Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczów 2021/2022


moruniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Parę stacji mogą ogarnąć. Czarny Groń - jeżeli chodzi o spotkanie - jest miejscem bardzo dobrym, kameralne, dobra baza, nas znają i my znamy wszystkich. Zawsze dobre przyjecie i wiele można załatwić dodatkowo. Piotrek np tyczki na wydzielonym stoku z pomiarem... bez tłoku. 😉

Ja tam i tak będę i zapraszam oczywiście.

Jeżeli ktoś ma lepszą propozycję i układy gdzie wszystko ogarnie to super.

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Mitek ma tak zacną pozycję w czarnogroniowym towarzystwie. Sorry, Mitek. Jest to jednak bonus, dla nas narciarzy typowo amatorskich.

Nadto, zapewne ktoś z nas będzie musiał pełnić funkcję koordynatora całości bałaganu .... a Mitek być może się tego podejmie ... ????????????

Dyskutujmy, tylko proszę niezbyt długo .... aby w odpowiednim czasie zająć się rezerwacją mieszkań .

I co z terminem ?

 ja proponuję koniec lutego:  24 - 27 ewentualnie początek marca , powiedzmy 02 czy 03 marca do niedzieli 06 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodemu powiedziałem o spotkaniu. "Tata ale ja też oczywiście jadę ?"

p.s.

Termin po feriach zdecydowanie najlepszy (każdy/a z nas zdąży się wywiązać z obowiązków rodzinnych itp.). 

p.s.2

Chyba, że jaśnie nam panujący zamkną wszystko na 4 spusty. Wtedy zarejestrujemy klub sportowy SKIFORUM.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Termin u schyłku sezonu - to oczywiste. Najlepsza pogoda, ciepło, dłuższy dzień itd.

Termin trzeba dopasować do programu sezonu danego ośrodka aby nie wstrzelić się w niechciana imprezę typu Zawody Misia Puchatka i trzeba się w tym kalendarzu po prostu umieścić. Niezłym pomysłem jest dopasowanie się do jakiejś imprezy już przez dany ośrodek czy też jego partnerów projektowanej - to daje czasami super możliwości.

Tak, że niech każdy się zorientuje w zaprzyjaźnionym miejscu co i jak, jakie są możliwości, co z bazą noclegową - mało, który ośrodek ma własną, itd.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie byłem tam lata. Fajny pomysł. A jak z bazą noclegową? Bo ja, jak tam jeździłem, to spałem zawsze po jakichś chałupach ale to było chyba ponad 30 lat temu... 🙂

 

Pozdro

Wygląda całkiem ok.  My (Skiforum) to tak trochę jak wyjazd integracyjny dla firm. Baza noclegowa jest, jak miejsc nie starczy blisko Rabka. Kraków jak chce to dojeżdża ?

http://ostojakoninki.pl/pokoje/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...