda tylko tych, co przez niezaszczepionych baranów zachorują i umrą, czego barany ze względu na tępy łeb zrozumieć nie mogą.

Cóż, jak zawsze na brak argumentów jedną z odpowiedzi jest zwykła szydera i wzgarda.

W dniu 3.01.2022 o 08:54, Chertan napisał:

Standardowe przy grypie czyli jakie? Póki co COVID bezpośrednio zabił prawie 100000 Polaków w niecałe 2 lata. Ile zabiła bezpośrednio grypa, że tak porównujesz?

Ile osób zabiła kowidoza tego nie wiesz bo jest magiczny dopisik choroby współistniejące tudzież inne przyczyny taki jak np. alkohol czy narkotyki. Liczba osób będących w szpitalach zakłamuje obraz jeszcze bardziej bo często jest tak, że w domach leżą naprawdę chore osoby ciężko przechodzące, które z jakiegoś powodu nie dostały się do szpitala, a w szpitalu leży spanikowana ekipa bo pojechała na test i nie fartownie wyszedł pozytywnie.

Bajki o tym jakie to spustoszenie sieje kowidoza w zdrowych organizmach przeszły już do legendy tylko jakoś tego nie widać po  zawodnikach, którzy wprost z przymusowego wolnego po pozytywnym teście wracają np. na stok i paczaj osiągają niemal mistrzowskie wyniki ...

"Nasz" prezidę też jakimś niefartem zachorował i to po 3 dawkach (sic!) pewnie po to aby uzmysłowić ludziom, ze potrzebne kolejne minimum 3, ale jak podają osoby będące u "źródła" przechodzi leciutko i bez objawów, a na dodatek jest pod stałą opieką medyczną, o jakiej może tylko marzyć uczciwie pracujący Polak, który ma problem aby dostać się do lekarza specjalisty we w miarę krótkim czasie ...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, S.N. napisał:

Ile osób zabiła kowidoza tego nie wiesz bo jest magiczny dopisik choroby współistniejące tudzież inne przyczyny taki jak np. alkohol czy narkotyki. Liczba osób będących w szpitalach zakłamuje obraz jeszcze bardziej bo często jest tak, że w domach leżą naprawdę chore osoby ciężko przechodzące, które z jakiegoś powodu nie dostały się do szpitala,

Całkiem sporo wiadomo. Otóż

"Jeśli chodzi o wskaźnik mówiący o ofiarach (Covid) w przeliczeniu na 1 mln mieszkańców, to jesteśmy na 18. miejscu z liczbą 2 tys. 569.

Najwięcej osób w przeliczeniu na 1 mln mieszkańców zmarło na COVID-19 w Peru ze współczynnikiem 6 tys. 021, na kolejnych miejscach jest Bułgaria (4 tys. 496) oraz Bośnia i Hercegowina (4 tys. 131). Stany Zjednoczone są na 20. miejscu (2 tys. 533 ofiar na 1 mln mieszkańców).

Najnowszy, opublikowany w listopadzie, raport "Health at a Glance" pokazuje, że wśród krajów OECD Polska zajmuje drugie miejsce pod względem liczby nadmiarowych zgonów w przeliczeniu na 1 mln mieszkańców. Wyprzedza nas jedynie Meksyk. Według danych zebranych do czerwca 2021 r. średnia liczba nadmiarowych zgonów dla państw OECD wyniosła 1 tys. 499 na 1 mln mieszkańców. W Polsce było to 3 tys. 663 - to niemal 2,5 razy więcej."

Tekst z Onetu (który podaje serwisy statystyczne, z których korzystał). Jak widać koszt paraliżu opieki zdrowotnej jest całkiem wymierny. Obie przyczyny (czyli ofiary Covid i ofiary pogorszenia dostępności usług medycznych) dadzą ponad 100 000 nadmiarowych zgonów w Polsce w 2021 roku.

To tak a'propos, że nic się nie dzieje.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, S.N. napisał:

Cóż, jak zawsze na brak argumentów jedną z odpowiedzi jest zwykła szydera i wzgarda.

Ile osób zabiła kowidoza tego nie wiesz bo jest magiczny dopisik choroby współistniejące tudzież inne przyczyny taki jak np. alkohol czy narkotyki. Liczba osób będących w szpitalach zakłamuje obraz jeszcze bardziej bo często jest tak, że w domach leżą naprawdę chore osoby ciężko przechodzące, które z jakiegoś powodu nie dostały się do szpitala, a w szpitalu leży spanikowana ekipa bo pojechała na test i nie fartownie wyszedł pozytywnie.

