Skocz do zawartości

Kotelnica Białczańska


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Może zrób tę ankietę w wersji online, żeby wyniki były wiarygodne, niespisywane i żeby komukolwiek się to w ogóle chciało wypełnić...

Dokładnie ,nie wydaje mi się ,żeby ktoś był zainteresowany ujawnianiem swoich prywatnych spraw i to nawet nie na PM tylko na forum.

Skoro jest to tak ważne ,to trzeba włożyć w to nieco więcej pracy i ułatwić formę odpowiedzi ,z pewnością będą chętni do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Był ktos ostatnio w Białce??? Na kamerkach online wygląda całkiem przyjaźnie ;)

Tydzień temu byłem, warunki jak na +12 były dobre w sobote, no do połudia później kasza. W niedzielę się ochłodziło więc luz. W tym tyg na pewno warunki lepsze, o ilość śniegu nie masz się co martwić, sporo tego naprodukowali a może i naturalnego trochę dosypało. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cudze chwalicie swego nie znacie :)
https://www.theguard...orms-kazakhstan

Mi najbardziej spodobał się ten podtytuł użyty w artykule "Near Zakopane, Poland" można było chociaż dodać słowo Białka.

Ośrodek opisany jako super do nauki dla początkujących, szkoda tylko że nie wspominają o kolejkach, jak masz pecha, to niecałe 2 minuty jazdy i 20 minut stania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy Litwinkę (chociaż tam dojazd słaby, przynajmniej do dolnej stacji)

 

Też uważałam, że ten dojazd jest słaby i miejscami stromy, dopóki nie złapaliśmy gumy pod stokiem i musieliśmy wracać do Białki w szoferce, z samochodem na lawecie :). Na szczęście kierowca był "tamtejszy", więc już wiem wszystko o tym kto z kim, jakie kredyty i jakie inwestycje... :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku są prowadzone jakieś większe inwestycje?

Wydaje mi się że nie, ich oficjalna strona o tym milczy. Ostatnia ich inwestycja to wyciąg nr IX REMIASZÓW.

Są natomiast prowadzone rozmowy i procedura administracyjna by połączyć Wysoki Wierch z Kaniówką (ale to raczej 2-3 lata, przy pomyślnych wiatrach).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważałam, że ten dojazd jest słaby i miejscami stromy, dopóki nie złapaliśmy gumy pod stokiem i musieliśmy wracać do Białki w szoferce, z samochodem na lawecie :). Na szczęście kierowca był "tamtejszy", więc już wiem wszystko o tym kto z kim, jakie kredyty i jakie inwestycje... :D.

Cześć

To w nowszych samochodów nie ma zapasów??? Pytam poważnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie, ich oficjalna strona o tym milczy. Ostatnia ich inwestycja to wyciąg nr IX REMIASZÓW.

Są natomiast prowadzone rozmowy i procedura administracyjna by połączyć Wysoki Wierch z Kaniówką (ale to raczej 2-3 lata, przy pomyślnych wiatrach).  

Chyba jest już gotowa prywatna droga z Bukowiny do parkingu przy górnej stacji Remiaszów. Pewnie trochę udrożni ruch przez Białkę, a na pewno łatwiej będzie znaleźć miejsce parkingowe niż na dole w Białce.

 

Cześć

To w nowszych samochodów nie ma zapasów??? Pytam poważnie.

Pozdrowienia

Od jakiegoś już czasu w Toyocie Rav4 zamiast zapasu wciska się zestaw naprawczy, który niczego nie jest w stanie naprawić :).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest już gotowa prywatna droga z Bukowiny do parkingu przy górnej stacji Remiaszów. Pewnie trochę udrożni ruch przez Białkę, a na pewno łatwiej będzie znaleźć miejsce parkingowe niż na dole w Białce.

 

Od jakiegoś już czasu w Toyocie Rav4 zamiast zapasu wciska się zestaw naprawczy, który niczego nie jest w stanie naprawić :).

Droga jest, a i owszem (jak już ją znajdziesz), tyle że na górze wszędzie znaki - "parking tylko dla pracowników i obsługi" - przynajmniej w kwietniu tak było jak byłem na zakończeniu sezonu. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest już gotowa prywatna droga z Bukowiny do parkingu przy górnej stacji Remiaszów. Pewnie trochę udrożni ruch przez Białkę, a na pewno łatwiej będzie znaleźć miejsce parkingowe niż na dole w Białce.

Od jakiegoś już czasu w Toyocie Rav4 zamiast zapasu wciska się zestaw naprawczy, który niczego nie jest w stanie naprawić :).


Nie tylko w Toyocie bo np BMW jest na oponach typu Runflat gdzie można jechać bez powietrza . Inne cuda maja tzw jak pisze Witek zestawy naprawcze tzn uszczelnienie w sprayu o Kant du...y to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he.....-19 klęska. ;)

Pozdrowienia

Klęska to była już wcześniej, jak ponad pół dnia spędziliśmy u mechanika, co przy kilkudniowym wyjeździe na narty nie jest fajne.

Korzystanie z dojazdówki w zasypanych górach, gdy się ma assistance nie wydawało nam się najlepszym pomysłem. Gdyby nie było innej możliwości, to oczywiście zmieniamy, ale szarpać się sytuacji, gdy czekają nas kolejne godziny u mechanika? :wacko:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klęska to była już wcześniej, jak ponad pół dnia spędziliśmy u mechanika, co przy kilkudniowym wyjeździe na narty nie jest fajne.

Korzystanie z dojazdówki w zasypanych górach, gdy się ma assistance nie wydawało nam się najlepszym pomysłem. Gdyby nie było innej możliwości, to oczywiście zmieniamy, ale szarpać się sytuacji, gdy czekają nas kolejne godziny u mechanika? :wacko:

Cześć

Dojazdówka - koszmarny pomysł.

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...