Skocz do zawartości

Test nart różnych 21/22


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec konkursu wygrywa NIKON 255.......Drogi kolego masz u mnie 4h karnet Zwardoń Ski. W przypadku niemożności wykorzystania karnetu równowartość przeleję na wskazane konto......I słowo się rzekło ......

Tak masz rację w wskazanym przedziale czasowym Janek jako doświadczony narciarz (klasyk od urodzenia-tak myślę) który z niejednego narciarskiego pieca jadał, zastosował (chyba podświadomie) ten myk. Przez cały zjazd prawa ręka "pykała" śnieg ale kiedy przeszedł na gazie w skręty kompensacyjne wertikalowe, widząc koniec trasy minimalnie wyprzedził skręt wyraźnie zabijając kija na odstawionej ręce - było walnięcie prądem i skutkujące tym wyraźne spowolnienie...... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Uścisk dłoni prezesa....

Kolega Nikon winien być na dwóch miejscach podium, bo dał dwie odpowiedzi. Zostaje wiec jedno miejsce na pudle dla demonstratora. Uścisk dla każdego. PS fajny konkurs, szkoda, ze się nie zalapalem, na pewno dałbym niejedna nieprawidłowa odpowiedz, na mnie można liczyć.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 23:48, Adam ..DUCH napisał:

zostały dwie próby😁. Za podjęcie walki zaniosę nart z parkingu na wyciąg................

PS Mietek jest poza konkurencją ......za wkład w forum

Mig jest poza konkurencją ......za Mig...anie się z spotkaniem...z mojej winy

Niech bedzie ze z obopolnej.... ale co sie odwlecze..itd.

W tym sezonie bede mial dla Ciebie pacjenta, przyszly zięc, a to ostatni sezon gdy moge cos od niego wyegzekwowac. Przeciez nie dam córki narciarskiemu abnegatowi....

W kazdym razie jest chetny, czynny sportowiec, cos juz tam na nartach kojarzy.  Licze na Ciebie..... ;-)))

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, mig12345 said:

W tym sezonie bede mial dla Ciebie pacjenta, przyszly zięc,

 A co Adam ma mu testy przeprowadzić ? 
Najtrudniejszy test na zięcia, o jakim słyszałam, to dać zimne stopy córki do ogrzania na zięcia brzuchu w okolicy pępka .... jak zniesie z godnością to bierz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joanna Sm napisał:

 A co Adam ma mu testy przeprowadzić ? 
Najtrudniejszy test na zięcia, o jakim słyszałam, to dać zimne stopy córki do ogrzania na zięcia brzuchu w okolicy pępka .... jak zniesie z godnością to bierz!!!

Adam wie co to dmuchać i chuchać.....a potem przychodzi taki truteń, bezczelnie zabiera i miodzik spija......będą testy. 🤪🤪🤪

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...