Skocz do zawartości

moruniek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się nieco pochwalić, a w zasadzie, pochwalić moją córkę - Monikę.

Monika w dniu dzisiejszym wygrała zawody jeździeckie Hubertus o puchar "Stajni na Kępie", wygrywając rywalizację z zawodnikami i zawodniczkami, znacznie dłużej jeżdżącymi od niej konno.  To jej kolejna aktywność, po nartach, akrobatyce, karate, taekwondo. 

puchar.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Gratulacje serdeczne. A, który sport jest wiodący i jak to wszystko godzi?

Pozdrowienia

Szuka swojej drogi. Ma 8 lat, więc jeszcze ma czas. Po 2 miesiącach treningu pokonała w zawodach, w taekwondo vice-mistrzynię Polski, wygrywając te zawody. Dziś wygrała z zawodnikami i zawodniczkami, którzy jeżdżą zdecydowanie dłużej. Na nartach ma taką cudowną miękkość w jeździe. Pokażę jej jeszcze inne aktywności. Wcześniej nie dopisałem, wspina się, uwielbia rysować, lepić ceramikę i dobrze pływa (kocha skakać do wody, na głęboką wodę, uwielbia salta). Gdyby była jeszcze bardziej pracowita, to byłby bardzo dobry materiał na sportowca ? Być może kluczem do sukcesu jest różnorodność. Mi osobiście w nartach bardzo pomogło tango argentyńskie. 

".. i jak to wszystko godzi?"

Ma rodziców, którzy mają nierówno pod sufitem ? Najważniejsze, że przy tym wszystkim bawi się doskonale. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...