Skocz do zawartości

PILSKO


tyrpoos_ski

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Spiochu napisał:

Drogo, drożej, pilsko, ale cepry i tak przyjadą.

Covid to dla niektórych ośrodków eldorado, jak jeszcze trochę potrwa to oszczędni Janusze będą jeździć do Davos.

Powiem szczerze, czekałem na ten moment, czekałem na moment kiedy ktoś odkryje prawdę i się doczekałem. Na pewnym spotkaniu "samorządowo-inwestycyjnym" naciskając na konkrety usłyszałem "Adam nie pi.....ol kilofy i tak przyjadą". Ot i cała prawda jedni czekają na "kilofy" jedni na "warszawkę" a jeszcze inni na "pyry".......

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

Widzisz kolego ja jestem jeszcze na etapie kiedy nauczanie sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Skłamał bym że za tym kasa nie idzie bo idzie. Kiedy to się zmieni to przestanę po prostu uczyć. 

ja tak pol zartem, pol z sympatii to napisalem 😉

Edytowane przez nikon255
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Rusza Pilsko 💥

🟢 Od jutra, czwartku 23.12.2021 działa Kamienna - Solisko - Jazda WIeczorna 16.30 - 20.00

🟢 24.12.2021 - piątek Wigilia Kolej Kamienna - Solisko 8.00 - 16.00 i Kolej Jontek - Buczynka od godz. 8.00 do- 16.00

🟢 Od 25.12.2021 na stałe (jeśli tylko warunki pogodowe i śniegowe się utrzymają)
 Kolej Kamienna - Solisko 8.00 - 20.00 - przerwa techniczna 16.00-16.30
 Kolej Jontek - Buczynka 8.00 - 16.00
 Kolej Strugi - Szczawiny 8.00 - 16.00
Wyciągi orczykowe:
 Szczawiny - Miziowa 8.15 - 15.30
H. Miziowa - Pilsko 8.30 - 15.30

https://korbielow.net/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.11.2021 o 21:37, nikon255 napisał:

Jakis komentarz?

Cześć, czy ja dobrze liczę: za 55zł będę mogła zjechać raz 5 lub 5a+5, bo żeby się dostać z dołu na samą górę muszę skorzystać z 3 wyciągów? lub na drugiej stronie - Buczynka, mam 1,5 zjazdu, chyba że tylko trasę pod KL Buczynka obstawię 😞

PS. z czystej ciekawości: gdzie jest Baba Naga? 😁

 

Korbielów_Baba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

za 55 PLN mozesz jezdzic tylko na 2 wyciagach - Kamienna - Solisko oraz  Jontek - Buczynka. Wiec nie wyjedziesz na samą góre. Dostepne bedziesz miala trasy 1, 1a i 3.

Nie Warto, jesli juz to odzałowac 115 i kupic 4 godziny. 

Baba Naga to trasa nr 2' - na samym dole obok trasy Solisko - Kamienna

 

Edytowane przez christof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...