Skocz do zawartości

Austria zamknięta od poniedziałku!!! Idiotyzm trwa...


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

 

13 minutes ago, S.N. said:

Cóż, wypadałoby zatem wprowadzić dla szanownych obywateli z zza zachodniej granicy dokładnie takie same zasady.

Dla naszych też w sumie.

A na razie Ziobro będzie próbował udowodnić że cała Europa musi przestrzegać polskiej konstytucji.

Edytowane przez Bacek
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomkly napisał:

Tylko to jest w mojej ocenie droga donikąd. Wracamy do sytuacji z czasów przedakcesyjnych. I to we wszystkich 27 krajach UE. Nie należy budować kolejnych murów...

Przecież sami go zbudowaliśmy i faktycznie wracamy do czasów przedakcesyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomkly napisał:

Tylko to jest w mojej ocenie droga donikąd. Wracamy do sytuacji z czasów przedakcesyjnych. I to we wszystkich 27 krajach UE. Nie należy budować kolejnych murów...

A czy ja napisałem, że należy ... ? Po prostu uważam, że należy się zrewanżować. Tyle.

Ps. Traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany. I tego staram się trzymać a, że czasami nie wychodzi bo ktoś chce z buciorami wejść na głowę ...

Edytowane przez S.N.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, S.N. napisał:

A czy ja napisałem, że należy ... ? Po prostu uważam, że należy się zrewanżować. Tyle.

Ps. Traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany. I tego staram się trzymać a, że czasami nie wychodzi bo ktoś chce z buciorami wejść na głowę ...

Moim zdaniem to droga do eskalacji konfliktów, a przede wszystkim wzajemnego utrudniania życia. I to nie dygnitarzom tylko zwykłym, szeregowym obywatelom, którzy mają problem, żeby wyjechać gdziekolwiek poza swój kraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, S.N. napisał:

A czy ja napisałem, że należy ... ? Po prostu uważam, że należy się zrewanżować. Tyle.

Ps. Traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany. I tego staram się trzymać a, że czasami nie wychodzi bo ktoś chce z buciorami wejść na głowę ...

Podkreślam ten post!

Ty nie myślisz - ty chcesz się zrewanżować.

Takich jak ty należy utylizować razem ze zmieszanym śmieciem.

To tacy jak ty byli podstawami wszelkich konfliktów i prześladowań. twoje geny stworzyły KKK.

Jesteś śmieciem i odrzutem i trzeba cie utylizować abyś nie chciał się nikomu rewanżować i nie rozpoczynał kolejnej wojny gnoju.

wszystkie znaki zamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomkly napisał:

I wszystkie idee Unii Europejskiej poszły w pizdu. Poszczególne kraje uprawiają totalną samowolkę, a Komisja Europejska puszcza oko i udaje, że wszystko jest w porządku. Autentycznie wstyd mi z powodu swojej wieloletniej proeuropejskości...

Ale co ty chcesz: Albo federalizacja, albo suwerenizacja.

Nasz rząd robi co może by osłabić władzę EU marząc o tym, by by każdy mógł rządzić na swoim podwórku zupełnie po swojemu. Więc może powoli już zaczyna dziać się po myśli różnych takich kryształowych i złotoustych. 🙂

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomkly napisał:

Jak dla mnie; w mojej prywatnej perspektywie; wspólnoty już nie ma.

Im bardziej jesteśmy skłóceni w tej Europie (Turów, sądy, praworządność, aborcja, polaryzacja społeczeństwa, samowole covidowe i wiele innych tematów o które się kłócimy) tym szybciej doczekamy czasów, kiedy będziemy przystawką dla Chin, które niedługo będą najsilniejszym gospodarczo krajem świata, a które mają naprawdę baaaaardzo dużo ambicji imperialistycznych.

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, S.N. napisał:

A czy ja napisałem, że należy ... ? Po prostu uważam, że należy się zrewanżować. Tyle.

Ps. Traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany. I tego staram się trzymać a, że czasami nie wychodzi bo ktoś chce z buciorami wejść na głowę ...

