Skocz do zawartości

Kotelnica Białczańska


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że zagraża im w tej chwili konkurencja ;).? bliskość Zakopanego,termy ,podhale.. to działa jak magnes,u moich znajomych z pomorza góry to jednoznacznie Zakopane i okolice a nie jakiś tam Szczyrk :D . Nawet ostatnio rozmawiałem ze znajomym narciarzem z mojej okolicy i on nic nie wiedział że w Szczyrku coś się buduje a co dopiero gdzieś głębiej w Polsce, to jest wiedza powszechna u zapaleńców jak my. Białkę lubię za to że najczęściej jako pierwsi w okolicy startują z trasą o sensownej długości ponad 1000m ,ale lepiej jest nawet pod koniec sezonu kiedy wszystkie trasy działają i też można się najeździć :) W głównym sezonie to nawet do głowy mi nie przychodzi żeby tam jechać..

Potwierdzam, rozmawiam ze znajomymi narciarzami i o inwestycjach w Szczyrku większość dowiaduje się ode mnie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@adamski10

,,Białkę lubię za to że najczęściej jako pierwsi w okolicy startują z trasą o sensownej długości ponad 1000m ,ale lepiej jest nawet pod koniec sezonu kiedy wszystkie trasy działają i też można się najeździć :)  W głównym sezonie to nawet do głowy mi nie przychodzi żeby tam jechać..,,

Zgadza się.
Chociaż nawet w wysokim sezonie/ferie idzie dobrze pojeździć. Np.Niedzielne późne popołudnia.Wtedy już trasy rozjeżdżone i większość towarzystwa wraca albo siedzi w karczmach.
I po 22:00 też zero korków na drogach.
Często tak robimy ze znajomymi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Planowane otwarcie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska jest planowane przed weekendem 9 grudnia 2017r.  Szczegółowe informację na temat otwarcia O.N. Kotelnica Białczańska zostaną podane na początku przyszłego tygodnia. Zapraszamy    Bania otwiera się już 02 grudnia 2017.   https://bialkatatrza...bania-ski-i-fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Planowane otwarcie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska jest planowane przed weekendem 9 grudnia 2017r.  Szczegółowe informację na temat otwarcia O.N. Kotelnica Białczańska zostaną podane na początku przyszłego tygodnia. Zapraszamy    Bania otwiera się już 02 grudnia 2017.  

Szkoda, może Jurgów zdąży.

Można by im też dać znać żeby to ę na e poprawili. Ale ciul z tym, ważne że wyznaczają w Polsce trendy jeśli chodzi o infrastrukturę i przygotowanie stoków. Szkoda, że tam nie ma ostrzejszej górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, może Jurgów zdąży.

Można by im też dać znać żeby to ę na e poprawili. Ale ciul z tym, ważne że wyznaczają w Polsce trendy jeśli chodzi o infrastrukturę i przygotowanie stoków. Szkoda, że tam nie ma ostrzejszej górki :)

Oj nie liczyłbym na to, poniżej odpowiedź z Jurgowa (swoją drogą bardzo lubię tam jeździć).

 

"Dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj nie liczyłbym na to, poniżej odpowiedź z Jurgowa (swoją drogą bardzo lubię tam jeździć).

 

"Dzień dobry

 

Przed wigilią, czyli może to być 02.12 :)

Jurgów jest fajną alternatywą dla zatłoczonej Białki, chociaż w sezonie Jurgów też w sumie zapchany, ale jest tam trochę mniej uczących się.

Niestety ale jak się trafią to perełki..w Jurgowie byłem świadkiem największej jaką widziałem porażki rodzinnej myśli szkoleniowej :D Dwóch gości, chyba mąż i jakiś szwagier czy ktoś, próbowali dojrzałej kobiecie wcisnąć but w wiązanie, a kobiecina miała z 2cm ubitego śniegu pod butem. Jak nie dawało rady to odwrócili narty tyłem do przodu i próbowali buta wcisnąć na odwrót...wtedy podszedłem podpowiedzieć, że pani ma śnieg pod butem. Jeden się obruszył, a drugi po imieniu do tej kobiety, "daj Grażynka/Bożenka/Dowolne popatrzymy czy masz śnieg pod butem"...EUREKA.

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, był ktoś na weekendzie w białce? Jak z kolejkami, dużo czekania do wyciągu ?

  

byłem w piątek rano - bez kolejek na czerwonej (nr 6 chyba), na dole minimalna przy obu kanapach.

W sobotę dotarłem o 14.00 na czerwonej nadal bez kolejek (byłem do 19.00) na dole przy wyciągu nr 4 dość gęsto, przy jedynce mniej. 

Byłem tam pierwszy raz od 16 lat więc nie mam porównania co oznacza "duża kolejka" dla mnie spora bo czekałem ponad 15 minut, dlatego na niedzielę uciekłem na Kasprowy. Na dole czekałem jedną gondolę !!!! :) W gąsienicowej na bieżąco bez kolejki, a śnieg boski. Na zabytku nie jeździłem, a później powiało.

 

pozdrawiam

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wigilią, czyli może to być 02.12 :)

Jurgów jest fajną alternatywą dla zatłoczonej Białki, chociaż w sezonie Jurgów też w sumie zapchany, ale jest tam trochę mniej uczących się.

Niestety ale jak się trafią to perełki..w Jurgowie byłem świadkiem największej jaką widziałem porażki rodzinnej myśli szkoleniowej :D Dwóch gości, chyba mąż i jakiś szwagier czy ktoś, próbowali dojrzałej kobiecie wcisnąć but w wiązanie, a kobiecina miała z 2cm ubitego śniegu pod butem. Jak nie dawało rady to odwrócili narty tyłem do przodu i próbowali buta wcisnąć na odwrót...wtedy podszedłem podpowiedzieć, że pani ma śnieg pod butem. Jeden się obruszył, a drugi po imieniu do tej kobiety, "daj Grażynka/Bożenka/Dowolne popatrzymy czy masz śnieg pod butem"...EUREKA.

Sorry za OT

Wszystko wskazuje,że 16 grudnia już będą jeździć,bo mamy tam zawody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w jakim dziale pisać, a widzę, że tutaj sporo bywalców się wypowiada, więc poproszę o poradę.

Planuję ferie zimowe spędzić w okolicy Tatr, rodzinnie, nie wiem, na jaki ośrodek narciarski się nastawiać, koło którego będę szukać kwatery. Chcemy pojeździć na nartach i pochodzić po Tatrach (żadne Krupówki i komercha). Szukam ośrodka z fajnymi trasami czerwonymi i z krzesłem. I co dla mnie ważne stok z widokiem na Tatry Wysokie.  Wychodzi mi Szymoszkowa i Harenda. W Kotelnicy tylko ze szczytu widać Tatry?

 

Widzę, że piszecie, że w sezonie wysokim są mega kolejki do wyciągów? Czy istnieje ośrodek, w którym będą mniejsze, ale będą spełnione moje wymagania, czyli widok na Tatry, nie ośla łączka i z kanapą lub krzesłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...