Skocz do zawartości

FREE SKI Sölden , Obergurgl , Kuhtai....


JurekByd

Rekomendowane odpowiedzi

FREE SKI z gwarancją śniegu !!!
Mam do zaproponowania wyjazdy do tyrolskiej doliny Ötztal z darmowym karnetem  - FREE SKI !!! 
Do dyspozycji mamy skipassy 5 - dniowe na całą dolinę Ötztal - Soelden z lodowcami Tiefenbach i Rettenbach , najwyżej położony kurort w Tyrolu - Kuhtai z Hochoetz i Obergurgl - Hochgurgl - razem 90 wyciągów i 360 km tras , gdzie nie trzeba się martwić o śnieg jak we Włoszech w tym okresie.
Ruszamy komfortowym busem z pojedyńczymi rozkładanymi siedzeniami z Bydgoszczy przez Poznań lub Łódź , następnie Wrocław - inne kierunki do ustalenia w piątek wieczorem , 5 dni jazdy na nartach na  miejscu w formule ski - safari , powrót w nocy z środy na czwartek w PL.
Koszt wszystkiego , czyli dojazdu , noclegów z wyżywieniem HB - śniadania i obiadokolacje oraz karnetu 5 - dniowego na całą dolinę to tylko 1900 zł w ofercie first minute na dzień dzisiejszy - potem będzie drożej...
19.11 - 24.11
26.11 - 01.12
03.12 - 08.12
10.12 - 15.12
P.S. Zostało jeszcze ostatnie wolne miejsce na 4- dniówkę do Soelden 29.10-02.11
Jest jeszcze kilka miejsc na wyjazd na drugi wolny weekend listopadowy 10.11 - 14.11 na Hintertuxa - wyjazd możliwy również z Warszawy - można dołączyć również do tańszych skipassów grupowych - 198 e zamiast 214 za 4 - dniowy karnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Juras

Zajebisty region, chętnie pojadę, tylko pytanie jak zwykle dotyczące warunków COVID. Orientowałeś się jak u nich wygląda sytuacja z testami, szczepieniami, etc.? Mam na myśli to czego będą chcieć od przyjeżdżających narciarzy. Czytałem gdzieś że chcą albo zaświadczeń o szczepieniu, albo przechorowaniu, albo testów. Jak się sytuacja pogorszy mają to jeszcze ograniczyć. Jak jest na teraz?

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gabrik napisał:

Na teraz - paszport szczepienia lub przechorowania lub test antygen lub PCR. Wykonane w Polsce ważne 72 godziny. Ponoć testy za darmo robią wszystkie hotele na miejscu, ale chyba ważne 24 godziny. 

Też czytałem gdzieś w necie, że Austriacy robią darmowe testy, przy czym dla swoich mieszkańców. Jak to wygląda w stosunku do przyjezdnych tego się nie doczytałem. Ale i tak wygląda to o niebo lepiej niż przykładowo we Francji czy Włoszech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...