No niestety takie trochę samolubne podejście.

Złota zasada brzmi - "Traktuj innych jak ONI CHCĄ być traktowani"

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich stron i nie znalazłem informacji jak wygląda wyjazd do Austrii. W październiku zrobiłem rezerwację na połowę stycznia, mamy 2 dawki szczepionki ale minęły dopiero 4 miesiące więc trzeciej nie będzie.

Z tego co się orientuję do wjazdu do Austrii będę potrzebował ujemny wynik testu PCR, nie starszy niż 3 dni. Czy faktycznie zatrzymują każde auto na granicy i sprawdzają każdy certyfikat i testy? Zastanawiam się co będzie jak z jakiegoś powodu wynik jeszcze się nie pojawi a my już będziemy na granicy (rezerwacja od niedzieli, z wynikami w weekend to różnie może być). Czy cofną nas czy też wpuszczą ale trzeba będzie zrobić test w Austrii i czekać w miejscu noclegu do czasu otrzymania wyniku?

Z tego co czytam to 2 dawki starczają do zameldowania się, kupna skipassa itd a test jest tylko do wjazdu. Ale chętnie bym się dowiedział jak w praktyce to wygląda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 23:49, Mitek napisał:

Podkreślam ten post!

Ty nie myślisz - ty chcesz się zrewanżować.

Takich jak ty należy utylizować razem ze zmieszanym śmieciem.

To tacy jak ty byli podstawami wszelkich konfliktów i prześladowań. twoje geny stworzyły KKK.

Jesteś śmieciem i odrzutem i trzeba cie utylizować abyś nie chciał się nikomu rewanżować i nie rozpoczynał kolejnej wojny gnoju.

wszystkie znaki zamierzone.

Sam kiedyś napisałeś, że nie jesteś anonimowy. Ja także. Do zobaczenia. Kto wygra z góry wiem, ponieważ ani razu cię nie obraziłem, a że mam inne zdanie ... Cóż, widocznie twój punkt widzenia i sposób wysławiania się mi nie pasuje. Jestem też pewien, że co najmniej kilka osób chętnie się dowie jak to się skończy. Bez obawy. Poinformuję rzetelnie bo będzie oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2021 o 19:47, S.N. napisał:

Sam kiedyś napisałeś, że nie jesteś anonimowy. Ja także. Do zobaczenia. Kto wygra z góry wiem, ponieważ ani razu cię nie obraziłem, a że mam inne zdanie ... Cóż, widocznie twój punkt widzenia i sposób wysławiania się mi nie pasuje. Jestem też pewien, że co najmniej kilka osób chętnie się dowie jak to się skończy. Bez obawy. Poinformuję rzetelnie bo będzie oficjalnie.

SYGNALISTA ?

Na forum z którego tu przybyłeś nie będziesz miał takich problemów.

 

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2021 o 19:47, S.N. napisał:

Sam kiedyś napisałeś, że nie jesteś anonimowy. Ja także. Do zobaczenia. Kto wygra z góry wiem, ponieważ ani razu cię nie obraziłem, a że mam inne zdanie ... Cóż, widocznie twój punkt widzenia i sposób wysławiania się mi nie pasuje. Jestem też pewien, że co najmniej kilka osób chętnie się dowie jak to się skończy. Bez obawy. Poinformuję rzetelnie bo będzie oficjalnie.

Cześć

Do zobaczenia, i to rozumiem. Od 2.01 jestem w Krynicy.

Co do postu to muszę się pokajać. Jestem w impulsywnym wieśniakiem i nie ma z tym problemów ale wiąchy w twoim kierunku były zbędne - przepraszam.

Natomiast wymowa mojego postu pozostaje bez zmian. Uważam, że prowadzona przez ciebie propaganda jest szkodliwa o obraźliwości nawet nie mówię, natomiast post, który wywołał moja reakcję to skandaliczne nawoływanie do rewanżyzmu, które powinno dawno zniknąć ze świadomości ludzi. Cóż widać, dzięki takim jak ty będzie jeszcze długo trwało...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...