Skocz do zawartości

Jesienny ciąg do kupowania sprzętu i ciuchów narciarskich!


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mig12345 napisał:

W tzw miedzS1870004.thumb.jpg.db0c9ccea7557976fb513216ef24f61a.jpgyczasie przerobilem 2 inne... jedna nawet dosc dlugo.... ale kurtka pikuś... buty, panie , buty.... 

Cześć

Czyli źle pamiętałem. A spodnie z tego co pamiętam to załatałeś? Ale ekipa... Wczoraj rozmawiałem ze Spiochem chyba z pół godziny przez tel. ale o rowerach.

A co do butów to o czymś myślałeś konkretnym. masz jakieś preferencje itd.?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli źle pamiętałem. A spodnie z tego co pamiętam to załatałeś? Ale ekipa... Wczoraj rozmawiałem ze Spiochem chyba z pół godziny przez tel. ale o rowerach.

A co do butów to o czymś myślałeś konkretnym. masz jakieś preferencje itd.?

Pozdro

Buty flex ok 110-120, szerokosc ok 102mm-mm przy  rozmiarze 27. Canting co najmniej jednostronny. Klamry z mikro. Formowana skorupa lub podobny sposob dopasowania. Zdecydowanie nie zawodnicze ale dające kontrolę. Szerokie w palcach. Taki allround z gornej polki, bez dziwnych wodotryskow, ski/walk i podobnych bzdur. Obecne to Salomon CS  bez problemu mogę je miec caly dzien na nogach, 110, realnie pewnie juz znacznie mniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli źle pamiętałem. A spodnie z tego co pamiętam to załatałeś? Ale ekipa... Wczoraj rozmawiałem ze Spiochem chyba z pół godziny przez tel. ale o rowerach.

A co do butów to o czymś myślałeś konkretnym. masz jakieś preferencje itd.?

Pozdro

Trzeba będzie zorganizować jakieś spotkanie forumowe w tym sezonie. Rowerowe w sumie też można.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mig12345 napisał:

Buty flex ok 110-120, szerokosc ok 102mm-mm przy  rozmiarze 27. Canting co najmniej jednostronny. Klamry z mikro. Formowana skorupa lub podobny sposob dopasowania. Zdecydowanie nie zawodnicze ale dające kontrolę. Szerokie w palcach. Taki allround z gornej polki, bez dziwnych wodotryskow, ski/walk i podobnych bzdur. Obecne to Salomon CS  bez problemu mogę je miec caly dzien na nogach, 110, realnie pewnie juz znacznie mniej. 

Proszę https://fitanu.com/pl/buty-narciarskie-hero-world-cup-110-medium-wh-rbj1050-rossignol-3607683459834?gclid=Cj0KCQjwrJOMBhCZARIsAGEd4VFU0OG70Y0vIplV27vqH_fU93H4kprlUuwUKq6hILgH7Ffz_YwnXqsaArwlEALw_wcB

ew https://ski4you.pl/produkt/buty-narciarskie-rossignol-hero-world-cup-130-medium-2021/

szerokosc 100 niby ale to średnia pisza, trzeba by doczytac

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, moruniek napisał:

Też jestem za. Jakiś mały kameralny stok z odpowiednią bazą noclegową np. Czarny Groń ?

Właśnie Czarny Groń przeglądam - ma atuty:

- jest sporo domków a dla chcących wyższego standartu / komfortu hotel

- dla szukających ukojenia w wodzie i poprawy urody jest zaplecze w hotelu

- stoki w sam raz, bus na gwizdek, słowem

możemy się skrzykiwać, a przynajmniej rezerwować.

TERMIN???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętnie... , byle nie Bieszczady ...  😉

Moze być nawet  Poniwiec w tygodniu. Nachylenie zacne, jakieś patyki mogą nam postawić ( Jeszcze przed kilku laty jeździliśmy tam w 3 samochody na wieczorną zamiast na basen... )

Mysle jednak, że Czarny G jest solidniej przetestowany...   )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Spiochu napisał:

CG to chyba jedyny stok w Polsce z tak upierdliwą logistyką. Zalet w zasadzie brak. Trasy takie sobie, ludzi full. Dojazd też z dala od głównych dróg. No i zawsze był CG.

Wisła/Ustroń jak najbardziej, tam jest przynajmniej kilka opcji. Na Poniwcu  czy Soszowie nie ma chyba tłoku.

Czasem też nie ma sniegu. Ostatnie 2 sezony był.....  Z tego wynika, że powinny być 2 spotkania.... 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spiochu napisał:

CG to chyba jedyny stok w Polsce z tak upierdliwą logistyką. Zalet w zasadzie brak. Trasy takie sobie, ludzi full. Dojazd też z dala od głównych dróg. No i zawsze był CG.

Wisła/Ustroń jak najbardziej, tam jest przynajmniej kilka opcji. Na Poniwcu  czy Soszowie nie ma chyba tłoku.

Ach ten tłok (na zdjęciu mój syn).

IMG_20210309_125750.jpg

Tłoku ciąg dalszy.

IMG_20210309_130027.jpg

Mi jest to obojętne, nawet jak ustalicie Kurzą Górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...