Bajki o tym jakie to spustoszenie sieje kowidoza w zdrowych organizmach przeszły już do legendy tylko jakoś tego nie widać po  zawodnikach, którzy wprost z przymusowego wolnego po pozytywnym teście wracają np. na stok i paczaj osiągają niemal mistrzowskie wyniki ...

"Nasz" prezidę też jakimś niefartem zachorował i to po 3 dawkach (sic!) pewnie po to aby uzmysłowić ludziom, ze potrzebne kolejne minimum 3, ale jak podają osoby będące u "źródła" przechodzi leciutko i bez objawów, a na dodatek jest pod stałą opieką medyczną, o jakiej może tylko marzyć uczciwie pracujący Polak, który ma problem aby dostać się do lekarza specjalisty we w miarę krótkim czasie ...

A co to jest kowidoza? I czemu odpowiadasz pytaniem unikającym na pytanie konkretne? I skąd wiesz, że "często jest tak" jak piszesz? Bo tak pasuje? Byłeś? Sprawdzałeś? Analizowałeś? Czy miotasz się internetowo? 

Zdajesz sobie sprawę, że znaczna większość zawodników jest zaszczepiona? A znaczna większość chorych w ich wieku w ogóle szybko wraca do zdrowia. Więc co to ma przedstawiać? I jakie to ma znaczenie dla 100000 osób, które umarły wskutek COVID? I jeszcze całkiem sporo umrze? Więc przedstaw łaskawie swoją całościową wizję sposobu zmniejszania tej liczby zgonów. Tak w kilku punktach, uwzględniając brak skutecznego leczenia COVID, ograniczenia kadrowe i technologiczne dramatyczne. Dotychczas chyba tylko @Spiochu podjął wyzwanie, z resztą miał w tym sporo racji co napisał. Może nieco życzeniowo, ale wizja była i plan.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba99 napisał:

Nie spodziewałem się, że to pójdzie tak daleko i kolega Wujot popadnie w obsesje na moim punkcie.🤨

Traktuję Cię po synowsku. Cieszę się z Twoich sukcesów. Już zamiast prostych lewaków zaczynasz kombinować z kategoriami psychologicznymi. Brawo! Z czasem może się nauczysz empatii. To pierwszy krok, bo z rozwoju umiejętności interpersonalnych, przejdziesz na, znacznie ważniejsze, intrapersonalne. 

Wyeliminuj jeszcze te smutne buźki, są inne emotikony! Paleta stanów psychicznych to nie tylko smutek. Ciesz się 🙂☺️🤗 życiem, ciesz innych 😝😂🙃. Trzymam kciuki. Polubiłem Cię. Trochę 😏.

Twój duchowy ojciec.

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 00:47, Wujot napisał:

Droga Beato uwielbiam Cię. Poważnie... Poważnie... Ale tym razem, niepotrzebnie, osłabiasz swój genialny finał, (godny Rachmaninowa).

Bo w tym  przypadku kluczem do zrozumienia sekwencji jest symetryzm.  Po prostu @Kubie99 należy się dokładnie to co serwuje nam wszystkim. Jego głównym i jedynym celem jest wkurwianie innych. On żyje nienawiścią i tym się karmi. To wróg każdego, z fobią lewacką i smutną buźką.

Dlatego, czasem, trzeba mu zaserwować kopa. To jedyna metoda na takich jak on. Tylko ból, taki jaki poznaje dziecko zbliżając dłoń do gorącego czajnika, może tu pomóc. Choć widać, że pamięć krótka. Poczytaj sobie kawałek sprzed roku.

 

 

No chociaż TY .... 😉

pamiętam w jakim charakterze występował i występuje Kuba - nie mam zamiaru go bronić. Jednak pomimo wszystko nie potrafię (mówimy o światopoglądzie i sposobie jego wyrażania) z tego powodu komuś dokopać, nazwać ciulem - baranem - foliarzem - i co tam jeszcze. W taki sposób żadna argumentacja nie dotrze a wręcz odwrotnie - rośnie ciśnienie. 

Żadna ideologia nie powinna mieć wpływu na szacunek dla rozmówcy, bez względu na poziom intelektualny.

💘

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...